Προς το περιεχόμενο

Corsair Πληκτρολόγιο K70 RGB LUX MX RED 124.90€ - Πλαίσιο


axouu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.plaisio.gr/games/PC-perifereiaka/gaming-pliktrologia-keyboards/Corsair-Pliktrologio-K70-LUX-RGB-MXRd-CH-9101010-EU.htm

επόμενη τιμή στο skroutz 178.99 για την έκδοση με τους red διακόπτες 

http://www.skroutz.gr/s/9959267/Corsair-K70-Lux-RGB.html

Επεξ/σία από axouu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικο πληκτρολόγιο σε κατασκευή. Την ψιλοπατησα βεβαια επειδη εχει μεγάλες αποστασεις και εχω και μεγάλα δάκτυλα οποτε εχω πολλα miss strokes . To αγορασα σαν overall high end πληκτρολόγιο (οχι για gaming) και για αυτο δεν κανει. 

Οποτε φροντίστε η αγορά σας να ειναι συνειδητή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To νου σας, όποιον τον ενδιαφέρει το layout, αυτό φαίνεται να είναι με το Αγγλικό.

Λεει πουθενα UK Layout? Το αγγλικο layout εχει μικρo αριστερο Shirt και ορθογωνιο enter με γωνια... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στην φωτο του συνδεσμου του  #1 ποστ (και στους αλλους πιο κατω, φανταζομαι η ιδια φωτο ειναι), βλεπω US layout.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω αγοράσει από πλαίσιο παλιότερα το συγκεκριμένο πληκτρολόγιο και το είχα ψάξει κιόλας, είναι μόνο στις φωτο US. Ο κωδικός στο λινκ τελειώνει σε ΕU, αν το ψάξετε το CH-9101012-EU είναι με αγγλικό layout ενώ το αντίστοιχο με US στον κωδικό του τελειώνει με NA.

Για παράδειγμα, το παρακάτω είναι με US layout:
http://www.plaisio.gr/games/PC-perifereiaka/gaming-pliktrologia-keyboards/Corsair-Pliktrologio-K70-RapidFire-RGB-CH-9101014-NA.htm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα εχω την εντυπωση απο τι θυμαμαι οτι ειναι μουφα η προσφορα . Πριν 2 μηνες αγορασα απο το πλαισιο το ιδιο πληκτρολογιο (K70 LUX Cherry) με ενα χρωματισμο το cherry και ειχε 140€ και θυμαμαι οτι το RGB ειχε 10€ περισσοτερο δλδ στα 150€ και οχι 179.90 που γραφει τωρα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα εχω την εντυπωση απο τι θυμαμαι οτι ειναι μουφα η προσφορα . Πριν 2 μηνες αγορασα απο το πλαισιο το ιδιο πληκτρολογιο (K70 LUX Cherry) με ενα χρωματισμο το cherry και ειχε 140€ και θυμαμαι οτι το RGB ειχε 10€ περισσοτερο δλδ στα 150€ και οχι 179.90 που γραφει τωρα .

Ναι το πλαισιο βγαζει τα K70 σε προσφορα ολη την ωρα αλλα και παλι δεν παυει να ειναι προσφορα, η τιμη του σε σχεση με εξωτερικο ειναι φοβερη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το layout....

Το πληκτρολόγιο (rgb lux cherry mx red) το πήρα πριν 6-7 μήνες που το ειχε πάλι σε προσφορά . Στη φωτογραφία και τότε έδειχνε το US layout.

Εμένα μου ήρθε με το UK. (προσωπικά μου ήταν αδιάφορο).

Υπέροχο πληκτρολόγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...