Προς το περιεχόμενο

Freecom 1TB 2.5" €29.99 / €31.99 @ Κωτσόβολος [ΤΕΛΟΣ]


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον ειναι ενα review εδω https://digitalportal.sk/recenzia-freecom-mhdd-slim-drive/ του δίσκου. Ουσιαστικά λέει οτι ο δίσκος μέσα είναι αυτός Link.png Site: http://www.e-shop.gr/hdd-seagate-st1000lm035-mobile-1tb-sata3-p-PER.302168 . Καλά είναι :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά ξέρει κανείς εαν με εναν ανταπτορα USB female σε micro USB (σαν αυτον http://www.skroutz.gr/s/11490259/GOLF-micro-USB-male-USB-A-female-GC-06-BK.html )μπορω να τον συνδεσω στο κινητο μου και να μεταφερω αρχεία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα το κινητό σου υποστηρίζει OTG και δίνει αρκετό ρεύμα, δεν βλέπω γιατι όχι. Επίσης οταν συνδέεις δίσκο με OTG το πιο συμβατό πρότυπο format είναι fat32. Δεν υποστηρίζουν όλα τα κινητά NTFS ή ExFat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρελλαβα

 

Πήγαν να μου τα μασήσουν λίγο να δούνε λέει αν είναι οκ η παραγγελία κτλπ αλλά ευτυχώς όλα καλα

 

:)

 

Σε λίγο φωτό και τα υπόλοιπα :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τον πετύχω πουθενά κάνει να τον ανοίξω και να τον βάλω στο ps4 μου που έχει ξεμηνει στα 500GB η δεν είναι συμβατός λόγο μεγέθους(διαστάσεις) ; Ξέρει κανείς ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτε και μερικές φώτο

 

(Sorry που δεν έχουν φωτισμό)

 

Πάντως πανέμορφος είναι.

 

Υπάρχει καμία θήκη ρε παιδιά μην κάνει κανένα σημάδι ;; Κρίμα είναι.

post-210891-0-51887200-1497538643_thumb.jpg

post-210891-0-08622600-1497538670_thumb.jpg

post-210891-0-88365900-1497538718_thumb.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρει κανείς εαν με εναν ανταπτορα USB female σε micro USB (σαν αυτον http://www.skroutz.gr/s/11490259/GOLF-micro-USB-male-USB-A-female-GC-06-BK.html )μπορω να τον συνδεσω στο κινητο μου και να μεταφερω αρχεία?

Δε δινει αρκετο ρευμα το κινητο για να δουλεψει.Το χω δοκιμασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δικός μου πάντως 1.75GB βγήκε χαλασμένος ,γράφει κάποια αρχεία και μετα χτυπάει , οπότε αύριο τον παω πίσω να δούμε τι θα πούνε ....

Ενημέρωσε μας αν δεν σου κανει κόπο τι σου είπαν γιατί είμαι περίεργος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα το μεσημέρι στον κώτσο κέντρο θεσσαλονίκης μήπως και βρω κανενα κομάτι και είχαν τελειώσει. Ο υπάλληλος εκεί όμως μου είπε ότι ξεστοκάρουν τον Western Digital my passport ultra 3tb στα 75 ευρώ και έχουν ένα τελευταίο κομμάτι. Είδα στο σκρουτζ οτι εχει γύρω στα 150 και χωρίς δεύτερη σκέψη τον πήρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα το μεσημέρι στον κώτσο κέντρο θεσσαλονίκης μήπως και βρω κανενα κομάτι και είχαν τελειώσει. Ο υπάλληλος εκεί όμως μου είπε ότι ξεστοκάρουν τον Western Digital my passport ultra 3tb στα 75 ευρώ και έχουν ένα τελευταίο κομμάτι. Είδα στο σκρουτζ οτι εχει γύρω στα 150 και χωρίς δεύτερη σκέψη τον πήρα.

Και πολύ καλά έκανες

 

Καλύτερα σου έκατσε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα το μεσημέρι στον κώτσο κέντρο θεσσαλονίκης μήπως και βρω κανενα κομάτι και είχαν τελειώσει. Ο υπάλληλος εκεί όμως μου είπε ότι ξεστοκάρουν τον Western Digital my passport ultra 3tb στα 75 ευρώ και έχουν ένα τελευταίο κομμάτι. Είδα στο σκρουτζ οτι εχει γύρω στα 150 και χωρίς δεύτερη σκέψη τον πήρα.

τυχερουλης πραγματι

Πάρτε και μερικές φώτο

 

(Sorry που δεν έχουν φωτισμό)

 

Πάντως πανέμορφος είναι.

 

Υπάρχει καμία θήκη ρε παιδιά μην κάνει κανένα σημάδι ;; Κρίμα είναι.

μηπος η θηκη ειναι πιο ακριβη του περιεχομενου?:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...