Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2018 [PC]


Platini_Athens

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανέβηκα στο onlain 1vs1, πηγα καταταξη 8 απο 11 που ημουν και εχω rating κατω απο 500pts, μου φαινεται λοιπον οτι αρχισε πάλι τις περσινες μλκιες η κοναμι, οταν ανεβαινεις επιπεδο καταταξης (πχ 6) ό του θαύματος δυσκολευουν ολα, κοντρολ με το στηθος παει πλαγιο, κατεβασμα της μπαλας για σουτ στην μικρη περιοχη δεν παιζει να μπει γκολ, θα αργει να την κατεβασει και θα βγει αουτ παικτης μαζι με μπαλα ή θα στην παρουν, μονο πασα σουτ πιανει και αυτο με ταματα, ενω αν εισαι με χαμηλο rating και στο 12 επιπεδο καταταξης... μπαινουν και τα ψαλιδια απο την γραμμη της μικρης περιοχης. Αντικειμενικοτητα 0 απο την κοναμι στο ονλαιν.

Σα να σου λέει οτι αν δεν κλεψεις πανω απο 7 επιπεδο καταταξης  δεν πας, ασε που οι κλέφτες επέστρεψαν, συναντώ περιπου 2 καθε 10 ματς και αργοτερα πιστευω θα πληθύνουν, απαραδεκτο να μην φτιαχνουν ενα παιχνιδι σωστο τοσα χρονια.

Και για ολα αυτα δεν νομιζω να φταιει το update, διοτι η κατηφορα μου ειχε αρχισει και πριν το update, ενα μικρο παραδειγμα, χρησιμοποιω Εθνικη Ελλαδος στους 9 απ τους δεκα αγωνες που θα δωσω, εχω συνολο 40 αγωνες, μεχρι τους 20 τρεχαν κανονικα οι παικτες μου, στους τελευταιους 10 τους περνούν και οι παικτες απ τις νησους του ΠΑΣΧΑ, χαχαχαχαχα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε λες; Κάτι τέτοιο έχω πάθει κι εγώ...

 

Από 785 έχω πέσει 740 μόνο με ΠΑΟΚ, πάντα, και ντιβίζιον 6 από 5...

standar φιλε, περσι ολη την season ετσι με πηγε, μου θυμιζει το ρητο του λαου "πλουτιζουν μόνο αυτοι που κλεβουν"  δλδ στην περιπτωση μας ανεβαίνουν επιπεδο μόνο οι κλέφτες. Σε υποχρεωνουν οι μλκες τις γτπ  ΚΟΝΑΜΙ να βρεις τροπους να κολας το παιχνιδι του άλλου για να δεις το ονομα σου ψηλα, καταλαβαινεις τι θα γινεται ποιο ψηλα...σφαγη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω εφτιαξαν το game play.. η νοοτροπια του παιχνιδιου ειναι ιδια .. 

 

βαρεθηκα στο my club να εχω 6 επιθετικους ( πλαγιους και cf ) Και να ειναι και οι 6 κοκκινοι ...  

 

και να βλεπω ασχετους παιχτες να βαζουν τον ανυπαρκτο ποδοσφαιρηστη BOLT και να σου δηλωνουν πληρωσα και θα σε κερδισω.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bolt είναι άχρηστος μεταξύ μας (τον έχω γιατί μου κόστισε μόνο 1 ευρώ παραπάνω αυτή η έκδοση). Αν θες silver lwf δες Alan, αυτός είναι επιθετικός τρομοκράτης.

 

Για το γεγονός πως είναι κόκκινοι να έχεις το νου σου στο condition τους την τρέχουσα εβδομάδα και επίσης να πηγαίνεις για minimum form 5. Έγω προσωπικά ανάλογα με το εβδομαδιαίο condition βάζω κάποιους σταθερά μέσα χωρίς αλλαγή αφού ξέρω πως δεν θα χρειαστεί και κρατάω καβάτζα για τους άλλους. Ζήτημα να είχα θέμα σε περισσότερα από 2 παιχνίδια από τότε που έστησα ομάδα (στα περίπου 100). Βοηθάει το γεγονός πως έχω βασικό παίχτη τον J. King που παίζει πλάγια και άπο τις 2 πλευρές και 3 εβδομάδες σερί είναι condition Α/B.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ο Alan stats για CF εχει και περνει και το αναλογο bonus αν τον βαλεις εκει. Βεβαια και ως LWF την παλευει αλλα ειναι περισοτερο scorer παρα δημιουργος. Λιγο καλυτερο stamina να ειχε να εβγαζε ολο τον αγωνα ...

 

υγ. εξακολουθω να ειμαι στραβωμενος με το 2018, δεν λεει να μου κατσει καλα. Βλεπω την μπαλα να κυλαει για παντα αψηφωντας τους νομους της φυσικης και τρελενομαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω τι λετε, παντως το κοροιδιλικι με τον βολτ και την πληρωμενη εκδοση που εχουν ομαδαρες συνεχιζεται .. να μην πω πως για ακομα μια φορα με ελληνα μολις επερνε μπαλα κολαγε το συμπαν ..   * χρηστης SPI * και δεν ξερει που του παν τα 4 απο pro , και απλα μολις ειδε οτι δεν το εχει .. εβαλε τους πληρωμενους bolt και  2 ακομα και σου λεει , εδω ειμαστε.. πληρωσα και θα χασεις ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Bolt οπως ηδη ειπε ο BrocasHelm, ειναι αχρηστος. Δεν μπορει να κανει την διαφορα. Δεν καταλαβαινω την γκρινια σας. Ασε που η premium εκδοση ειχε σχεδον ιδια τιμη με την απλη οποτε ολοι θα επρεπε να τον εχετε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι μην πέσετε με άτομα που έχουν σκάσει από 80-100 ευρώ ακόμα να αγοράσουν coins και να έχουν ρίξει άπειρες γύρες στον ατζέντη, και έχουν 18/18 μαυρόμπαλους μέσα. Έχω δει σε pesfan παίζουν τέτοιες ομάδες ήδη.

 

Βέβαια, αυτό που πολλοί δεν έχουν καταλάβει ακόμα, είναι πως με το νέο levelling system, τα καλά πράγματα είναι στους silver/gold. Όταν πχ έχεις Donnarumma να γίνεται αντίστοιχος του Buffon ή έχεις διαμαντάκια όπως τον white ball M.Kean να γίνεται μαυρόμπαλος, θα δεις πως δεν έχει νόημα να επενδύσεις απαραίτητα στα μεγάλα ονόματα. Μπορείς να επενδύσεις σε φτηνές ομάδες που με τον καιρό θα είναι ανταγωνιστικότατες. Αν και η χρυσή τομή για μένα είναι στους silver/gold και ο Kean είναι η εξαίρεση. Απλά έχετε το νου σας για παιχταράδες μικρής ηλικίας και επενδύστε χρόνο πάνω τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...