Προς το περιεχόμενο

PlayStation @ E3 2017: Οι σημαντικότερες ανακοινώσεις της Sony


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

που θα βρω τόσα χρήματα ρεεεεεε......

 

παιδιά θέλει κανείς νεφρό ???? :P :p :P

 

Οι σαρανταρες πλας διψανε για πιπινια.

Πεσε με τα μουτρα στη δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερω οτι η Ε3 ειναι γιορτη των βιντεο-παιχνιδιων... γεματη εκπληξεις και ενθουσιασμο... το μονο που ειδα στη sony ειναι 1 game που το δειχνουν απο το 2015 και ακομα δεν λεει ημερομηνια, ενα remastered, ενα GOW, Days Gone, Spiderman ,Destiny 2 και Detroit: Become a Human που τα εχουμε ξαναδει και πριν, ενα ασχολιαστο Skyrim VR μαζι με κατι VR Games (μπραβο παντως που προσπαθουν να αναπτυξουν τον VR τομεα), και ενα (gameplay trailer) απο το COD WW2 που ηδη ξεραμε... Σκετη απογοητευση... Με αυτα τα δεδομενα ξερουμε οτι το The Last of Us 2 θα βγει το 2019-2020, το Resident Evil 2 Remake ειναι σε αναπτυξη εδω και 2 χρονια (το ξαναλεω REMAKE) και το Red Dead Redemption 2 η το ξεχασανε ή εχουν εκπληξη για αργοτερα... Περιμενω να δω τι θα γινει στην PSX... Ως τοτε... παω για Dark Souls...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  και το Red Dead Redemption 2 η το ξεχασανε ή εχουν εκπληξη για αργοτερα...  

το red dead το πήγε η rockstar για '18 από κει που ήταν να κυκλοφορήσει το φθινόπωρο

 

και πάλι καλά που πήρα κονσόλα να λέω γιατί σε pc αν βγει αυτή τη φορά θα πάει 2025 :lol: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ffvii;κριμα την περσινη χαρα...

εγώ συνεχίζω και φοβάμαι τι θα δούμε σε αυτό το remake όπως και ξενερώνω προκαταβολικά με τα επεισόδια...

 

βλέπω να γίνεται λάμψη η ιστορία και να έχουν ασπρίσει τα μαλλιά μας τελείως μέχρι να τελειώσει 

 

αν έχουν τόσο μεγαλεπίβολο σχέδιο να αναβιώσουν τον πιο σημαντικό τίτλο στην ιστορία τους θα πρέπει να ακολουθήσουν πιο γενναία και υπεύθυνα βήματα

 

πριν λίγους μήνες είχα ακούσει ότι τελειοποιούσαν ακόμα τη bombing mission (τη μόλις πρώτη.. ) και μετά μου λες γιατί δε σου γράφω.. το παιχνίδι έχει ένα χάος από αποστολές και περιοχές και αυτοί κάθονται ακόμα και φτιάχνουν τη πρώτη 

 

πολύ μικρό καλάθι... φοβάμαι ξεπέτα τύπου 15.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέτος η Ε3 της Sony νομίζω πως έπεσε θύμα των PSX16 & PSX17. Αυτό είναι το τίμημα του να έχει δύο "Ε3" ανά έτος. Πρέπει να σπάσεις τις παρουσιάσεις, να πρωτοανακοινώνεις στη μία και να εμβαθύνεις στην άλλη κτλ.

Ένιωσα πως έλειπε ο ενθουσιασμός της νέας αποκάλυψης που νομίζω πως όλοι θέλουμε να βλέπουμε στις conferences. Ίσως είδαν πως η MS δεν πολυφτούρησε και κόψανε κάποιο νέο trailer-ανακοίνωση προς όφελος του PSX;

 

Επίσης μου φάνηκε ή μήπως όλα τα βίντεο πλην COD & Destiny ήταν first party αποκλειστικότητες (ακόμα και στο pre-show που ανακοίνωσαν 2-3 νέα παιχνίδια μικρότερου βεληνεκούς).

Δεν είναι κακό αυτό βεβαία, δείχνουν πως έχουν studios αλλά ίσως να έδενε παραπάνω το γλυκό με κάτι μεγάλο από multiplatform. Ένα gameplay RDR2 θα έδινε την απαραίτητη ένταση όπως και το αν είχαν πάρει την παρουσίαση του Wolfenstein η οποία ήταν εξαιρετική (το οποίο μαζί με το Beyond Good & Evil 2 -όπου μάλλον είδαμε ένα από τα καλύτερα cgi trailers όλων των εποχών- και το Anthem ήταν οι πιο εντυπωσιακές παρουσιάσεις).

 

Φέτος, νομίζω, πως αν και παράξενο κέρδισε η παρουσίαση Udisoft τις εντυπώσεις.

 

Edit: Τώρα που ξαναχάζεψα τα video νομίζω πως τρωγόταν, οι Ε3 στη μέση προς τέλος μίας γενιάς είναι λιγάκι πεσμένες συνήθως. Είχαν δημιουργήσει και πολύ υψηλές προσδοκίες με Ε3 15&16.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Επίσης μου φάνηκε ή μήπως όλα τα βίντεο πλην COD & Destiny ήταν first party αποκλειστικότητες (ακόμα και στο pre-show που ανακοίνωσαν 2-3 νέα παιχνίδια μικρότερου βεληνεκούς).

Δεν είναι κακό αυτό βεβαία, δείχνουν πως έχουν studios αλλά ίσως να έδενε παραπάνω το γλυκό με κάτι μεγάλο από multiplatform. 

Η πλειοψηφεία είναι multyplatform και όχι exclusives.Εκτός από shadow of the colosus,spiderman,gow και days gone καθώς και τα vr.(Μόνο εμένα μου φάνηκε περίεργο το skyrim?η κάμερα δεν μου φαινόταν λίγο off)Mπορεί και να ξεχνάω κανένα.Αλλά ωραία games.Η αλήθεια είναι ότι ac,beyond good and evil 2 και anthem με εντυπωσίασαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλειοψηφεία είναι multyplatform και όχι exclusives.Εκτός από shadow of the colosus,spiderman,gow και days gone καθώς και τα vr. (Μόνο εμένα μου φάνηκε περίεργο το skyrim?η κάμερα δεν μου φαινόταν λίγο off) Mπορεί και να ξεχνάω κανένα. Αλλά ωραία games. Η αλήθεια είναι ότι ac,beyond good and evil 2 και anthem με εντυπωσίασαν

 

Ποια πλειοψηφία τότε; Ξεχνάς επίσης το DLC για Horizon, το Lost Legacy, το Detroit, Monster Hunter και άλλα 5-6 στο pre-show (GT, Knack2 κα). Τα μόνα multι ήταν COD, Destiny & Marvel vs Capcom. Μάλλον μπερδεύτηκες λίγο...     :)

Edit: Monster Hunter είναι multi όντως, my bad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...