Προς το περιεχόμενο

Action Camera Polaroid Cube+ HD Wi-Fi & κάρτα μνήμης 8GB & bumper - Μπλε 71euro public [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η καμερα κοστιζει περι τα 150 ευρω στα 70 ευρω αν τελικα παραλαβουμε ολοι οσοι παραγγειλαμε (ευελπιστω) ειναι εξαιρετικη προσφορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφερομαι σε αυτη τη δεδομενη χρονικη στιγμη. Παλιοτερα εχει παιξει χαμηλοτερα και εξωτερικο εχει χαμηλοτερα. Για Ελλαδα ομως τωρα ειναι σε διπλασια + τιμη απο τα 71 της προσφορας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πρεπει να συγκρινουμε με ποσα χρηματα μπορει να την παραλαβει καποιος Ελλαδα και απεξω γυρω στα 150 ερχεται απο αμαζον.93 ειχε για μια μερα κατερελο και δεν ξερω καν αν παρελαβε κανεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πρεπει να συγκρινουμε με ποσα χρηματα μπορει να την παραλαβει καποιος Ελλαδα και απεξω γυρω στα 150 ερχεται απο αμαζον.93 ειχε για μια μερα κατερελο και δεν ξερω καν αν παρελαβε κανεις.

Πώς την είδες σαν καμερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι εχει μαγνητικη βαση απο μόνη της τα σπαει.. στεκεται οπου μπορεις να φανταστεις..ποιοτητα δεν ξερω σε σχεση με gopro δεν ειχα ποτε..ειναι εντυπωσιακο το slow motion ..και το ποσο μικρη και ποιοτικη δειχνει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

93 ειχε για μια μερα κατερελο και δεν ξερω καν αν παρελαβε κανεις.

 

κατι δεν ειδες/ειδατε καλα. Δεν ηταν μια μερα, ηταν για 10 μερες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι δεν ειδες/ειδατε καλα. Δεν ηταν μια μερα, ηταν για 10 μερες.

Επειδη δεν ειχε γινει θεμα εδω δεν ξερουμε καν αν ισχιε,αν ειχε γινει λαθος,αν ηταν εκθεσιακες..αν ειχε παραλαβει κανεις τοτε ας μας πει.αλλα και παλι ηταν 93 και μιλαμε για 71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ειπα καπου οτι 93<71;

 

Απλα επειδη τοσες μερες δεν το εχει γραψει κανεις, και διαβαζω για 150αρια, εκρινα οτι επρεπε να το πει καποιος. Γιατι ενοχλειστε;

(Προσωπικα για αποφυγη παρεξηγησης, οταν κοιταξα samples με το ανοιγμα του θεματος αφου η τιμη φαινοταν πολυ καλη αφου ηταν φτηνοτερη απο την ελαχιστη Ελλαδα -93- αλλα ακομα και απο οσο εχει εξω -125-, προσπερασα, ουτε στα 50 δεν θα την αγοραζα επειδη δεν μου φανηκε εμενα καλη, για αλλους μπορει να ειναι αψογη. ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα καπου οτι 93<71;

 

Απλα επειδη τοσες μερες δεν το εχει γραψει κανεις, και διαβαζω για 150αρια, εκρινα οτι επρεπε να το πει καποιος. Γιατι ενοχλειστε;

(Προσωπικα για αποφυγη παρεξηγησης, οταν κοιταξα samples με το ανοιγμα του θεματος αφου η τιμη φαινοταν πολυ καλη αφου ηταν φτηνοτερη απο την ελαχιστη Ελλαδα -93- αλλα ακομα και απο οσο εχει εξω -125-, προσπερασα, ουτε στα 50 δεν θα την αγοραζα επειδη δεν μου φανηκε εμενα καλη, για αλλους μπορει να ειναι αψογη. ;))

 

 

Eγώ αυτό που βλέπω είναι ότι η συγκεκριμένη αρχίζει απο 156€ στην Ελλάδα. 

Δεν ενοχλήθηκα αν αναφέρεσαι σε εμένα - που προφανώς αναφέρεσαι - αλλά δεν βλέπω πουθενά κάποια υπερβολή ούτε τον λόγο για τον οποίο επιμένεις στα 150€ που έγραψα παραπάνω.

Καλά έκανες και προσπέρασες αφού εσύ έκρινες ότι δεν αξίζει να ασχοληθείς με την συγκεκριμένη ούτε στα 50(?) ευρώ - αν και αυτό το θεωρώ υπερβολή και πιστεύω ότι το ξανασκέφτηκες και μάλλον δεν το εννοείς- αυτο όμως δεν μειώνει την έννοια της προφοράς που στην προκειμένη περίπτωση στα 71€ (μιας και βλέπω πλέον ότι κάποιοι ηδη παρέλαβαν και δεν πρόκειται για φούσκα) αποτελεί μια εξαιρετική τιμή για Ελλάδα. 

Φιλικά πάντα και χωρίς πρόθεση για flame αλλά κάποια πράγματα δεν μπορούν να μένουν αναπάντητα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...