Προς το περιεχόμενο

Action Camera Polaroid Cube+ HD Wi-Fi & κάρτα μνήμης 8GB & bumper - Μπλε 71euro public [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την έχεις κανένας να μας πει αν αξίζει τον κόπο;
Τα δώρα μου φαίνονται ψιλονιανια δεδομένου ότι σίγουρα θα χρειαστείς mount accessories και αδιαβροχη θηκη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν την εχω δει σε οτι εχει να κανει με φακο και γυαλι η Polaroid ειναι κορυφη. Βεβαια παιζουν ρολο και τα ηλεκτρονικα αλλα σε αυτο το μεγεθος ενταξει μην περιμενετε και τελειοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φαίνεται λέω να πάρω μια μαζι με την αδιάβροχη θήκη. Δεν είχα ποτε κ θέλω να δοκιμάσω. Να βλέπω τα κατορθώματα στο ψαροντούφεκο :-p . Έχει και την σημαία gay pride χαχαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα 2 τεμαχια. Η προσφορα μου φαινεται πολυ καλη. Στο εξωτερικο κατω απο 120 δεν την ειδα. Tα review που ειδα ηταν καλά, οι κριτικες στα αμαζον καλες. Δεν περιμενουμε θαυματα, αλλα φαινεται για μια καλη λυση.

 

Απο βδομαδα, αν η προσφορα ειναι αληθινη, θα μπορεσω να σας εχω και σχολιο απο πρώτο χερι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα θεματα κατα την γνωμη μου ειναι 2. Το ποσο ευκολο ειναι να βρουμε αξεσουαρ, οπως για παραδειγμα αδιαβροχη θηκη και το οτι η μπαταρια του φαινεται να ειναι ενσωματωμενη οποτε σε καποιο χρονικο διαστημα θα πεθανει με αποτελεσμα να ειναι αχρηστη η συσκευη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα θεματα κατα την γνωμη μου ειναι 2. Το ποσο ευκολο ειναι να βρουμε αξεσουαρ, οπως για παραδειγμα αδιαβροχη θηκη και το οτι η μπαταρια του φαινεται να ειναι ενσωματωμενη οποτε σε καποιο χρονικο διαστημα θα πεθανει με αποτελεσμα να ειναι αχρηστη η συσκευη.

 

Επειδή τα τσεκαρα αυτά προτου βαλω παραγγελεια:

 

1) αξεσουαρ στο ebay για την polaroid εχει μπολικα

2) Ναι μεν ενσωματομενη μπαταρία, αλλα ανοιγει και αποσυνδεεται με σχετικη ευκολια (αρκει να μην φοβαται κανεις να βγαλει λιγες βιδες) https://www.ifixit.com/Guide/Polaroid+Cube+Battery+Replacement/71923

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...