Προς το περιεχόμενο

Metro Exodus [PC]


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Tιποτα δεν έχω βάλει και ειλικρινά δεν ξέρω καν πως γίνεται αυτό μιας και δεν το έχω κάνει ποτε ουτε για δοκιμή το  hdr είναι ενεργό σε 10 bit  απλά και αυτός είναι και ο λόγος που τράβηξα φωτο γιατί με hdr ενεργό screenshots δεν αφήνει ο driver της nvidia να παρω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@optimus prime

Και τελικά σημερα που είναι η μόνη μερα που είμαι κάπως χαλαρά είδα ότι εγραφες για την taiga και εγώ την μπέρδεψα με την caspian my bad για το κάπως έντονο ποστ

For reference στην taiga έπεσε και στα 52 στο δάσος έξω από την καλυβα στην αρχή της πιστας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

12 ευρώπουλα η gold edition στο EPIC με το κουπόνι. Εγώ το χτυπάω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, GjokerR είπε

Είχε 10 και στο humble μαζί με άλλα παιχνίδια (δεν ξέρω αν το έχει ακόμα) (και δεν ξέρω ποια έκδοση είναι)

Η απλη εκδοση ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
37 λεπτά πριν, GjokerR είπε

Είχε 10 και στο humble μαζί με άλλα παιχνίδια (δεν ξέρω αν το έχει ακόμα) (και δεν ξέρω ποια έκδοση είναι)

Το αγόρασες όντως στα 10 ευρώ στο Humble; Γιατί η προσφορά του humble choice με 9,75 το μήνα έληγε τη μέρα που βγήκε το exodus στο choice του Μαΐου. Άρα ίσως να έπρεπε να πληρώσεις την κανονική συνδρομή που είναι 17. Σε κάθε περίπτωση όμως το humble είχε την απλή έκδοση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, yiannis1991 είπε

Το αγόρασες όντως στα 10 ευρώ στο Humble; Γιατί η προσφορά του humble choice με 9,75 το μήνα έληγε τη μέρα που βγήκε το exodus στο choice του Μαΐου. Άρα ίσως να έπρεπε να πληρώσεις την κανονική συνδρομή που είναι 17. Σε κάθε περίπτωση όμως το humble είχε την απλή έκδοση..

4.92 πηρα το humble choice του Μαιου εκανα redeem σχεδον ολα τα παιχνιδια και το exodus και αναμενω καποιο sale στο season pass για να το παρω. 6 μηνες choice με 4.92 το μηνα για ολα τα παιχνιδια δεν ηταν ασχημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, Arkin είπε

4.92 πηρα το humble choice του Μαιου εκανα redeem σχεδον ολα τα παιχνιδια και το exodus και αναμενω καποιο sale στο season pass για να το παρω. 6 μηνες choice με 4.92 το μηνα για ολα τα παιχνιδια δεν ηταν ασχημα.

4.92 το μήνα; Ήταν κάποια παλιότερη προσφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, yiannis1991 είπε

4.92 το μήνα; Ήταν κάποια παλιότερη προσφορά;

Hταν προσφορα Χριστουγεννων πηρα απο το Δεκεμβριο μεχρι το Μαιο μετα παει 17.99 αλλα μπορεις να διακοψεις κανονικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...