Προς το περιεχόμενο

Huawei P9 299€ / Honor 8 199€ / Microsoft Lumia 950 XL 99€


PaRaNo1d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κυκλοφορεί και με μια σιμ.

Θα προτιμούσα να είναι το dual sim αυτό της προσφοράς.

Έκανα κ εγω τηλεφωνικα παραγγελια και με ρώτησαν μαλιστα και τι χρωμα προτιμώ! (!).

Αν το απόγευμα που θα περάσω απ'το κατάστημα, παραλαβω κανονικά, θα έχω να λέω τα καλύτερα πλέον για την wind, ίσως πάρω ακόμα και κάρτα σιμ δική τους για πρωτη φορα στην ζωή μου.

 

ανοίγουν 17.00 ή 17.30 τα μαγαζιά wind, γνωρίζετε ?

 

 

Ενημέρωσε μας όποτε μπορέσεις αν είναι dual ή όχι γιατί είναι σημαντικό αυτό ή κάποιος άλλος που παρέλαβε ήδη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμενα με ειδοποιησαν.

ευχαριστω τον ts και τον vairass για τις πολυτιμες πληροφοριες

 

οσους σας ειδοποίησαν, εννοείτε για να παραλάβετε?

ειχατε κανει απλα τηλεφωνικη παραγγελια/κράτηση ? ή είχατε πληρωσει κιόλας ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσους σας ειδοποίησαν, εννοείτε για να παραλάβετε?

ειχατε κανει απλα τηλεφωνικη παραγγελια/κράτηση ? ή είχατε πληρωσει κιόλας ?

Εγώ μια απλή παραγγελία μέσω τηλεφώνου, λεφτά τους είπα από αύριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσους σας ειδοποίησαν, εννοείτε για να παραλάβετε?

ειχατε κανει απλα τηλεφωνικη παραγγελια/κράτηση ? ή είχατε πληρωσει κιόλας ?

με καλεσαν να παραλαβω.

θα πληρωθει στο ταμειο.

ηταν για ενα φιλαρακι που θα παει και να το παραλαβει.

απο χρωμα δεν υπηρχε επιλογη ;-) λευκο βρηκε ο ανθρωπος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τη πάτησα, βασίστηκα σε αυτό που μου είπε μια υπάλληλος ότι περιμένουν Lumia 950 και θα με ειδοποιήσουν (είχα στηθεί 8:50 έξω από το μαγαζί) και τελικά αργότερα μου είπαν ότι δεν υπάρχει διαθεσιμότητα, κατά τις 13:30 αυτό, κι έτσι έχασα το τρένο...

 

...τώρα όπου τηλεφωνώ, μου λένε τσου...εξαφανίστηκαν τα όποια κομμάτια...το μόνο που έκανα ήταν να αφήσω τηλέφωνο σε 2-3 μήπως και ακυρώσει κανείς...

 

...αρχικά έψαχνα για 950 μαύρο, αλλά είδα από κοντά το Ηονορ 8 και γαμεί, αν είναι η dual sim full active έκδοση που δίνουν, στα 199€ είναι πολύ καλό...

...σε μαύρο σπέρνει, σε λευκό δεν ξέρω...

 

Στα 99€ βέβαια το 950 είναι να πάρεις δύο μαζί, τί λέμε τώρα...μόνο για τη κάμερα αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απ' οτι καταλαβα απο ενα μαγαζι που πηγα, ειχαν βαλει 950 ΧL στην παραγγελια τους και οτι τους εστειλαν, και μαλλον στα ποιο πολλα δεν εστειλαν καθολου. Τωρα δε πιστευω και στα μαγαζια που καναν τηλεφωνικες κρατησεις να εστειλαν τοσα πολλα και γιαυτο πιστευω σε αρκετα ακυρα τουλαχιστον οσον αφορα το Lumia...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα προσωπικα με ενδιεφερε το Lumia 950xl για δευτερο κινητο(γιατι στα χρηματα αυτα τετοιες απαιτησεις εχω προσωπικα ουτως ή αλλως)αρα τα περι shop κλπ δεν με πειραζαν.

 

 

 

Βεβαια το ψιλο καταλαβα οτι για να μην υπαρχει καν καποια επισημη ανακοινωση/ενημερωση κατι τετοιο θα γινοταν γιατι εχουμε μεσα 2017,τα εχουμε φαει αυτα με το κουταλι απο τις εταιρειες κινητης που μονο ετσι τραβανε κοσμο στα μαγαζια τους πλεον.

 

 

Οποιο καταφεραν και πηραν συσκευη που πραγματικα ηθελα καλοριζικες και καλοδουλευες

 

Φυσικα δεν προκειται να κατσω να στηθω με αντισκοινο εξω απο καταστημα μπας και προλαβω ενα κινητο(ξερω οτι αρκετοι το κανουν γιατι βγαζουν μεροκαματο απο αυτες τις προσφορες,διολου τυχαιο οτι το θεμα αυτο των λιγων ωρων εχει κοντα 18000 views) ή να παρω οτι καταστημα υπαρχει στην Ελλαδα επειδη οι κυριοι της Wind εχουν μεινει 100χρονια πισω και προφανως και χαλαστηκαν που βγηκε προς τα εξω αυτο το ξεστοκαρισμα.

 

Καλα τα γραφανε παντως πιο παλια και σε αντιστοιχες περιπτωσεις απο vodafone και cosmote που τοτε ο κοσμος ελεγε''δεν ξαναπαιρνω τιποτα απο αυτους,ουτε απεξω δεν περναω''΄οτι στην επομενη προσφορα που θα εβαζαν παλι ουρες ο κοσμος θα εκανε. Και με τα nexus 6 πιο παλια απο wind τα ιδια γραφονταν και να μαστε παλι εδω με αυτη την εταιρεια.

 

Huawei p9 στο καταστημα εχουν 299ευρω επειδη το ειπε καποιος και πλεον δεν υπαρχει αποθεμα.

https://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/smartphones/huawei-p9-grey

στο site αμεσα διαθεσιμα στα 550ευρω

 

Ετσι να συνεχιζει να στηριζει ο κοσμος αυτες τις εταιρειες.....

 

 

 

.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυκλοφορεί και με μια σιμ.

Θα προτιμούσα να είναι το dual sim αυτό της προσφοράς.

Έκανα κ εγω τηλεφωνικα παραγγελια και με ρώτησαν μαλιστα και τι χρωμα προτιμώ! (!).

Αν το απόγευμα που θα περάσω απ'το κατάστημα, παραλαβω κανονικά, θα έχω να λέω τα καλύτερα πλέον για την wind, ίσως πάρω ακόμα και κάρτα σιμ δική τους για πρωτη φορα στην ζωή μου.

 

ανοίγουν 17.00 ή 17.30 τα μαγαζιά wind, γνωρίζετε ?

απο ποιο καταστημα φιλε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τα γραφανε παντως πιο παλια και σε αντιστοιχες περιπτωσεις απο vodafone και cosmote που τοτε ο κοσμος ελεγε''δεν ξαναπαιρνω τιποτα απο αυτους,ουτε απεξω δεν περναω''΄οτι στην επομενη προσφορα που θα εβαζαν παλι ουρες ο κοσμος θα εκανε. Και με τα nexus 6 πιο παλια απο wind τα ιδια γραφονταν και να μαστε παλι εδω με αυτη την εταιρεια.

 

Έχοντας πάρει κινητά και από τις δυο αυτές προσφορές που αναφέρεις (Flex 2 από Voda και μέρες μετά το Nexus 6 από Wind), έχω να πω πως την πικρία τους εξέφραζαν μόνο όσοι δεν παρέλαβαν είτε από ατυχία (τους το έφαγε κάποιος από το μαγαζί που είχαν κρατήσει) είτε από "κακή πρακτική" (ποτέ τηλεφωνική κράτηση σε παραγγελία χωρίς κάποιο ποσό να έχει κρατηθεί για να υφίσταται έγγραφο που αποδεικνύει πως έχεις κάνει κάποια κράτηση κτλ)...

 

Ο κόσμος μόλις δει προσφορές, και δη του τύπου 950XL στα 99 ευρώ που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ και ότι και να λέτε είναι ΚΛΕΨΙΑ σε αυτά τα λεφτά, θα κάνει ουρές no matter what.

 

Προσωπικά, της το αναγνωρίζω της Wind που δεν έβγαλε ντουντούκα ΠΑΡΕ ΚΟΣΜΕ ενώ είχε 6 κομμάτια όλη η Ελλάδα ξερω'γω. Με το Nexus 6 τότε το είχε κάνει βούκινο και περιμέναμε ένα δίμηνο να φέρει παραεισαγωγής. Παίρναμε κάθε μέρα παρά μέρα τηλέφωνο και μας πήγαιναν από Πέμπτη σε Πέμπτη για ένα μήνα.

 

Τουλάχιστον τώρα δεν μας κάνουν μπρος πίσω. Ότι είχαν είχαν. Ότι πήραμε πήραμε.

 

Τα ίδια θα έλεγα και αν δεν προλάβαινα, υπ' όψιν.

 

--δεν είναι απάντηση σε εσένα fuglore, αλλά με αφορμή όσα λες ήθελα να τα πω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα μολις στην Wind Πυλαιας, οπου ειχα κανει μια χυμα τηλεφωνικη κρατηση και φυσικα πηρα ενα ωραιο ακυρο, δεν θα ερθουν καθολου μου ειπαν οτι και αν σημαινει αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα μολις στην Wind Πυλαιας, οπου ειχα κανει μια χυμα τηλεφωνικη κρατηση και φυσικα πηρα ενα ωραιο ακυρο, δεν θα ερθουν καθολου μου ειπαν οτι και αν σημαινει αυτο...

Σας το είπα θα πέσουν κ άκυρα. Μερικοί πήραμε όμως. Εγώ θα πάω αύριο να το πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...