Προς το περιεχόμενο

Xbox One X, η κονσόλα που φέρνει το πραγματικό 4K gaming κυκλοφορεί στις 7 Νοεμβρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Οσο για τα περι 4κ,το Horizon zero dawn και το Uncharted 4 σε 1080p δειχνουν καλυτερα απο το 80% περιπου που ειδαμε σημερα σε 4κ.

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧ

Οταν ο ps4 gamer θελει να δικαιολογησει τα λεφτα του.

Κριμα , καλη συνεχεια στο non native 4K <3

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 306
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόνο για το forza θα έπαιρνα Xbox. Τα καλά exclusives τα έχει η sony, όμως έχω να πάρω κονσόλα από εποχές ps2. 

Ψιτ, όταν για να παίξεις "real 4k" θα σου βάλουν τα γραφικά σε επίπεδα ps3 και μηδενικά φίλτρα, εκεί θα δεις. Λες και έχουν όλοι 4k οθόνη/τηλεόραση για να το εκμεταλλευτούν, πόσο μάλλον να νοιαστούν για το ΑΝ είναι καλύτερο από το ps4 pro. Έχει uncharted, gran turismo, GOD OF WAR; Όχι σε ακούω να λες; I'd pass. Καλύτερα να έχεις γραφικά και 1080p καρφωμένα 60 καρέ στα πάντα, παρά λίγα παιχνίδια σε 4k με χαμηλά γραφικά.

1. Eχω TV :)

2. Αν εβλεπες την παρουσιαση δεν θα εγραφες κουταμαρες γαι φιλτρα κτλπ. Συνεχισε να κλαις :)

3. Grand Turismo? Που ειμαστε στο 2004? Δεν εχεις παρει ακομα πρεφα πως το Forza ειναι οτι καλυτερο υπαρχει σε κοσνολα; 

Cry more <3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧ

Οταν ο ps4 gamer θελει να δικαιολογησει τα λεφτα του.

Κριμα , καλη συνεχεια στο non native 4K <3

Μην φοβασαι αγαπητε. Εχουμε ηδη pc ικανα συστηματα να τρεξουν native 4k και 60fps εδω και καιρο. Δεν περιμεναμε την MS να ερθει τελη του 2017 για να το φερει :)

Βασικα τωρα ειδα οτι μιλαω με λογαριασμο 1 μηνα. Καλη συνεχεια απο μενα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην φοβασαι αγαπητε. Εχουμε ηδη pc ικανα συστηματα να τρεξουν native 4k και 60fps εδω και καιρο. Δεν περιμεναμε την MS να ερθει τελη του 2017 για να το φερει :)

Βασικα τωρα ειδα οτι μιλαω με λογαριασμο 1 μηνα. Καλη συνεχεια απο μενα.

Εχω pc, αλλα για κανα cs:go γιατι Xbox Live > τα υπολοιπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γελαω

Δεν τρεφω καμια συμπαθεια για το ps4 αλλα κρινοντας απο οσα γραφεις εισε ειτε:

-Μετοχος της Microsoft

-Ενας θλιβερος τυπος που προσπαθει να παρει αξια απο μια παιχνιδομηχανη προσβαλλοντας αγνωστους στο ιντερνετ

 

Για αυτο κανε μια χαρη στον εαυτο σου και βρες κατι να κανεις στον ελευθερο σου χρονο γιατι ολοι μας εδω εχουμε καταλαβει σε ποια απο τις 2 κατηγοριες που ανεφερα ανηκεις :)

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει Mini movies σαν αυτο οχι. :(

 

Εχεις Halo? Gears? Forza?

Πρεπει να κανω σαν παιδακι και εγω και να γραφω Exclusives? lmao KYS

Για αυτά που λες παίρνεις pc χέστηκες να ταλαιπωρείσαι με Xbox

 

Pc+PS4 είναι η καλύτερη λύση αυτή τη στιγμή και δεν είμαι βέβαιος κατά πόσο θα αλλάξει αυτό με το Scorpio

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧ

Οταν ο ps4 gamer θελει να δικαιολογησει τα λεφτα του.

Κριμα , καλη συνεχεια στο non native 4K <3

 

Κοίτα όσο καιρό η Sony θα βγάζει exclusives και αντίστοιχα η MS τα δικά της games και στο PC, το PS4 θα είναι μπροστά.

Η MS μόνη της βγάζει τα μάτια της.....δυο καρπούζια δεν χωράνε σε μια μασχάλη (xbox & win10)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια γραφικα (και τα specs του X1X), εξαιρετικο backwards compatibility που υποστηριζει παιχνιδια ακομα και του αρχικου xbox και χρησιμοτατη η αυτονοητη λειτουργια αναπαραγωγης 4k bluray (που ηλιθιωδως λειπει απο το ps4 pro).

 

Ωραια και η παρουσιαση, η GT2 RS και το metro.

Απο ολα τα υπολοιπα τωρα δεν μου εκανε εντυπωση τιποτα! Και οι αποκλειστικοτητες το λιγοτερο χλιαρες.

 

Αναμενομενη και φυσιολογικη η τιμη της κονσολας συγκριτικα με το pro.

 

Για να δουμε και τους υπολοιπους τωρα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλα κανει και τα βγάζει στο pc, είναι χαζό να μην υποστηρίζει τα Windows που είναι η μεγαλύτερη σοβαρή gaming πλατφόρμα

 

Άλλωστε δε της κόβουν τα pc τις πωλήσεις του Xbox αυτό γίνεται για άλλους λόγους.

 

Τα pc ουσιαστικά αντισταθμίζουν τη χασουρα τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει Mini movies σαν αυτο οχι. :(

Εχεις Halo? Gears? Forza?

Πρεπει να κανω σαν παιδακι και εγω και να γραφω Exclusives? lmao KYS

 

Λοιπόν. Έγω είδα την παρουσίαση. Και σε ρωτάω λοιπόν, είσαι ευχαριστημένος με ότι είδες; και αν είσαι δεν ντρέπεσαι να το λες; είμαι anti Microsoft όσο δεν πάει αλλά σαν gamer πίστευα ότι σήμερα η ms θα έδειχνε κάτι πραγματικά καλό. Και τι έδειξε;;;; μια κονσόλα με 6 teraflop και με jaguar επεξεργαστή πιστεύεις θα τρέξει 4κ σε γραφικαρες;;;; είπαν θα δείξουν 47 παιχνίδια και από αυτά αξίζουν τα 5-6... Από αποκλειστικά;;; τίποτα..... Και εσύ ονειρεύεσαι halo και gears; ;; ;από που;;; με τι;;;; με τα στούντιο που έκλεισε;;;;;; forza;;; που ήμαστε;;; στο 2005;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pc+PS4 είναι η καλύτερη λύση αυτή τη στιγμή και δεν είμαι βέβαιος κατά πόσο θα αλλάξει αυτό με το Scorpio

 

Έτσι ακριβώς, δεν θα αλλάξει τίποτα απ' την στιγμή που δεν ανακοίνωσαν παιχνίδι(α) της προκοπής αποκλειστικά για Xbox.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...