Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S7 edge 32GB @ Κωτσόβολος 399€ [ΤΕΛΟΣ]


lofter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 915
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε αντιστοιχη παλιοτερη παραγγελια που ειχα κανει το "εκτεταμενη αναζητηση" δεν ηταν καλο παντως, μου ειχε ακυρωθει η παραγγελια αναφεροντας πως το προιον δεν ειναι διαθεσιμο.

 

Ας ελπισουμε να εχουν οργανωθει στο ελαχιστο και να πουλανε  / εμφανιζουν διαθεσιμα οσα κομματια εχουν να πουλησουν

Επειδη παραγγελνω συχνα πυκνα απο public.το εκτεταμενη αναζητηση σε ολες τις παραγγελιες μου το γραφει.βεβαια παντα παιζει να φαμε ακυρο.εγω αν δεν το παρω στα χερια μου κλειστο και με την αποδειξουλα του δεν πιστευω τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με επιασε αναγουλα μολις ειδα τις αγγελιες για τα samsung..Ποσο ξεφτιλα ρε φιλε μα ποσο...Που να παει μπροστα μετα αυτη η χωρα....

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ έχω παραγγείλει ένα αλλά τελικά δε ξέρω αν θα το κρατήσω .. αν τελικά δε το κρατήσω θα το δώσω εννοείται στην τιμή που το πήρα (400) και εννοείται σφραγισμένο , πριν ανοιχθεί.. αν ενδιαφέρεται κάποιος στείλτε μνμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη τιμη σιγουρα.... αλλα ρε γμτ ασχημα τα διαθεσιμα χρωματα και ενω το κινητο ειναι πανεμορφο, δεν ειναι δυνατον να το αφησεις χωρις θηκη και με τις θηκες καταστρεφεται η εμφανιση του (ειδικα δε το edge δε βολευει καθολου στις θηκες).

 

Χαθηκε να υπηρχε εκεινο το πρασινακι του S6 edge? ή εστω να φερνανε το μπλε οι αλυσιδες.

 

Εν τελει παντως αν και καλη τιμη θα προτιμουσα S7 σκετο στα 300-330 πχ γιατι καλως η κακως ειναι και περσινα μοντελα, δε θα μας κακοφανει αν αυριο το one plus 5 εχει 420 πχ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το θέμα είναι ότι το βλέπεις από άτομα με πολλές κριτικές, που έχουν ιδέα από το φόρουμ και προτιμούν να εκτεθούν για 30-50 ευρώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαυρακι

Οποιος το θελει pm

Ένα άλλο παλικαρι μ είπε για χρυσό,περιμένω να δούμε τι θα γίνει

 

Αν δεν,θα προχωρήσω στο μαύρο χρώμα αν το έχεις ακόμα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα άλλο παλικαρι μ είπε για χρυσό,περιμένω να δούμε τι θα γίνει

 

Αν δεν,θα προχωρήσω στο μαύρο χρώμα αν το έχεις ακόμα. :)

 

παντως το χρυσο το δειχνει διαθεσιμο η cosmote...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...