Προς το περιεχόμενο

Φορητό χρηματοκιβωτιο, ξέχασα τον συνδυασμό


tsamiko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Πάντως αν κρίνω από την εικόνα του και την τιμή, και χωρίς να θέλω να σε προσβάλω, μάλλον δεν μιλάμε για κανένα φοβερό χρηματοκιβώτιο. Άρα με προσεκτικό χέρι ίσως και να μπορείς να το "διαρρήξεις".

Αν δεν "το 'χεις" απλά πας σε δοκιμές κωδικών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω οτι θα εχει χαλασει το χρηματοκιβωτιο μεχρι να τους δοκιμασει ολους,αν και ειναι δυσκολο να εχει βαλει κωδικο 999.

και ναι,νομιζω και εγω οτι ειναι 1000 οι συνδιασμοι.

αν βαζεις τους αριθμους με τη σειρα,απο το 001 εως το 999 ειναι 999 , οποτε σιγουρα θα το πετυχεις. + το 000 που ειναι ενα νουμερο που δεν το μετραμε,αλλα υπαρχει σαν κωδικος στη συγκεκριμενη περιπτωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης υπαρχει πιθανοτητα επειδη ειναι καπως φθηνο, και οχι τοσο αξιοπιστο στανταρ,να εχει μπλοκαρει γενικα και να μην ανοξει με κανενα συνδυασμο.Εκτιμω και επιμενω οτι το αντιαρματικο που εδειξα παραπανω ειναι μονοδρομος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω οτι θα εχει χαλασει το χρηματοκιβωτιο μεχρι να τους δοκιμασει ολους,αν και ειναι δυσκολο να εχει βαλει κωδικο 999.

και ναι,νομιζω και εγω οτι ειναι 1000 οι συνδιασμοι.

αν βαζεις τους αριθμους με τη σειρα,απο το 001 εως το 999 ειναι 999 , οποτε σιγουρα θα το πετυχεις. + το 000 που ειναι ενα νουμερο που δεν το μετραμε,αλλα υπαρχει σαν κωδικος στη συγκεκριμενη περιπτωση.

Θα το πάω σε κλειδαρα θα δώσω 5 ευρώ και τέλος. Ήδη είμαι στο 005 αλλά βαρέθηκα

Επισης υπαρχει πιθανοτητα επειδη ειναι καπως φθηνο, και οχι και τοσο αξιοπιστο στανταρ,να εχει μπλοκαρει γενικα και να μην ανοξει με κανενα συνδυασμο.Εκτιμω και επιμενω οτι το αντιαρματικο που εδειξα παραπανω ειναι μονοδρομος..

Και εγω πιστεύω χάλασε έτσι φαίνεται αλλά θα δούμε αύριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δοκιμάσω τα πάντα οκ.. Είμαι στο 500 τώρα Αντε να δούμε.

 

 

Θα το πάω σε κλειδαρα θα δώσω 5 ευρώ και τέλος. Ήδη είμαι στο 005 αλλά βαρέθηκα

 

Και εγω πιστεύω χάλασε έτσι φαίνεται αλλά θα δούμε αύριο

 

 

τελικά τι απο τα δύο ισχύει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...