Προς το περιεχόμενο

Huawei P9 299€ / Honor 8 199€ / Microsoft Lumia 950 XL 99€


PaRaNo1d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις δίκιο φίλε μου.. Απλά σε κανά 5ήμερο θα δω lumia 950xl σφραγισμένα στις αγγελίες με 250EUR και θα μου γυρίσουν τα μυαλά..

 

Ποιος αγοράζει Windows Phone στις μέρες μας; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξαιρέσεις κάποια πολύ κεντρικά, τα υπόλοιπα καταστήματα τι στοκ να έχουν από κάθε κινητό; Δε νομίζω παραπάνω από 2-3 κομμάτια. Η προσφορά φαινόταν ότι ήταν μούφα και μόνο για πολύ τυχερούς η γνωστούς, καθώς δε κυκλοφόρησε καν ένα φυλλάδιο, ή κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν καταλαβαινω γιατι δεν εχουν ενιαιο συστημα να βλεπουν διαθεσιμοτητα σε ολα τα καταστηματα. Μου ειπε μια υπαλληλος δεν εχουν επειδη ειναι franchises. Πως γινεται να μην εχουν κοινο συστημα αλλα να ισχυουν παντου οι ιδιες τιμες ενας θεος ξερει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ φαίνεται άδικα το κουράζουμε

 

Μόνο διαφήμιση τους κάνουμε τελικά,κάνεις απλός πελάτης δεν θα Παραλλαβει συσκευή σε τέτοια τιμή.

 

Im out of here

 

Καλή συνέχεια παιδιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξαιρέσεις κάποια πολύ κεντρικά, τα υπόλοιπα καταστήματα τι στοκ να έχουν από κάθε κινητό; Δε νομίζω παραπάνω από 2-3 κομμάτια. Η προσφορά φαινόταν ότι ήταν μούφα και μόνο για πολύ τυχερούς η γνωστούς, καθώς δε κυκλοφόρησε καν ένα φυλλάδιο, ή κάτι.

Ακριβώς. Έχεις τόσα κανάλια να διαφημίσεις το brand σου με τις προσφορές (site, έντυπα, τηλεοπτικά, ραδιοφωνικά, social media κλπ). Παρ όλα αυτά επιλέγεις να ξεστοκαρεις 2-3 συσκευές αθόρυβα με αποτέλεσμα (υποθετικά) να τις μοιραστούν οι υπάλληλοι ενδοεταιρικά ή/και οι γνωστοί τους. Υπομονή να βγουν οι αγγελίες να δούμε πόσο θα τα δίνουν. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...