Προς το περιεχόμενο

Huawei P9 299€ / Honor 8 199€ / Microsoft Lumia 950 XL 99€


PaRaNo1d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τηλεφωνικά τα public μου είπαν πως στο συστημα τους δεν φαινεται η προσφορα.

 

Ξεχασα να το αναφερω, το δοκιμασα κάποια στιγμη κατα τις 10 σημερα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 283
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Παρέλαβα απότι κατάλαβα το τελευταίο p9 από τη WIND πυλαίας και δεν έιχε ούτε honor 8 άλλο.

Πολλά ευχαριστώ στον topic starter.

P.S: το honor 8 το θεωρώ πιο πολύ vfm σε αυτές τις τιμές αλλά δεν το πρόλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το 950xl Και μόνο για ψηφιακή φωτογραφική ή έστω σαν hotspot για τις διακοπές να το έχεις, στα 99 ευρώ είναι ΚΛΕΨΙΑ.

 

Καλή παραλαβή στους... 5 που πήραμε οτιδήποτε από οπουδήποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wind Ναυπλίου-Αργους-Κιάτου-Κορίνθου ήξεραν για την προσφορά αλλά δεν είχαν 950XL σε stock και δεν μπορούσαν ούτε να παραγγείλουν (εξαντλημένο)...

 

Κρίμα γιατί στα 99E θα ήταν το deal της χρονιάς...Θα έκανε υπέροχη παρέα στο άλλο μου 950XL :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

x_vagos_x σουθ ειχαν πει απο γλυφαδα οτι περιμενουν παραλαβει;και αν ναι σε ποιο απο τα δυο,γουναρη η μεταξα;

 

Μεταξά. "Μόλις τώρα όσο ήσασταν σε αναμονή τα κράτησε ένας κύριος. Ίσως έχω παραλαβή σήμερα αν θέλετε να περάσετε το απόγευμα". Η Γούναρη δεν το σήκωσαν ποτέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

99% ειναι το dual λογω του οτι τα public που ειναι αδερφακια με την wind πουλανε το dual μοντελο......αλλα ας το επιβεβαιωσει καποιος που το πηρε ηδη στα χερια του!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά και από εμένα, ξεκίνησα το ψάξιμο περίπου στις 09:20 το πρωί. Αρχικά πήγα στη wind στην περιοχή μου(Καλλιθέα), δεν το είχαν διαθέσιμο και έκανα παραγγελία ένα λευκό honor 8 για να το φέρουν. Μετά πήρα όλα(μα όλα) τα καταστήματα στην Αττική και σε όλα είχαν εξαντληθεί ή κρατηθεί. Εκτος από της Καλλιθέας δέχτηκε παραγγελία το κατάστημα της Νέας Σμύρνης στην Ελ.Βενιζέλου 81 με τηλέφωνο 2109313701 από το οποίο και είδα την μεγαλύτερη ανταπόκριση αφού αρχικά τους ζήτησα μαύρο, με πήραν ότι δεν έχουν μαύρο αλλά λευκό και τελικά έκλεισα ένα λευκό και μου είπαν ότι θα παραλάβω αύριο. Παραγγελία επίσης δέχτηκε και το κατάστημα στην οδό Υμηττού 76 στην Αθήνα με τηλέφωνο 2107017182. Δοκιμάστε την τύχη σας...

 

Υ.Γ. Άμα τελικά αύριο παραλάβω από 1 εκ των 3 καταστημάτων και με ενημέρωσουν από τα άλλα 2 θα στείλω εδώ στο forum ώστε οι πρώτοι 2 που θα μου στείλουν να παραλάβουν τα άλλα 2. Παρακαλώ μην στείλετε από τώρα pm κλπ, θα ενημερώσω εγώ εφόσον παραλάβω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@kaktos77 ρώτησες μήπως αν ειναι dual sim;

 

 

Dual sim δεν είναι; Νομίζω δεν κυκλοφορεί με μια sim το συγκεκριμένο, αλλά ας επιβεβαιώσει κάποιος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dual sim δεν είναι; Νομίζω δεν κυκλοφορεί με μια sim το συγκεκριμένο, αλλά ας επιβεβαιώσει κάποιος...

 

Κυκλοφορεί και με μια σιμ.

Θα προτιμούσα να είναι το dual sim αυτό της προσφοράς.

Έκανα κ εγω τηλεφωνικα παραγγελια και με ρώτησαν μαλιστα και τι χρωμα προτιμώ! (!).

Αν το απόγευμα που θα περάσω απ'το κατάστημα, παραλαβω κανονικά, θα έχω να λέω τα καλύτερα πλέον για την wind, ίσως πάρω ακόμα και κάρτα σιμ δική τους για πρωτη φορα στην ζωή μου.

 

ανοίγουν 17.00 ή 17.30 τα μαγαζιά wind, γνωρίζετε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...