Προς το περιεχόμενο

Freecom 1TB 2.5" €29.99 / €31.99 @ Κωτσόβολος [ΤΕΛΟΣ]


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γελοίοι εκεί στον Κωτσόβολο, όταν βάζεις κάτι στο καλάθι σου, πρέπει να σημαίνει ότι το "δεσμεύεις", έστω για ένα μικρό χρονικό διάστημα μέχρι να βάλεις και κάποια αλλά πράγματα στο καλάθι. Βάζω ποσότητα 3 για τον GOLD, πρασινίζει, ξανά πηγαίνω στο καλάθι μετά από 1 λεπτό, δεν είναι πράσινο για αποστολή στον χώρο. Βάζω 2 κομμάτια, πρασινίζει. Πάω να ολοκληρώσω την παραγγελία, πάλι error. Βάζω 1 κομμάτι, δεν πρασινίζει καν. Έλεος. Ακύρωσα όλη την παραγγελία..

 

 

Μόνο 3 τύπε :shock:  έπρεπε να έβαζες και τα 10 κομμάτια για να σε άφηνε να προχωρήσει...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ σε ίδια φάση ειμαι

 

Έχει παραληφθεί

Έχει παραληφθεί απο ποιον?

Κοιτά εγώ μένω Αλεξανδρούπολη, ο σκληρός θα παει πρωτα στο καταστήμα της πολης μου και μετα θα τον φέρουν η θα έρθει με κάποια κούριερ απο οποίο κατάστημα υπαρχει?

Δεν το διευκρινίζει νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τηλέφωνο μπας και πετύχω κανένα κάπου να πάω να το τσιμπήσω & το τζιμάνι που μίλησα μου λέει υπάρχει υπάρχει!!!

Του λέω γράφουν τελευταία κομμάτια και δεν αφήνει να κάνω παραγγελία και είπε οτι κάνω κάτι λάθος, κοιτάει μου δίνει τον κωδικό και ήταν σε άλλο χρώμα με 50+ ευρώ... Εξυπνότατος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ο Freecom, αλλά είναι ο Hitachi 1 tb, στα 29,99 ευρώ....

 

http://www.kotsovolos.gr/site/computing/storage-hard-disk-drives-and-usb-sticks/external-hdd/139368-hitachi-touro-mobile-mx3-1tb-2.5-black

 

Μόνο στο κατάστημα της Νέας Μάκρης τον δείχνει διαθέσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον Narayan  πήγα στο Κωτσόβολο  τον τοπικό και αν και δεν βρήκα τον 1 ΤΒ  , είχε έναν μόνο  Freecom 1.75 ΤΒ με 53.7 ευρώ , οπότε τον πήρα χωρίς πολλά πολλά ...  Εντωμεταξύ είχε και ενα Freecom 500 GB στα 40 ευρώ  ... ότι ναναι ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μιλησα με το τηλεφωνικο κέντρο για την παραγγελία μου και μ είπαν ότι είναι απο εχθές εκεί και να περάσω να Παραλλαβω.

 

Μέχρι να το πάρω στα χέρια μου πάντως δεν χαίρομαι. Περιμένω να δω ότι είναι και σφραγισμενο και μετά είμαι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πριν λιγο περασα απο καταστημα και βρηκα 1 τεμαχιο το χρυσο σφραγισμενο και το πηρα

Ωραίος

 

Εγώ το απόγευμα στις 5 πάω να πάρω το δικό μου και θα γράψω τι παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα στα κεντρικά τηλέφωνο γιατί η παραγγελία έλεγε "έχει παραληφθεί" και μου ειπαν αύριο θα είναι στον χώρο μου,ο κοτσοβολος το στέλνει με γενική ταχυδρομική μου ειπαν για όσους αναρωτιούνται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Hard Disc Sentinel μπορείτε να τσεκάρετε τι δίσκο έχει μέσα.

 

Είχα πάρει 1 Intenso 1Tb και νόμιζα πως θα είχε Seagate Sata 2 παλαιότερο μοντέλο που είχε αναφέρει μέλος του φόρουμ.Τελικά είχε WD Blue-Sata 3-5400 rpm. :) Είναι χρήσιμοι για γρήγορο back up.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...