Προς το περιεχόμενο

Freecom 1TB 2.5" €29.99 / €31.99 @ Κωτσόβολος [ΤΕΛΟΣ]


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά κάτσε να παραλλαβουμε και εμείς που κάναμε παραγγελία... Γιατί ήταν πολύ λίγα κομμάτια και προβλέπω φασαρίες και τίποτα άκυρα...

true ,οταν βγηκε διαθεσιμο το gear s3 το ειχα παραγγειλει (αλλου τοτε δεν υπηρχε )και μετα απο 10 μερες μου το ακυροσαν ενω οταν ειχα κανει παραγγελεια φαινοταν διαθεσιμο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

true ,οταν βγηκε διαθεσιμο το gear s3 το ειχα παραγγειλει (αλλου τοτε δεν υπηρχε )και μετα απο 10 μερες μου το ακυροσαν ενω οταν ειχα κανει παραγγελεια φαινοταν διαθεσιμο

Ε κάποιος δικός τους θα το ήθελε και έτσι εσύ έφαγες άκυρο ενώ ήταν κομπλέ η παραγγελία σου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κάποιος δικός τους θα το ήθελε και έτσι εσύ έφαγες άκυρο ενώ ήταν κομπλέ η παραγγελία σου ;)

100% μου πηραν τηλ απο τα κεντρικα και μου ζητησαν συγνωμη ,και δεν μπορουσαν να καταλαβουν πως εγινε,παντως αυτην την αλυσιδα την προτιμω απο το mm (το mm συνεχεια κοροιδευει )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Πήρα τηλ κοτσόβολο για να δω μη τυχων εχει μεινει κανενα κομματι και η κοπελα στην εξυπηρετηση μου ειπε οτι η τιμη ηταν τοσο χαμηλη γιατι ειναι εκθεσιακα κομματια. 

 

Προφανως δεν εχω εικονα εαν ισχυει, δεν μου φαινεται παραλογο ομως γιατι ειναι χαμηλη η τιμή. Θα έπρεπε να το γράφει. Έχετε το νου σας λοιπον οσοι πατε για παραλαβη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι όλα εκθεσιακά κομμάτια, τουλάχιστον αυτός που πήρα εγώ είναι στη ζελατίνα του.

 

Αν σας βγάλει ο δρόμος σε κανένα κωτσόβολο, ρίξτε μια ματιά, μπορεί να είστε τυχεροί και να βρείτε κανέναν "ελεύθερο" (όχι δεσμευμένο από ηλεκτρονική παραγγελία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά και εγώ πήγα Κοτσόβολο Πετρου Ραλλη στις 9 το πρωι βρήκα ένα χρυσό και το τσίμπησα. Κανονικά σφραγισμένο ήταν.

 

Στον Πειραιά που δοκίμασα δεν είχε κανένα πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...