Προς το περιεχόμενο

Φορητό χρηματοκιβωτιο, ξέχασα τον συνδυασμό


tsamiko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δοκίμασα αλλά τζίφος.. Αύριο πρωί θα το πάω στον κλειδαρα.

 

 

θα στο κάνω πιο εύκολο..

 

Είμαι στο 500 τώρα Αντε να δούμε..

 

 

Ήδη είμαι στο 005 αλλά βαρέθηκα

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

πιεσε τα νουμερα προς τα μεσα + το καπακι απο επανω κ προσπαθησε να το ανοιξεις πλαγιως

 

δυσκολο να το περιγραψω με λογια αλλα ετσι θα το ανοιξεις δωρεαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιεσε τα νουμερα προς τα μεσα + το καπακι απο επανω κ προσπαθησε να το ανοιξεις πλαγιως

 

δυσκολο να το περιγραψω με λογια αλλα ετσι θα το ανοιξεις δωρεαν.

Τα πλήκτρα εννοείς όλα μαζί; γιατί έχει 3 κωδικούς όπως βλέπεις, στα πλάγια δοκίμασα να βάλω κάνα κατσαβίδι λες;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χίλιοι συνδιασμοί επί ~1,5 δευτερόλεπτο ο καθένας θα σου πάρει μαξ 25 λεπτά. Αλλά βαριέσαι να το κάνεις.

 

Να πικάρεις την φτηνιάρικη κλειδιαριά με μόνο τρία ψηφία θα σου πάρει 3 λεπτά. Αλλά παρότι έχεις μπροστά σου το βίντεο δεν κατάλαβες πως.

 

 

Εγώ απορώ πέραν του για ποιο λόγο άνοιξες το θέμα πως επιβιώνουν μερικοί άνθρωποι όταν δεν έχουν τα εφόδια για μερικά απλά πράγματα. Το οποίο συμπεριλαμβάνει το να ξεχνάς τι κωδικό έβαλες...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να τονισουμε παλι οτι δε θελουμε να το χαλασουμε,αλλα να βρουμε τον κωδικο.το πραμα ειναι αδειο!


Χίλιοι συνδιασμοί επί ~1,5 δευτερόλεπτο ο καθένας θα σου πάρει μαξ 25 λεπτά. Αλλά βαριέσαι να το κάνεις.

 

Να πικάρεις την φτηνιάρικη κλειδιαριά με μόνο τρία ψηφία θα σου πάρει 3 λεπτά. Αλλά παρότι έχεις μπροστά σου το βίντεο δεν κατάλαβες πως.

 

 

Εγώ απορώ πέραν του για ποιο λόγο άνοιξες το θέμα πως επιβιώνουν μερικοί άνθρωποι όταν δεν έχουν τα εφόδια για μερικά απλά πράγματα. Το οποίο συμπεριλαμβάνει το να ξεχνάς τι κωδικό έβαλες...

μη λες τετοια,ξεκιναει αλλη συζητηση..
αυτο το λεω στον εαυτο μου 3 φορες τη μερα,ειδικα εν ωρα εργασιας ( κουριερ ) .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαινετε οτι οι συνδυασμοι ειναι παραπανω απο 1000 ετσι?

ή μονο εγω ?

9^3 συνδυασμοι *5 sec ο καθε συνδυασμος=1 ωρα για ολους τους συνδυασμους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα δεν είναι απλά να το ανοίξεις αλλά να βρεις ποιόν συνδυασμό έβαλες και τον ξέχασες, γιατί θα σου χρειαστεί για να βάλεις έναν καινούριο. Μόνο όταν είναι στον σωστό συνδυασμό μετακινείται η ασφάλεια που έχει από μέσα για να ορίσεις καινούριο κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα δεν είναι απλά να το ανοίξεις αλλά να βρεις ποιόν συνδυασμό έβαλες και τον ξέχασες, γιατί θα σου χρειαστεί για να βάλεις έναν καινούριο. Μόνο όταν είναι στον σωστό συνδυασμό μετακινείται η ασφάλεια που έχει από μέσα για να ορίσεις καινούριο κωδικό.

ευκολο,θα ειναι ο συνδιασμος που εχει μεινει οταν ανοιξει το καπακι.

δεν εχω δει το κιβωτιο αλλα υποθετω οτι δεν ειναι ψηφιακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευκολο,θα ειναι ο συνδιασμος που εχει μεινει οταν ανοιξει το καπακι.

 

Ναι αλλά μόνο αν δοκιμάσει όλους τους συνδυασμούς και βρει τον σωστό. Αν το ανοίξει "πλαγίως" δεν θα είναι ο σωστός συνδυασμός αυτός που θα μείνει. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α σορρυ,δεν καταλαβα τι εννοουσες.

αν ανοιξει πλαγιως θα εχει χαλασει,δεν εχει νοημα.

και εγω της ιδιας αποψης ειμαι,να κατσει να τα δοκιμασει ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...