Προς το περιεχόμενο

κινητό κορυφή,ποιο(μακρυά από μήλα)


trayban

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αρα η s8 η htc u11 με λιγα λογια ειναι αναλογα τι σου αρεσει αμα αρχισουμε απο την οθονη π.χ lcd η amoled

ψήνω ΗΤΣ πάντως ντουαλ σιμ...Δε ξέρω το λογισμικό του Σ7 ειναι ΠΟΛΥ φορτωμένο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψήνω ΗΤΣ πάντως ντουαλ σιμ...Δε ξέρω το λογισμικό του Σ7 ειναι ΠΟΛΥ φορτωμένο..

Οχι το touchwiz εχει βελτιωθει παρα πολύ δεν είναι και τόσο βάρη ούτε έχει κολλήματα , εννοείτε ότι το htc είναι πιο γρήγορο και πιο καθαρό απλά δεν είναι και έτσι όπως τα λες με το s8 έχει αρκετά υπέρ του όπως η οθόνη (για μένα) και φυσικά η τιμή. Να τα λεμε και τα καλα και απο τις δυο συσκευες και ετσι μπορεις να επιλέξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι το touchwiz εχει βελτιωθει παρα πολύ δεν είναι και τόσο βάρη ούτε έχει κολλήματα , εννοείτε ότι το htc είναι πιο γρήγορο και πιο καθαρό απλά δεν είναι και έτσι όπως τα λες με το s8 έχει αρκετά υπέρ του όπως η οθόνη (για μένα) και φυσικά η τιμή. Να τα λεμε και τα καλα και απο τις δυο συσκευες και ετσι μπορεις να επιλέξεις.

Στο γειτονικο myphone παντως δεν λενε τα καλυτερα οι κατοχοι του S8+ . Ωραια η οθονη αλλα δυστηχως το σημαντικοτερο προβλημα της συσκευης οπως παντα ειναι η samsung και το touchwiz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο γειτονικο myphone παντως δεν λενε τα καλυτερα οι κατοχοι του S8+ . Ωραια η οθονη αλλα δυστηχως το σημαντικοτερο προβλημα της συσκευης οπως παντα ειναι η samsung και το touchwiz.

Εμενα παντως το s6 μου δεν κολλάει καθόλου εντάξει δεν είναι γρήγορο όπως ενός φίλου μου που έχει το htc 10 αλλα δεν κολλάει κιόλας γιαυτο λέω τον ts πρέπει να διαλέξει υπέρ και κατά που δίνει βάση άμα δίνει σε ήχο και λογισμικό πρέπει να πάει στο htc άμα δίνει σε εξωτερική εμφάνιση και σε οθόνη στο s8 και εννοείτε και το bezel less ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω πως χώρεσε η samsung σε μια σχετικά μικρή συσκευή τέτοια οθόνη.. αλλα οπως ειπες για το απεναντι forum επισης εχω ακουσει οτι το htc u11 εχει καλυτερο ηχο ακομη και απο το m8 δεν ξερω αν υσχυει κιολας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το S8 δεν γραφαμε?Το S6 που κολλαει?

Μιλαμε για 2 μοντελα μπροστα ειναι δυνατον να μην κολλαει το s6 και να κολλαει το s8 με την σιγουρα διπλασια δυναμη; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαμε για 2 μοντελα μπροστα ειναι δυνατον να μην κολλαει το s6 και να κολλαει το s8 με την σιγουρα διπλασια δυναμη; 

Δεν ξερω για το δικο σου S6,παντως σε αλλο κοσμο αν διαβασεις εχουν θεματακια με την Nougat,οπως θεματα ειχαν μερικοι και στα s7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σε ενδιαφερει η καμερα στο κινητο, ενω ηδη εχεις το S7 edge, η λυση ειναι μια...!! 

 

 

κρατας το κινητο που εχεις και πας και χτυπας μια DSLR camera και ησυχαζεις..!  τι κινητα για φωτογραφικη και αηδιες....????????? :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σε ενδιαφερει η καμερα στο κινητο, ενω ηδη εχεις το S7 edge, η λυση ειναι μια...!! 

 

 

κρατας το κινητο που εχεις και πας και χτυπας μια DSLR camera και ησυχαζεις..!  τι κινητα για φωτογραφικη και αηδιες....????????? :-D  :-D

εχω μια 5200

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω για το δικο σου S6,παντως σε αλλο κοσμο αν διαβασεις εχουν θεματακια με την Nougat,οπως θεματα ειχαν μερικοι και στα s7.

είχαν,όπως είπες.

Δεν έχουν πλέον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...