Προς το περιεχόμενο

Huawei P9 299€ / Honor 8 199€ / Microsoft Lumia 950 XL 99€


PaRaNo1d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το τελευταίο τι; διότι πήγα εκεί και δεν είχε γενικά 950XL (δεν την ήξερε καν την προσφορά και την έψαξε επειδή τη ρώτησα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα μαύρο honor 8 στα 199Ε. Είναι dual sim.

Σε όλη την Πάτρα είχε δύο συσκευές, τα περισσότερα καταστήματα δε, δεν ήξεραν ότι υπάρχει η προσφορά.

Ευχαριστώ τον topic starter.

 

Πες μου σε παρακαλώ, στο πίσω μέρος της συσκευής τί κωδικό αναφέρει; (πχ L09, L14, AL)

 

Υπάρχουν διάφορες εκδόσεις και προσπαθώ να βρω ποιά είναι αυτή που δίνει η Wind.

 

90% αύριο θα έχω κι εγώ ένα honor 8 λευκό.

 

Ο μαγαζάτορας παραδέχθηκε ότι αν περισσέψει θα είναι αφού πάρει κι αυτός ένα, γιατί τα 3 που είχε στο μαγαζί τα έδωσε...

 

...βρήκα κι ένα p9 τελικά (μισό-μισό να είναι διαθέσιμο), αλλά δεν ξέρω αν θα το πάρω...μπορεί να το πάρω μόνο για τους πόντους στη χρεωστική και να το δώσω, ΑΝ τελικά μου κάτσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μιλήσουμε λίγο και επί της συσκευής την οποία την ξαναειχα παλιότερα..... πραγματικά στα 199€ είναι κλοπή!!

 

Καλές και οι άλλες προσφορές αλλά αυτή ήταν με διαφορά η καλύτερη.

 

Η συσκευή είναι σε όλα της σχεδον υψηλού επιπέδου....snappy, πολύ καλή οθόνη, καλός ήχος, κάμερες άνω του μετρίου, πολύ καλή κατασκευή, ίσως ένα από τα καλύτερα fingerprint που έχω δοκιμάσει, μπαταρία στον μέσο όρο και dual sim!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μιλήσουμε λίγο και επί της συσκευής την οποία την ξαναειχα παλιότερα..... πραγματικά στα 199€ είναι κλοπή!!

Καλές και οι άλλες προσφορές αλλά αυτή ήταν με διαφορά η καλύτερη.

Η συσκευή είναι σε όλα της σχεδον υψηλού επιπέδου....snappy, πολύ καλή οθόνη, καλός ήχος, κάμερες άνω του μετρίου, πολύ καλή κατασκευή, ίσως ένα από τα καλύτερα fingerprint που έχω δοκιμάσει, μπαταρία στον μέσο όρο και dual sim!

Στο βίντεο που με ενδιαφέρει πως τα παει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μμμμμμ τώρα έπεσες στην περίπτωση.... μέτρια.....ίσως είναι από τα πιο αδύναμα σημεία του!

 

Συγκριτικά με ναυαρχίδες πάντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο βίντεο που με ενδιαφέρει πως τα παει;

 

Πολύ μέτρια σύμφωνα με το gsmarena, επίσης περιορισμένο σε ανάλυση 1080π λόγω επεξεργαστή.

 

Βίντεο αργής κίνησης αποκλειστικά στα 720π

Μμμμμμ τώρα έπεσες στην περίπτωση.... μέτρια.....ίσως είναι από τα πιο αδύναμα σημεία του!

 

Συγκριτικά με ναυαρχίδες πάντα!

 

Για να μιλήσουμε λίγο και επί της συσκευής την οποία την ξαναειχα παλιότερα..... πραγματικά στα 199€ είναι κλοπή!!

 

Καλές και οι άλλες προσφορές αλλά αυτή ήταν με διαφορά η καλύτερη.

 

Η συσκευή είναι σε όλα της σχεδον υψηλού επιπέδου....snappy, πολύ καλή οθόνη, καλός ήχος, κάμερες άνω του μετρίου, πολύ καλή κατασκευή, ίσως ένα από τα καλύτερα fingerprint που έχω δοκιμάσει, μπαταρία στον μέσο όρο και dual sim!

 

οθόνη του είναι από τις πιο όμορφες που έχω δει....αυτό με έψησε κι άρχισα να ψάχνω για Honor 8...

 

Παιδιά συγγνώμη που το επαναλαμβάνω, αλλά πείτε μου σας παρακαλώ, όσοι το πήρατε, τί κωδικό έχει στο πίσω μέρος του κουτιού (L09, L14, άλλο) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μέτρια σύμφωνα με το gsmarena, επίσης περιορισμένο σε ανάλυση 1080π λόγω επεξεργαστή.

 

Βίντεο αργής κίνησης αποκλειστικά στα 720π

 

 

 

οθόνη του είναι από τις πιο όμορφες που έχω δει....αυτό με έψησε κι άρχισα να ψάχνω για Honor 8...

 

Παιδιά συγγνώμη που το επαναλαμβάνω, αλλά πείτε μου σας παρακαλώ, όσοι το πήρατε, τί κωδικό έχει στο πίσω μέρος του κουτιού (L09, L14, άλλο)

Τι ρόλο παίζει ο κωδικός αυτός για πες.. Αύριο θα πάω να το πάρω,να είμαι έτοιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κωδικός είναι FRD-L09, μόλις το πήρα από το κατάστημα Ερμού Αμαρουσίου με χρήση και της επιδότησης μου 

 

 

Μια χαρά....δικαρτο ευρωπαϊκό!!

 

Αν και δύσκολα θα ήταν κάτι άλλο!

 

Βασικά με είχαν προβληματίσει οι ελλείψεις (και τα λάθη) στις προδιαγραφές που υπήρχαν στο gsmarena και το Kimovil

 

Το kimovil το L09 το έχει καταχωρημένο ως πολύ διαφορετικό μοντέλο (honor 8 pro), ενώ το gsmarena δεν έχει τις προδιαγραφές της L09 έκδοσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν καθε 10 λεπτα σβηνω 5 ποστς αγγελιων-ζητησης και κανετε 15 νεα, δεν εχει νοημα να μενει ανοικτο το τοπικ.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...