Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S7 edge 32GB @ Κωτσόβολος 399€ [ΤΕΛΟΣ]


lofter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πήγαινα για μαύρο, πήρα coral blue τελικα, ευχαριστώ και τον SterThess που το ανακαλυψε.

κι αυτό για λογαριασμό φίλου, με έχουν μάθει ότι είμαι συνεχεια online και δίνουν παραγγελίες τωρα ;-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγαινα για μαύρο, πήρα coral blue τελικα, ευχαριστώ και τον SterThess που το ανακαλυψε.

κι αυτό για λογαριασμό φίλου, με έχουν μάθει ότι είμαι συνεχεια online και δίνουν παραγγελίες τωρα ;-)

Το πληρώνεις ονλινε η απλά παραγγελία για παραλαβή από κατάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εκανα κρατηση σε καταστημα και πληρωμη εκει..

Κι εγώ το ίδιο αλλά φοβάμαι πως δίνουν προτεραιότητα στα πληρωμένα , και λογικό είναι εν μέρη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγόρασα το απόγευμα ένα χρυσό από κατάστημα Cosmote προοριζόμενο για δώρο για δικό μου άνθρωπο, δυστυχώς όμως τελικά τα smartphones δεν είναι για όλους...Οπότε το δίνω όπως είναι με τις ζελατίνες του σαν να το ξεσφαγίζετε εσείς και μαζί μια θήκη smart S-view της Nillkin και αυτή αγορασμένη χθες. Μόνο από Αθήνα όσοι ενδιαφέρεστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως εννοείς 399?

οχι καλα διαβασες!! Στα 300 θα το παρω με ενα καρτοσυμβολαιο που θα κανω στα μετρα μου μεσο γνωστου που δουλευει γερμανο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι καλα διαβασες!! Στα 300 θα το παρω με ενα καρτοσυμβολαιο που θα κανω στα μετρα μου μεσο γνωστου που δουλευει γερμανο!

Καλά έκανες και το διευκρινισες γιατί θα είχαμε μπερδέματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζουν κανονικά άτοκες δόσεις με πιστωτική Πειραιώς για αγορά απο Public?

Γνωρίζει κανείς σίγουρα να μου πεί, καθώς είμαι με το δάχτυλο στην σκανδάλη και βλέπω στο site ότι έχουν μεχρι 24 ;άτοκες δόσεις για αγορά με πιστωτική σε ποσά πάνω απο 300€. Λογικά όλες οι πιστωτικές καθώς δεν αναφέρει συγκεκριμένα.... σωστά;

 

 

Edit: Τελικά έριξα παραγγελία για το coral blue και βλέπουμε, αν δεν παίζουν άτοκες δόσεις με πιστωτική θα το ακυρώσω. (Και να φανταστεί κανείς ότι το Le max 2 μου, έχει δεν έχει κλείσει δίμηνο, αλλά είναι πειρασμός το άτιμο... :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι οτι δεν ειναι καλη προσφορα, αλλα ειναι λιγο το hype πιστευω. Mε πιο ωριμη σκεψη στα 576 τσιμπας το επομενο galaxy, το s8 και σε λιγους μηνες σε ακομα καλυτερη τιμη. Οσο για αυτους που αγοραζουν για μεταπωληση, χλωμους τους κοβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζουν κανονικά άτοκες δόσεις με πιστωτική Πειραιώς για αγορά απο Public?

Γνωρίζει κανείς σίγουρα να μου πεί, καθώς είμαι με το δάχτυλο στην σκανδάλη και βλέπω στο site ότι έχουν μεχρι 24 ;άτοκες δόσεις για αγορά με πιστωτική σε ποσά πάνω απο 300€. Λογικά όλες οι πιστωτικές καθώς δεν αναφέρει συγκεκριμένα.... σωστά;

 

 

Edit: Τελικά έριξα παραγγελία για το coral blue και βλέπουμε, αν δεν παίζουν άτοκες δόσεις με πιστωτική θα το ακυρώσω. (Και να φανταστεί κανείς ότι το Le max 2 μου, έχει δεν έχει κλείσει δίμηνο, αλλά είναι πειρασμός το άτιμο... :P)

Εννοειται οτι ειναι ατοκες οι δοσεις με ολες τις πιστωτικες καρτες απο τη στιγμη που αναφερει το σαιτ για ατοκες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Έχω βάλει παραγγελία για παραλαβή απο κατάστημα και όχι αποστολή στον χώρο μου. Μπορώ κανονικά να πληρώσω με την πιστωτική μου στο ταμείο ή για παραλαβή απο κατάστημα είναι αποκλειστικά μόνο μετρητά; Σορρυ για το πρήξιμο αλλά δεν αγοράζω με πιστωτική τελευταία. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...