Προς το περιεχόμενο

Action Camera Polaroid Cube+ HD Wi-Fi & κάρτα μνήμης 8GB & bumper - Μπλε 71euro public [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 170
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρει κανείς εάν με την αδιάβροχη θήκη, που αγοράζει κανείς έξτρα, είναι εύκολη η χρήση της στην θάλασσα;; γίνεται αποκλειστικά με την χρήση κινητού ή και χωρίς;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάζει βίντεο κ χωρίς κινητό. Απλά όταν τραβάει βίντεο το βλέπω λίγο να ζεσταίνεται. Τώρα το εβαλα για φόρτιση. Αύριο εντυπώσεις

 

 

εννοεις αυριο video και full review... ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν θέλω να σαν την χαλάσω αλλά είμαι λίγο αματουρι σε φωτογραφίες κ βίντεο. Θα σας πω αυριο μια πρώτη άποψη αλλά μην πιαστείτε από αυτή . Πάντος ποιοτικό φαίνεται κ ο ηχος κάνα 2λεπτο που έγραψα μια χαρά ακούγεται.μαλλον δεν γράφει καλο ήχο μέσα στην αδιάβροχη θήκη. Δεν ξέρω πως μπορώ να ανεβάσω κάπου βίντεο για να δείτε πως τραβάει. Α κ στην εφαρμογή είδα ότι έχει απευθείας ανέβασμα στο facebook

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν θέλω να σαν την χαλάσω αλλά είμαι λίγο αματουρι σε φωτογραφίες κ βίντεο. Θα σας πω αυριο μια πρώτη άποψη αλλά μην πιαστείτε από αυτή . Πάντος ποιοτικό φαίνεται κ ο ηχος κάνα 2λεπτο που έγραψα μια χαρά ακούγεται.μαλλον δεν γράφει καλο ήχο μέσα στην αδιάβροχη θήκη. Δεν ξέρω πως μπορώ να ανεβάσω κάπου βίντεο για να δείτε πως τραβάει. Α κ στην εφαρμογή είδα ότι έχει απευθείας ανέβασμα στο facebook

 

Ανεβασε το κανα sample σε τιποτα dropbox και δωσε μας λινκ...

 

ps: Δεν χρειαζεται να εισαι κανας γνώστης. Αν το βιντεο-φωτο φαινεται καλό, τοτε ειναι καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν θέλω να σαν την χαλάσω αλλά είμαι λίγο αματουρι σε φωτογραφίες κ βίντεο. Θα σας πω αυριο μια πρώτη άποψη αλλά μην πιαστείτε από αυτή . Πάντος ποιοτικό φαίνεται κ ο ηχος κάνα 2λεπτο που έγραψα μια χαρά ακούγεται.μαλλον δεν γράφει καλο ήχο μέσα στην αδιάβροχη θήκη. Δεν ξέρω πως μπορώ να ανεβάσω κάπου βίντεο για να δείτε πως τραβάει. Α κ στην εφαρμογή είδα ότι έχει απευθείας ανέβασμα στο facebook

 

Μεσα σε αδιαβροχες θηκες ο ηχος ειναι ψιλο ελεινος σε ολα τα μοντελα μην κολας εκει.

 

Το θεμα με το μεγεθος ειναι η υπερθερμανση ειδικα σε 4k μοντελα (παλι καλα που αυτη δεν ειναι 4k αλλιως θα ψηνατε αυγο πανω της).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.dropbox.com/s/qor9ve7hvq5mujv/M0070007.mp4?dl=0

 

https://www.dropbox.com/s/63v2q7gh6mr633u/M0050005.MP4?dl=0

 

Τα βίντεο είναι παρθενικά το πρώτο είναι 6.30 το πρωι με 1080p ,κ το δεύτερο 5.25 το πρωί με 1440p. Στο τάμπλετ φαίνονται τέλεια. Πρώτη φορά τα περνάω dropbox μπορεί να έχω κάνει κάποιο λάθος.η εφαρμογή θέλει αρκετές βελτιώσεις. Πχ αν βγεις από την εφαρμογή ξε συνδέεται η κάμερα ή στο ipad καμιά φορά δεν βγάζει τα κουμπιά ελέγχου, Πάντος στο adroid τα πάει καλύτερα. Ο ήχος μου φαίνεται μια χαρά παντος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φίλε μου μέχρι στιγμής. Τώρα στο ταξίδι θα δείξει τι ψάρια πιανει. Στο puplic μου προτειναν με 20€ για 4 χρόνια εγγύηση.τα βίντεο πώς σου φαίνονται; Λογικά για να τα δεις κανονικά πρέπει να τα κατεβάσετε πρώτα γιατί είναι 47mb και 90 αντίστοιχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην τιμή αυτή με δωρα αξιας 20-30 ευρώ, με εγγυηση και αγορα απο επωνυμο κατάστημα ειναι προσφορα..και μαλιστα ο ορισμος.. (οκ υπερβολή) αν αξιζει σαν καμερα ? Συμφωνω οτι υπαρχουν καλύτερες..για τον ερασιτεχνη που θελει να κανει το χαβαλε του..με το μαγνητη στη βαση και την ευκολια χρησης...αξιζει με χιλια..αν καποιος πιστευει οτι δεν αξιζει η αγορά της και ακυρώσει την παραγγελία ας ενημερώσει να την παρω εγώ. καλυτερο δώρο για το καλοκαιρι..

P.S. Σε αναμονή από προμηθευτή, (Εκτιμώμενη ημ/νία: 10/07/2017)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...