Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2018 [PC]


Platini_Athens

Προτεινόμενες αναρτήσεις

pro evo 2018 lite

Παιδες μια ερωτηση.

Βρηκα το pro evo 2018 lite στο steam δωρεαν. Και το κατεβαζω.

Καταρχας αξιζει;; Τι διαφορες εχει με το κανονικο;;; Και αν εχει την επιλογη να παιξω με τηλεχειρηστηριο (ανταπτορα) με φιλους μου σπιτι. (Multiplayer)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 198
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 24/1/2018 στις 5:01 ΜΜ, JohnConstantine είπε

pro evo 2018 lite

Παιδες μια ερωτηση.

Βρηκα το pro evo 2018 lite στο steam δωρεαν. Και το κατεβαζω.

Καταρχας αξιζει;; Τι διαφορες εχει με το κανονικο;;; Και αν εχει την επιλογη να παιξω με τηλεχειρηστηριο (ανταπτορα) με φιλους μου σπιτι. (Multiplayer)

Έχει μόνο το myclub μέσα, και ίσως δίνει και κάποια online matches με κανονικές ομάδες την εβδομάδα (πέρυσι έδινε 10 την εβδομάδα).

Αξίζει αν παίζεις myclub.

Για offline νομίζω έχει κάποιες βασικές ομάδες για να παίξεις διπλό με φίλους, αλλά ίσως να μην μπορείς να πειράξεις διάρκεια αγώνα κλπ.

Γενικά free είναι, κατέβασε και δες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Για μένα 8. 

+Μειώθηκε αισθητα το τσιτινγκ και το λαγκ. Έχω πάνω από 500 ονλαιν παιχνίδια και βρήκα 21 cheaters.

-Δυστυχώς μειώθηκαν τα Online τουρνουά σε μόλις 2 ημέρες την εβδομάδα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Επίσημα τέλος το Champions League από το PES με την UEFA να μην δείχνει διατεθειμένη να ανανεώσει με την ΚΟΝΑΜΙ (παρά την τυπική ανακοίνωση για επιτυχημένη συνεργασία), οπότε μάλλον η σειρά δέχεται ένα (ακόμα) μεγάλο πλήγμα και χάνει απ' την ΕΑ το μοναδικό όπλο που είχε στην "μάχη" των δικαιωμάτων (όπου είναι πολύ πίσω έτσι κι αλλιώς).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Επίσημα τέλος το Champions League από το PES με την UEFA να μην δείχνει διατεθειμένη να ανανεώσει με την ΚΟΝΑΜΙ (παρά την τυπική ανακοίνωση για επιτυχημένη συνεργασία), οπότε μάλλον η σειρά δέχεται ένα (ακόμα) μεγάλο πλήγμα και χάνει απ' την ΕΑ το μοναδικό όπλο που είχε στην "μάχη" των δικαιωμάτων (όπου είναι πολύ πίσω έτσι κι αλλιώς).

Λέτε να πάρει τα δικαιώματα της UEFA, η FIFA;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν η UEFA υπαγεται στην FIFA και η UEFA μπει στο FIFA τοτε η FIFA θα ειναι στο FIFA με το UEFA και το FIFA θα εχει την UEFA μεσα απο την FIFA
H KONAMI τι θα παρει ομως?
 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, 3DJIN είπε

αυτο που εννοεις ειναι μαλλον η EA να παρει τα δικαιωματα-λογικο ισως να εχουν συμφωνησει 

Αυτό εννοούσα. Απλά το διατύπωσα με τον χειρότερο δυνατό τρόπο.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια δωστε link να στειλω καποια παραπονα για το online λογαριασμο μου τον οποιο απεκλεισε  η κοναμι, που στελνω παραπονα? μπαινω στο steam και βρισκω link?

Πλατφορμα στην οποια παιζω ειναι pc.

Επεξ/σία από GIANNIS400
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα έχω γνήσιο το παιχνίδι και θέλω να μάθω 

1) Ποιό patch είναι το καλύτερο σε απόδοση και όσα περιέχει; 

2) Σε περίπτωση εγκατάστασής του στο online θα φαίνονται οι εμφανίσεις του patch ή οι κλασικές μούφες;

Οποιαδήποτε άλλη πληροφορία απο γνωστή ευπρόσδεκτη. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ πάντως δεν ξέρω αν θα τα σκάσω να το πάρω, ακόμα κι από κλειδάδικο.

Αφού στο μήνα πάνω θα βγάλει την f2p έκδοση, και κακά τα ψέματα, έχω παίξει μόνο 8 ματσάκια κανονικά divs, καθόλου ML/BAL, μόνο MC παίζω, δεν βλέπω λόγο να τους τα σκάσω.

Αν ξεκινήσεις νωρίς στήνεις άλλωστε γρήγορα υπερομάδα. Εδώ και 2-3 μήνες εγώ απλά διακοσμητικούς παίχτες τσιμπάω τύπου legends ή ότι βγάζω από τον 5* scout που δίνει το PES league.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...