Προς το περιεχόμενο

Ο μάγκας, ο έξυπνος, ο Ελληναρας οδηγός!!


sanaeriko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αριστερή λωρίδα πχ στο φανάρι πάει αριστερά ΜΟΝΟ αριστερά, η διπλανή λωρίδα πάει Ευθεια ΜΟΝΟ ευθεία δεν έχει διαγραμιση ότι πάει και αριστερά δεν έχει τίποτε, πάει μόνο ΕΥΘΕΙΑ.Το ακούς μακακα ανετε ελεινε τυπε/τύπισσα που για να αποφύγεις την ουρά μου χώνεσαι μπροστά μπροστά με το φλας, έχεις και το ταριφοχερο έξω και νιώθεις μάγκας και ωραίος, ότι κάτι κατάφερες τώρα!!! Ουστ ξεφτιλιστε τους όπου τους βρίσκετε

  • Like 29
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

που ζουσες μεχρι σημερα?

 

Ελπίζω κάποιος να σου το πει αυτό την επόμενη φορά που θα διαμαρτυρηθείς για την διαφθορά των πολιτικών. Όχι τίποτα άλλο, μπας και καταλάβεις τι σκορ έπιασες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δυο μικρες ιστοριουλες

 

1) Ειναι η ξαδερφη μου με το αμάξι σε δρομους που δεν γνωριζει και εχει σταματήσει στη δεξια μερια (πρωτη) θέλοντας να παει αριστερά (δεν γνωριζε οτι δεν παει απο αυτη τη λωριδα, σε πολλους δρομους πανε απο δυο λωρίδες). Πισω της εχει γινει ουρα, η αριστερη λωρίδα αδεια και ερχεται μια αλλη γυναίκα και αρχιζει να της λεει διαφορα γιατι εισαι δεξια ενω θες να πας αριστερα (με φλας εννοείται) και της απαντάει οτι δεν γνώριζε και οτι δεν το έκανε σκοπιμα (ηταν πρωτη ξαναθυμιζω και η λωριδα στην οποια θα επρεπε να ειναι ηταν αδεια μεχρι που ηρθε αυτη) και της λεει καλα τοτε θα περάσω εγω μπροστα σου και η τυπισσα απο αριστερη λωρίδα φεύγει δεξιά μπροστά απο την ξαδέρφη μου και όλη την ουρά που έχει πίσω της.

 

2) Ειμαι με τη μηχανη και περιμενω και εχω κάτσει στη δεξιά μεριά και περιμένω να μπω σε κυκλικό κόμβο, έρχεται τύπος με τζιπαρα δίπλα μου για να μπει και αυτός, εγω θελω να βγω στην 2 ή 3 έξοδο και αυτός στην 1, αδειάζει ο κόμβος και έρχεται η ώρα μας να μπουμε, πιάνω την εξωτερική λωρίδα όπως έπρεπε για να βγω στην έξοδο μου και αυτός πιάνει την εσωτερική και μου κορνάρει οτι και καλά του κλείνω το δρόμο για την έξοδο του. Γύρισα τον κοίταξα σε φάση "τι κορναρεις? έσυ κάνεις μαλακία", δεν είπα τίποτα και απλα συνέχισα.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αριστερή λωρίδα πχ στο φανάρι πάει αριστερά ΜΟΝΟ αριστερά, η διπλανή λωρίδα πάει Ευθεια ΜΟΝΟ ευθεία δεν έχει διαγραμιση ότι πάει και αριστερά δεν έχει τίποτε, πάει μόνο ΕΥΘΕΙΑ.Το ακούς μακακα ανετε ελεινε τυπε/τύπισσα που για να αποφύγεις την ουρά μου χώνεσαι μπροστά μπροστά με το φλας, έχεις και το ταριφοχερο έξω και νιώθεις μάγκας και ωραίος, ότι κάτι κατάφερες τώρα!!! Ουστ ξεφτιλιστε τους όπου τους βρίσκετε

η ζωή στην Ελλάδα καθημερινά αποδεικνύει ότι τέτοιου είδους εξυπνάδα  κάνει δουλειά

 

μου έχει τύχει το περιστατικό που λες μπροστά σε τροχονόμο

να περνάει η τύπισσα μπροστά από την ουρά και να χώνεται περιμένοντας το φανάρι

 

ο τροχονόμος σα να μη συμβαίνει τίποτε

και μόνο κάποιος από την ουρά που δυσανασχέτησε,

ανάγκασε τον τροχονόμο να κάνει επιδεικτικά μια σύσταση στην κυρία

 

 

είναι το ίδιο που βλέπεις όταν χώνονται να κλέψουν τη σειρά στο ταμείο

καθημερινά πράγματα δηλαδή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ζωή στην Ελλάδα καθημερινά αποδεικνύει ότι τέτοιου είδους εξυπνάδα κάνει δουλειά

 

μου έχει τύχει το περιστατικό που λες μπροστά σε τροχονόμο

να περνάει η τύπισσα μπροστά από την ουρά και να χώνεται περιμένοντας το φανάρι

 

ο τροχονόμος σα να μη συμβαίνει τίποτε

και μόνο κάποιος από την ουρά που δυσανασχέτησε,

ανάγκασε τον τροχονόμο να κάνει επιδεικτικά μια σύσταση

 

 

είναι το ίδιο που βλέπεις όταν χώνονται να κλέψουν τη σειρά στο ταμείο

καθημερινά πράγματα δηλαδή

Όταν έκανα σύσταση σε τροχονόμο μου είπε.. Κάνε ρε την δουλειά σου εσύ, παίζει να μπλέξεις κιόλας οπότε..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

η ζωή στην Ελλάδα καθημερινά αποδεικνύει ότι τέτοιου είδους εξυπνάδα  κάνει δουλειά

 

μου έχει τύχει το περιστατικό που λες μπροστά σε τροχονόμο

να περνάει η τύπισσα μπροστά από την ουρά και να χώνεται περιμένοντας το φανάρι

 

ο τροχονόμος σα να μη συμβαίνει τίποτε

και μόνο κάποιος από την ουρά που δυσανασχέτησε,

ανάγκασε τον τροχονόμο να κάνει επιδεικτικά μια σύσταση στην κυρία

 

 

είναι το ίδιο που βλέπεις όταν χώνονται να κλέψουν τη σειρά στο ταμείο

καθημερινά πράγματα δηλαδή

 

Κεντρο Μαρούσι σε πεζόδρομο, μπαίνει παππούς με το αμάξι, πάει να πάρει στροφή (μέσα στον πεζόδρομο πάντα) κοπανάει την δεξιά μεριά σε ενα συντριβάνι, περνούσε η ομάδα Δίας και του λένε που πας κλπ του λένε να κάνει πίσω και να βγει, στην όπισθεν κοπανάει και την αριστερή μεριά στο άλλο συντριβάνι φεύγουν οι Δίας και ο παππούς συνεχίζει το δρόμο του κανονικά πάνω στον πεζόδρομο. 

 

ΥΓ: η Δίας δεν μπορούν να τον γράψουν αλλα μπορούν να τον ακινητοποιήσουν και να καλέσουν τροχαία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωωωω

το χειρότερό μου είναι αυτό ! 

Είναι αυτή η στάση του σε γράφω στα @@ μου και ας έχεις φάει 4 φανάρια εγώ θα φύγω μπροστά σου.... αν τους πεις κάτι στην λένε και από πάνω....για μια παράβαση που επισύρει αφαίρεση πινακίδων... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωωωω

το χειρότερό μου είναι αυτό ! 

Είναι αυτή η στάση του σε γράφω στα @@ μου και ας έχεις φάει 4 φανάρια εγώ θα φύγω μπροστά σου.... αν τους πεις κάτι στην λένε και από πάνω....για μια παράβαση που επισύρει αφαίρεση πινακίδων... 

αν ο μάγκας είναι και φουσκωτός

παίζει να φας και ξύλο που θα μιλήσεις κιόλας

 

Ellada

χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...