Προς το περιεχόμενο
Mx master - Amazon.de 46 euro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 74
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Οποις δεν το πηρε την προηγουμενη φορα απο το co.uk  στα 60 τωρα παιζει 46 (μαζι με ταχυδρομικα) στο .de   https://www.amazon.de/Logitech-kabellose-Verbindungsm%C3%B6glichkeiten-Bluetooth-Unifying/d

Το παρήγγειλα στα 46,86€ με τα μεταφορικά και τους φόρους μέσα. Δεν χρειάστηκε Prime membership. Στο σκρουτζ αν δεν κάνω λάθος η χαμηλότερη τιμή είναι 18€ παραπάνω, οπότε μια χαρά τιμή είναι και πρσ

οταν πας στον λογαριασμο σου στις παραγγελιες σου ,σου λεει σε καποιο σημειο να τις δεις σε εκτυπωσιμη μορφή ,εκει στο φερνει σαν αποδειξη καπως (η μπορεις να πατησεις δεξια invoice1)

Δημοσιευμένες Εικόνες

δεν χρειαζεται να εισαι prime για να το αγορασεις παντως

Ρε παιδία, εμένα που δεν είμαι prime, 46,86 το βγάζει τελική...

Θα έκανε price match με mm, τότε γιατί αρχική έχει 37

τοσο βγαινει με διαφορα φπα και μεταφορικα

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα γιατι δε μου φαίνεται υπέρ προσφορά αφού Ελλάδα το βρίσκεις στα 60€;είναι ένα 25% κάτω.

25% ειναι μεγαλο ποσοστο.

με την ιδια λογικη 1 ευρω με 0,75 σε καποιο αλλο προιον δεν αποτελει προσφορα.

γιαυτο παντα κανουμε συγκρισεις με ποσοστα...

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ε και αν έχει σε λίγο καιρό εδώ 46, τότε θα είναι προσφορά ενώ τώρα δεν είναι;

Με το 30-day return policy του amazon και εφόσον μιλάμε για ποντίκι, όπου το πως σου κάθεται στο χέρι είναι το Α και το Ω, και δεν έχουν όλοι την ευκαιρεία να το δοκιμάσουν πριν το "παντρευτούν", για μένα είναι σούπερ προσφορά.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ναι σίγουρα ένα 25% είναι προσφορά. Αλλά δεν είναι και προσφορά της τάξης του 66% που αναγράφει το Amazon.

εμεις παντα εδω υπολογιζουμε την χαμηλοτερη τιμη με την αμεσως επομενη συμπεριλαμβανομενων των μεταφορικων

99 ειχε οταν βγηκε. ολα τα καταστηματα παντα βαζουν την αρχικη για κανει μπαμ οτι ειναι προσφοραρα... :)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

είπα είναι προσφορά του 25%. ασε τα εμείς γιατί και εγώ μέλος στο φόρουμ είμαι και δεν είπα κάτι διαφορετικό.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Από την εμπειρία σας ποσό καιρό διαρκεί η αποστολή; θα το έχουμε μέχρι το τέλος του μήνα;

5-8 μερες ,με εξπρες 2-3 μερες 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

είπα είναι προσφορά του 25%. ασε τα εμείς γιατί και εγώ μέλος στο φόρουμ είμαι και δεν είπα κάτι διαφορετικό.

οχι θα του ζητησεις συγγνωμη του πανου

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.