Προς το περιεχόμενο

Wolfenstein II: The New Colossus [2017]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 275
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι ακριβώς παίζεις 16 ώρες; Ούτε τις μισές δεν θέλει για να ολοκληρωθεί το game, με τις 3μιση περίπου από αυτές να είναι cutscenes, και οτιδήποτε σε "side" αποστολή, είναι για να'χαμε να λέγαμε.

Εκτός και αν το αφήνεις, πας για καφέ και επιστρέφεις :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακριβώς παίζεις 16 ώρες; Ούτε τις μισές δεν θέλει για να ολοκληρωθεί το game, με τις 3μιση περίπου από αυτές να είναι cutscenes, και οτιδήποτε σε "side" αποστολή, είναι για να'χαμε να λέγαμε.

Εκτός και αν το αφήνεις, πας για καφέ και επιστρέφεις :P

 

Έπαιζα στο πρωτελευταιο επιπεδο τωρα το έχω γυρίσει στο ευκολο,μπορώ να δω πόσο έχω ακόμη να παίξω;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το πρώτο μου φάνηκε καλύτερο,ή τουλάχιστον το ευχαριστήθηκα πολύ περισσότερο

 

Και εγω παροτι εχω παιξει μεχρι την μεση και δεν δικαιουμαι να εχω πληρη αποψη θεωρω οτι το πρωτο ηταν καλυτερο και μου ειχε αφησει πολυ καλυτερες εντυπωσεις..

Ισως να ειναι αυτο που λεμε η πρωτη επαφη με κατι ενω τωρα παροτι παραμενει ενα τρομερα καλοδουλεμενο παιχνιδι σε ολους τους τομεις ειμαστε ηδη υποπτευμενοι τι θα δουμε και εχουμε υψηλες προσδοκιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω παροτι εχω παιξει μεχρι την μεση και δεν δικαιουμαι να εχω πληρη αποψη θεωρω οτι το πρωτο ηταν καλυτερο και μου ειχε αφησει πολυ καλυτερες εντυπωσεις..

Ισως να ειναι αυτο που λεμε η πρωτη επαφη με κατι ενω τωρα παροτι παραμενει ενα τρομερα καλοδουλεμενο παιχνιδι σε ολους τους τομεις ειμαστε ηδη υποπτευμενοι τι θα δουμε και εχουμε υψηλες προσδοκιες.

Προσωπικά το πρώτο μου άφησε ένα feeling που σαυτό δεν ένιωσα πάρα μόνο όταν ο Bj...ok,no spoilers.Θεωρώ ότι το story ήταν πολύ καλύτερο,και μου άρεσε και τα upgrades που έβρισκες.Νομίζω στο δεύτερο είχε καλύτερο black χιούμορ,ειδικά εκεί με το Χίτλερ τα σπάει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερμάτισα το ΣΚ για δεύτερη φορά το New Order και αγόρασα σήμερα το Colossus.

 

Φαίνεται ωραίο game, τρέχει άψογα όπως το Doom, αλλά με χάλασε η αρκετά μεγάλη διαφορά στα πρόσωπα των πρωταγωνιστών.

 

Θα το συνηθίσω, αλλά για την ώρα μου χάλασε το immersion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρκετά καλό παιχνίδι φενεται..

μόλις το ξεκίνησα..

με 970 κ τον i56500 δεν έχω θέματα με το performance μέχρι στιγμής,

έχει κάποιος ιδέα πώς μπορείς να φτιάξεις το tearing ; έχω async κ μου εμφανίζεται ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...