Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4S (8GB) ανακατασκευασμένο "φτηνό" αξίζει?


Goriillaki5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν πρόκειται να περνάς και τα updates των εφαρμογών τότε θα είναι σχετικά οκ.

 

Επειδή όμως το έχω εδώ και 3+ χρόνια και κάνω όλα τα updates των εφαρμογών (τα οποία ξεζουμίζουν το παλιό iOS που δεν παίρνει άλλη αναβάθμιση), βλέπω τελευταία ότι με δυσκολεύει στη χρήση.

 

Καλύτερα να πάρεις ένα μεταχειρισμένο 5s αν θες iPhone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παίδες, iPhone 5S έχω εδώ με iOS 10.3 και πάει σφαίρα. Άριστο multitasking και πολύ γρήγορο σε εφαρμογές κτλ. Δεν είναι ανάγκη να πάρει iPhone SE ή iPhone 6++ που λέτε.

 

Μπορεί άνετα να δώσει ένα 150€ και να πάρει ένα 5S σε άριστη κατάσταση και να αποκτήσει μια πολύ καλή εμπειρία από iOS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει δε παει ακριβως σφαιρα το 5s πλεον. Σιγουρα ειναι καλυτερο απο αυτο που συζητιεται, σιγουρα ειναι κινητο που μπορεις να χρησιμοποιεις ακομα -κι εκει ειναι η μαγκια της apple- αλλα σφαιρα .... ε δε το λες. Αν παει σφαιρα το 5s , το 6s πως παει; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά άσε το 6S τώρα, αυτό ανήκει σε άλλη κατηγορία. :P

 

Αλλά το 5S τι να σου πω; Κολλήματα δε τρώει, τις "βαριές" εφαρμογές στυλ Facebook κτλ τις παίζει στα δάχτυλα, από gaming απλά άριστο (ακόμα δεν έχω βρει Android συσκευή να παίζει τόσο smoothly το NOVA 3) και γενικά είναι παρά πολύ καλό σε θέμα ταχύτητας. Τώρα, το αν αργεί 1-2 δευτερόλεπτα όταν τρώει ζόρια, εντάξει it's not a big deal ποσό μάλλον όταν μιλάμε για συσκευή του 2013 (αν δούμε πως τα πάνε τα αντίστοιχα Androids της εποχής θα γελάσει και ο κάθε πικραμένος).

 

Υ.Γ. Όχι δεν είμαι Apple fanboy σε καμία περίπτωση, ότι βλέπω γράφω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...