Προς το περιεχόμενο

Huawei P9 299€ / Honor 8 199€ / Microsoft Lumia 950 XL 99€


PaRaNo1d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλιστα προσφορες για λιγους και καλους απο στομα σε στομα.....αλλα vodafone στυλ.....ας βαλει καποιος κατι που αποδυκνειει την προσφορα να τους χωρεψουμε στο ταψι!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάστημα κηφισίας -> Προσφορές ισχύουν κανονικά βάλτε τους να δουν excel που ήρθε σήμερα(δεν συγκράτησα όνομα αρχείου), αλλά στοκ 0.

 

Επειδή τα καταστήματα είναι franchise, έχουν δική τους αποθήκη οπότε το εν λόγω έχει μονο το Honor8 σε λευκό. Έψαξε μπροστά μου δηλαδή και το είδα.

 

Ο μόνος τρόπος να βρείτε Lumia,  P9 ή μαύρο honor είναι απο κατάστημα που τυχαίνει να έχει στην αποθήκη του.

 

 

BTW, τα honor8 + Lumia είναι dual sim, το P9 ειναι single.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τύποι είναι για καταγγελία! Έχω τηλ. ήδη σε 11 καταστήματα σε Θεσσαλονίκη, Βέροια, Αλεξάνδρεια και σε κανένα δεν υπάρχει στοκ! Κλασικός κράχτης ή/και εσωτερική κατανάλωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα καταστήματα που τηλεφώνησα πάντως επιβεβαίωσαν την "προσφορά". Ωστόσο 0 στοκ και μου είπαν ότι και να παραγγείλουμε δε θα προλάβουν να έρθουν μέχρι μεθαύριο που θα ισχύει η προσφορά και θα είναι με άλλη τιμή! Κλάμα! Χαχαχχααχχα!


Καταγγελία για ποιο λόγο; Διαφήμισε / υποσχέθηκε κάτι η Wind και είναι ψευδές;

Έχεις δίκιο φίλε μου.. Απλά σε κανά 5ήμερο θα δω lumia 950xl σφραγισμένα στις αγγελίες με 250EUR και θα μου γυρίσουν τα μυαλά..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεφώνησα στο κατάστημα Γαλατσίου, και δεν υπάρχει στοκ. Αν και μου είπαν υπάρχει πιθανότητα να κάνουν κάποια παραλαβή αύριο ή Σάββατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...