Προς το περιεχόμενο

Laptop Asus K756UX-T4302T - 17.3" (i7-7500U/8GB/1 TB & 256 GB/GTX 950M)+ Ηχεία 2.1 Logitech Z333 Μαύρο 379ευρω!! Public (ΑΚΥΡΟ-ΤΕΛΟΣ)


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μισή ώρα πριν ανοίξει το παρόν σας το ανέφερα σε άλλο topic ότι θα πάρουμε μια έκπτωση 5% για επόμενη αγορά και έζησαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα...

Είναι προφανές το λάθος τους. Εμένα μου αρκεί μια συγγνώμη κάναμε λάθος αλλά αυτοί κλασσικά θα δηλώσουν έλλειψη στοκ για να μην παραδεχτούν ότι έκαναν λάθος…

Τα άλλα όλα είναι, δυστυχώς, όνειρα καλοκαιρινής νυκτός…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυσκολα να δηλωσουν ελλειψη στοκ. Την ωρα που παρηγγειλα ηταν αμεσα διαθεσιμο.Φυσικα το λαθος ειναι οτι λειπει ενας ασσος στην τιμη.Παλαιοτερα σε περιπτωσεις με πληκτρολογια, ποντικια ,ηχειακια που ειχαν μπει λαθος τιμες στους περισσοτερους δοθηκαν τα προιοντα.Τωρα μιλαμε για τεραστια χασουρα αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εριξα και γω μια παραγγελια.

Πιθανοτατα θα φαμε το αναμενομενο ακυρο, αλλα αν παραλαβω θα παρει ποδι ειτε το δικο μου (αν και καλυτερο z710 με 16gb ram/i7 τετραπυρηνο) κανα 600αρι(να μου μεινει και κατι :-) ειτε κανενα 200αρη της κοπελιας(samsung np350).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1 κομματι δε σας εφτανε δηλαδη? Ποση γυφτια επιτελους?

H πλακα ειναι πως θα σκουζουν για τα..."δικαιωματα τους ως καταναλωτες" με το που θα σκασει το αναμενομενο ακυρο για το προφανες λαθος.

 

Οι ιδιοι που παραγγελνουν 4-5 κομματια με σκοπο την μεταπωληση .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτειτε ομως και ενα αλλο σεναριο. Πωληση 100 τεμαχιων στα 380€= 38000€ σε μια ημερα ή πωληση 2-3 τη βδομαδα στα 1200 λογω κοστους.

Το ζητημα για αυτους ειναι να μην το αγοραζουν χονδρικη πανω απο 380€ με φπα, αλλιως θα εχουν ζημία.

Αν ριξουν ομως μια παραγγελια στην asus για 100 κομματια θα λαβουν και καλυτερη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιπα να παραγγειλω και εγω και διαβασα λιγο τους ορους. Διαβαστε εδω παλικαρια, τα εχετε αποδεχτει αυτα!

 

 

Περιορισμοί Ευθύνης: Στο πλαίσιο της καλής πίστης και των συναλλακτικών ηθών, η ΕΤΑΙΡΕΙΑ δεν υποχρεούται να αποδεχθεί παραγγελία και να συνάψει πώληση προϊόντων ή/και υπηρεσιών, που λόγω τυπογραφικού ή μηχανογραφικού λάθους, εμφανίζονται στο ηλεκτρονικόκατάστημα με τιμή εσφαλμένη, ήτοι μικρότερη ή μεγαλύτερη από την ισχύουσα για το εν λόγω χρονικό διάστημα. Σε περίπτωση που σε παραγγελία τέτοιο σφάλμα στην τιμή διαπιστώνεται σε μέρος μόνο των παραγγελθέντων προιόντων, τότε η παραγγελία ισχύει και εκτελείται κανονικά για τα υπόλοιπα προϊόντα και θεωρείται μη ολοκληρωθείσα για τα προϊόντα στα οποία διαπιστώθηκε το σφάλμα, εκτός από την περίπτωση που τα είδη στην παραγγελία είναι συναφή, πρόκειται να χρησιμοποιηθούν ως ενιαίο σύνολο και λειτουργούν ως μονάδα το ένα με το άλλο και ο Πελάτης δηλώσει ότι η μερική εκπλήρωση της παραγγελίας δεν εξυπηρετεί τις ανάγκες ή τα συμφέροντά του, οπότε η ΕΤΑΙΡΕΙΑ οφείλει να ακυρώσει ολόκληρη την παραγγελία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως με κατάσταση "κατόπιν παραγγελίας" και όχι "άμεσα διαθέσιμο" καταλαβαίνετε ότι οι πιθανότητες παραλαβής του laptop κινούνται στην σφαίρα της φαντασίας...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...