Προς το περιεχόμενο

κινητό κορυφή,ποιο(μακρυά από μήλα)


trayban

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το 10 έμεινε στο συρτάρι πλέον, όπως και το iPhone 7 plus, απίστευτο τηλέφωνο σε όλα. Ταχύτητα (γελάω με τη γυναίκα μου pixel xl) camera πολύ καλή αν και δε με απασχολεί ιδιαίτερα, λήψη κλήσεων και Wi-Fi τέλεια (με ενδιαφέρει πολύ λόγω εργασίας σε χειρουργεία που είναι κλειστοί χώροι) μουσική όσοι άκουσαν από τα ακουστικά πάθανε πλάκα. Τέλος ποιότητα κατασκευής μοναδική (πρέπει να το πιάσεις για να καταλάβεις) η πίσω όψη όλα τα λεφτά για να το παίξεις και λίγο στους άλλους να βλέπεις αντιδράσεις. Με λίγα λόγια πολύ καλό τηλέφωνο (spueez και τέτοια εμένα δεν με ενδιαφέρουν αλλά για για τους tech fun είναι πολύ καλό και πρακτικό) και ερωτεύσιμο. Όποιος έχει τη δυνατότητα να το πάρει άφοβα. Για το τέλος άφησα το ui της htc: η ομορφιά είναι γούστο η πρακτικότητα όμως απαίτηση κι εδώ με καλύπτει απόλυτα. Ελπίζω να ήμουν όσο γίνεται πιο αντικειμενικός

Συγγνώμη ξέχασα για την μπαταρία που πιστεύω ότι ενδιαφέρει. Αν και ονομαστική μικρή (3000) στην πράξη γίνεται πολύ καλή διαχείριση και βγάζει άνετα μια μέρα με πολύ internet, όχι πολύ μουσική και παιχνίδια αλλά με πάνω από 100 κλήσεις ημερησίως. Οπότε δεν είμαι και πολύ αντιπροσωπευτικό δείγμα. Αυτά, ότι άλλο θέλετε μπορείτε να με ρωτήσετε

Συγγνώμη ξέχασα για την μπαταρία που πιστεύω ότι ενδιαφέρει. Αν και ονομαστική μικρή (3000) στην πράξη γίνεται πολύ καλή διαχείριση και βγάζει άνετα μια μέρα με πολύ internet, όχι πολύ μουσική και παιχνίδια αλλά με πάνω από 100 κλήσεις ημερησίως. Οπότε δεν είμαι και πολύ αντιπροσωπευτικό δείγμα. Αυτά, ότι άλλο θέλετε μπορείτε να με ρωτήσετε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 10 έμεινε στο συρτάρι πλέον, όπως και το iPhone 7 plus, απίστευτο τηλέφωνο σε όλα. Ταχύτητα (γελάω με τη γυναίκα μου pixel xl) camera πολύ καλή αν και δε με απασχολεί ιδιαίτερα, λήψη κλήσεων και Wi-Fi τέλεια (με ενδιαφέρει πολύ λόγω εργασίας σε χειρουργεία που είναι κλειστοί χώροι) μουσική όσοι άκουσαν από τα ακουστικά πάθανε πλάκα. Τέλος ποιότητα κατασκευής μοναδική (πρέπει να το πιάσεις για να καταλάβεις) η πίσω όψη όλα τα λεφτά για να το παίξεις και λίγο στους άλλους να βλέπεις αντιδράσεις. Με λίγα λόγια πολύ καλό τηλέφωνο (spueez και τέτοια εμένα δεν με ενδιαφέρουν αλλά για για τους tech fun είναι πολύ καλό και πρακτικό) και ερωτεύσιμο. Όποιος έχει τη δυνατότητα να το πάρει άφοβα. Για το τέλος άφησα το ui της htc: η ομορφιά είναι γούστο η πρακτικότητα όμως απαίτηση κι εδώ με καλύπτει απόλυτα. Ελπίζω να ήμουν όσο γίνεται πιο αντικειμενικός

Συγγνώμη ξέχασα για την μπαταρία που πιστεύω ότι ενδιαφέρει. Αν και ονομαστική μικρή (3000) στην πράξη γίνεται πολύ καλή διαχείριση και βγάζει άνετα μια μέρα με πολύ internet, όχι πολύ μουσική και παιχνίδια αλλά με πάνω από 100 κλήσεις ημερησίως. Οπότε δεν είμαι και πολύ αντιπροσωπευτικό δείγμα. Αυτά, ότι άλλο θέλετε μπορείτε να με ρωτήσετε

Συγγνώμη ξέχασα για την μπαταρία που πιστεύω ότι ενδιαφέρει. Αν και ονομαστική μικρή (3000) στην πράξη γίνεται πολύ καλή διαχείριση και βγάζει άνετα μια μέρα με πολύ internet, όχι πολύ μουσική και παιχνίδια αλλά με πάνω από 100 κλήσεις ημερησίως. Οπότε δεν είμαι και πολύ αντιπροσωπευτικό δείγμα. Αυτά, ότι άλλο θέλετε μπορείτε να με ρωτήσετε

ξέρουμε απ αυτό γράφεις 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου από το Μ7 και πέρα είχα όλα τα HTC. Απλώς επειδή δεν ζω Αθήνα είναι δύσκολο να το βρω σε μαγαζί. Από το Μ10 είμαι σαφώς ευχαριστημένος και αν τελικά αποφασίσω να πάως στο U11, αυτή τη φορά μάλλον δεν θα το πουλήσω, αλλά θα το κρατήσω σαν δεύτερο. Σε διαστάσεις είναι ίδιο με το Μ10; Θα το θεωρούσες πραγματικά ανώτερο από το S8 ή το 1+5 ; Τέλος σε τι χρώματα το βρήκες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μεγαλύτερο, το χρησιμοποιώ με το ένα χέρι αλλά είμαι και μεγαλόσωμος, οι περισσότεροι θα δυσκολευτούν λίγο, το πήρα 770€ από cove. UK 4/64 gb γιατί το ήθελα αμέσως, τώρα υπάρχει το 6/128 gb στο eglobalcentral.eu από 639€ χωρίς τελωνείο. Το δικό μου είναι σε υπέροχο ασημί που δεν έχει καμιά σχέση με τα ασημί που ξέραμε συν το ότι αλλάζει απόχρωση ανάλογα με το πως πέφτει το φως επάνω του. Θήκη υπήρχε εντός της συσκευασίας. Αξίζει να το πάρει κανείς.

Με Samsung δεν ασχολούμαι λόγω ui. Όσον αφορά το 1+5 θεωρώ, χωρίς να το πιάσω στα χέρια μου, ότι το παίρνεις μόνο για οικονομία χρημάτων σε σχέση με τις ναυαρχίδες τις γνωστές. Είχα το 1+2 . Το χρησιμοποίησα 10 μέρες, update ποτέ, θα το δώσω δώρο σε κανένα ανιψιό και ποτέ ξανά από αυτούς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 500-550 να πάει πολύ καλή αγορά θα είναι. Όντως το 700αρι είναι κάπως για κινητό. Πάντως αν εξαιρέσω το iPhone που δεν είχα ποτέ, στο Android η HTC είναι η πρώτη, ίσως μόνο ότι οι τιμές δεν πέφτουν τόσο γρήγορα. Από την άλλη βέβαια αυτό σημαίνει καλύτερη μεταπωλητική αξία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 500-550 να πάει πολύ καλή αγορά θα είναι. Όντως το 700αρι είναι κάπως για κινητό. Πάντως αν εξαιρέσω το iPhone που δεν είχα ποτέ, στο Android η HTC είναι η πρώτη, ίσως μόνο ότι οι τιμές δεν πέφτουν τόσο γρήγορα. Από την άλλη βέβαια αυτό σημαίνει καλύτερη μεταπωλητική αξία.

καθόλου δες το 10αρι παίζει 250-270€  στα μτχ ... δε μιλάω για Μ9 που δεν το παίρνει κανένας στα 200€ ... βγάλε το s7 και s6 300 και 200€ αντίστοιχά θα φύγουν χθες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως σκρουτζ,το htc11 dual ξεκινάει απο 655 ψιλο καλα για δικαρτο,ειδικα αν σκεφτει κανεις πως το Σ8 ειναι στα 750

το s8 dual είναι παρεισαγωγή (από χώρες έκτος eu χωρίς εγγύησή εδώ) από λίγα καταστήματά γιαυτό και αυτή η τιμή στην Ελλάδα έξω το βρίσκεις πολύ πιο φτηνά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...