Προς το περιεχόμενο

Huawei P9 299€ / Honor 8 199€ / Microsoft Lumia 950 XL 99€


PaRaNo1d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eφυγε και το δικο μου Honor 8 απο Wind Πυλαιας και ταξιδευει στη ζεστη αγκαλια μου!!! :-D  :-D

 

Nα ξεκαθαρισω οτι δεν τους γνωριζα τους ανθρωπους (Κρητη με Σαλονικα ειναι λιγο μακρια) απλα πηρα τηλεφωνο με το που το ανεβασε εδω ο vairass τον οποιο και ευχαριστω για ακομα μια φορα......ηταν πρωι και τους επιασα στον υπνο.....εκανα καταθεση κατευθειαν και ουσιαστικα τους δεσμευσα!!!

 

Το μεσημερι που ξαναπηρα για να παρω κωδικο αποστολης μου λεει ο ανθρωπος "πανω απο 100 τηλεφωνα εχω λαβει....κινηση ματ εκανες το πρωι αν επαιρνες τωρα δεν υπηρχε περιπτωση να σου στειλω κατι"!!!! :confused:

 

Ζησανε μεγαλες στιγμες σημερα!!! :-D  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως έχω γράψει έχω πάρει το honor 8 white όποιος έχει  το μαύρο και θέλει ανταλλαγή ας στείλει πμ.

Αλλιώς θα το δώσω  σε όποιον το θέλει ,όσο το πήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριοι μολις παρέλαβα το honor. Ευτυχώς το κατάστημα τήρησε την τηλεφωνική παραγγελία!Ευχαριστώ τον ts που αν και αμφισβητήθηκε εντονα αποδείχθηκε σωστός και γρήγορος!!

Για οποιον επιθυμεί το P9 εχει μείνει μια συσκευή στη wind γλυκων νερών.

Τηλ 2106042494

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μηπως γνωρίζει καποιος που μπορούμε να ασφαλισουμε τη συσκευή για θραύση οθόνης? Τελευταία δεν τα παω καλα με τα τηλεφωνακια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μηπως γνωρίζει καποιος που μπορούμε να ασφαλισουμε τη συσκευή για θραύση οθόνης? Τελευταία δεν τα παω καλα με τα τηλεφωνακια...

Σε οποιαδήποτε ασφάλεια... Πήγαινε σε ένα γραφείο και καντο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριοι μολις παρέλαβα το honor. Ευτυχώς το κατάστημα τήρησε την τηλεφωνική παραγγελία!Ευχαριστώ τον ts που αν και αμφισβητήθηκε εντονα αποδείχθηκε σωστός και γρήγορος!!

Για οποιον επιθυμεί το P9 εχει μείνει μια συσκευή στη wind γλυκων νερών.

Τηλ 2106042494

άλλο honor έχει?

Σε Παλλήνη και Γέρακα πάντως δεν έχει τίποτα παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδάκια αύριο απόγευμα θα πάω να το πάρω κ εγώ.. Έχω ήδη xiaomi redmi note 4x..

Ένα από τα δύο θα φύγει αλλά δεν ξέρω πιο.. Θα ανοίξω το Honor 8 να δω αν μου αρέσει κλπ και θα αποφασίσω.

Σάββατο πρωί οποιος θέλει ας μου στείλει πριβε να του πω τι αποφάσισα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα μαύρο honor 8 στα 199Ε. Είναι dual sim.

Σε όλη την Πάτρα είχε δύο συσκευές, τα περισσότερα καταστήματα δε, δεν ήξεραν ότι υπάρχει η προσφορά.

Ευχαριστώ τον topic starter.

Απο ποιο καταστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Κηφισιά έχει honor και p9 για όποιον ενδιαφέρεται.

 

Που είναι αυτό το κατάστημα; δεν το βρίσκω στο site , είναι κανένα από αυτά ;

 

https://www.wind.gr/gr/wind/katastimata-wind/katastimata-wind/?location=%CE%BA%CE%B7%CF%86%CE%B9%CF%83%CE%B9%CE%AC&retailers=on&dealers=on

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που είναι αυτό το κατάστημα; δεν το βρίσκω στο site , είναι κανένα από αυτά ;

 

https://www.wind.gr/gr/wind/katastimata-wind/katastimata-wind/?location=%CE%BA%CE%B7%CF%86%CE%B9%CF%83%CE%B9%CE%AC&retailers=on&dealers=on

 

21 1410 3508 Κασσαβέτη 9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...