Προς το περιεχόμενο

Η Samsung ανακοίνωσε το Galaxy Note Fan Edition στην N. Κορέα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

611 δολλάρια σήμερα είναι 538 ευρώ όχι 600 ευρώ που γράφετε όλοι ,απλά θα πρέπει να κυκλοφορήσει και Ευρώπη μέγα λάθος της Samsung .

Χα και έχεις εντύπωση ότι θα στο δώσουν στην Ευρώπη στα 538€; Ξεχνάς μου φαίνεται πως τιμολογούν οι εταιρίες τα προϊόντα τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Note 7 αν δεν γινόταν όλη αυτή η ιστορία με τις μπαταρίες, πιστεύω πως θα ήταν η πιο ολοκληρωμένη και όμορφη συσκευή που έχει βγάλει ποτέ η εταιρία! Σε μια λογική τιμή θα το αγόραζα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το note 8 προ των πυλών , αυτό δηλαδή ως τί θα είναι; μία πιο προσιτή πρόταση note για αυτούς που δεν έχουν να δώσουν το χιλιάρικο ;;

ναι που το περιεργο ,εδω εχω φιλους με μηλαρακι και δεν εχουν μοναδες κανουν αναπαντητες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι που το περιεργο ,εδω εχω φιλους με μηλαρακι και δεν εχουν μοναδες κανουν αναπαντητες

Αυτό πάλι; Αγοράζουν 700-800€ Smartphone είτε αυτό είναι Pixel, είτε iPhone, είτε Galaxy και βάζουν κάρτες.. αν θες ρε μεγάλε ακριβό Smartphone δεν κάθεσαι με τις κάρτες. Πάρε ένα μεσαίας κατηγορίας να κάνεις την δουλειά σου. Σίγουρα θα υπάρξουν οι τραγικοί που θα τα σκάσουν να πάρουν Note 7 οι ίδιοι τραγικοί που μέχρι και πρόσφατα πλήρωναν για να πάρουν το 4S γιατι είναι iPhone.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω ακόμα το Note 2 και με custom rom πατάει κάτω οποιοδήποτε σύγχρονο smartphone. Του έχω βάλει και τη ZeroLemon 9300 μπαταρία και ξεχνάω να το φορτίσω. Αφού είχα χάσει προ ημερών το καλώδιο και δεν το είχα πάρει χαμπάρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

611 δολλάρια σήμερα είναι 538 ευρώ όχι 600 ευρώ που γράφετε όλοι ,απλά θα πρέπει να κυκλοφορήσει και Ευρώπη μέγα λάθος της Samsung .

 

Αγορά εφαρμογής από playstore: 4,99$ γραφει η εφαρμογή, 5.99€ στο store. SNES classic 79,99$=99.99€.

 

Ασχετο αλλα χθες είδα στο μετρό μια με ενα sasmung dual edge και με πένα.(στην θέση/θήκη της). Υπάρχει καποιο αλλο εκτός από το Note 7;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι το παραπάνω έχει πλέον το Note από το S8 Plus εκτός από την πένα; 

την πενα ,το μεγεθος και ισως την διπλη καμερα ,παντως  εμενα αν με βολεψει το μεγεθος για την πενα θα το παρω και λιγο για την διπλη καμερα (οχι οτι με καει η διπλ καμ απλα να μην νοιωθω οτι την στερουμε) γιαυτο και δεν πηγα στο s8 +

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...