Προς το περιεχόμενο

Επίσημο λανσάρισμα των πρώτων smartphone της Wiko στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεχάσατε και τα ZER του ζερβουδακη που να δείτε τι λέει για τα τηλέφωνα θα κλάψετε απ τα γέλια . Βέβαια αποκρύπτουν το γεγονός ότι έχει 512 ram και κοροϊδεύουν τον κοσμάκη που δεν έχει ιδέα. Όπως και εδώ στα πρώτα δεν λέει πόση ram έχει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχάσατε και τα ZER του ζερβουδακη που να δείτε τι λέει για τα τηλέφωνα θα κλάψετε απ τα γέλια . Βέβαια αποκρύπτουν το γεγονός ότι έχει 512 ram και κοροϊδεύουν τον κοσμάκη που δεν έχει ιδέα. Όπως και εδώ στα πρώτα δεν λέει πόση ram έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούν να υπάρχουν με κόστος 30~40. Εχω τέτοιο κινητό (Oukitel C3) και τα βασικά + facebook, youtube, viber, messenger κλπ μια χαρά τα κάνει.

 

Εμένα πιο πολύ με ενοχλούν οι μαρκετίστικες εκφράσεις κάποιων εταιρειών τύπου "απλετη μνήμη ram 1GB για απρόσκοπτη εκτέλεση όλων των εφαρμογών και παιχνιδιών"

ΚΑπου εκει πρέπει να κυμαινονται οι τιμες. Ουτε στα κινεζομαγαζα δεν βρίσκεις τόσο χάλια συσκευές πλέον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κανένα λόγο δεν αξίζουν τα λεφτά τους... μισή τιμή και ΑΝ....υπάρχουν πολύ καλύτερες συσκευές σε αυτά τα χρήματα...
Όσοι τσιμπίσουν θα τσιμπίσουν καθαρά για τις χρωματικές επιλογές που διαθετουν και δεν ξέρουν και πολλά απο χαρακτηριστικά σε smartphones....
Σοβαρά τώρα..... 1gb Ram εν έτει 2017.... ( για να μήν πω για τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά ) θα κόλαει όσο δεν πάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μία πρόχειρη ματιά στο site τους, όπως αναφέρεται στο insomnia...

 

Δεν αναφέρονται πουθενά τα στοιχεία της εταιρίας τους, ούτε φυσικά ο διανομέας τους, παρά μόνο κάποια καταστήματα λιανικής. Αυτό από μόνο του είναι πρόβλημα. Προσωπικά το καλύτερο προϊόν να έχει, αν δεν έχω στοιχεία που μπορώ να βρω την εταιρία ή τον διανομέα, τα χρηματάκια μου δεν τα δίνω... So Simple

 

ΥΓ: Όπως την κόβω κάτι σαν τον Ζερ της Γαλλίας μου κάνει, οπότε τα λόγια είναι περιττά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι λες, ξέρουν αυτοί που είναι 4οι στην Ευρώπη και δεν ξέρει το Insomnia University;

Μια χαρα ξερει το insomnia university, βγαλαμε τον καθε κατσαπλια και επιχειρηματια. Και τα turbox πουλανε, θα πρεπει να γαμανε για να εχουν τοσες πωλησεις ε; Ας ειναι και 1η παγκοσμιως μαντεψε ποσο κουνηθηκαν τα φρυδια μου εμενα. Το 90% οσων κινητων θα πουλανε θα ειναι τιποτα τζαμπα με επιδοτησεις, αυτο παιζει πολυ περισσοτερο εξω ειδικα για οταν μιλαμε για μια ευρωπαικη εταιρια που πουλαει στην Ευρωπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...