Προς το περιεχόμενο

Corsair Πληκτρολόγιο K70 RGB LUX MX RED 124.90€ - Πλαίσιο


axouu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σχετικά με το layout....

Το πληκτρολόγιο (rgb lux cherry mx red) το πήρα πριν 6-7 μήνες που το ειχε πάλι σε προσφορά . Στη φωτογραφία και τότε έδειχνε το US layout.

Εμένα μου ήρθε με το UK. (προσωπικά μου ήταν αδιάφορο).

Υπέροχο πληκτρολόγιο.

Εμένα είναι σημαντικός λόγος του us layout λογο του shift του οποίου είναι μεγαλύτερο και βοηθάει στο gaming με πιο εύκολη πρόσβαση, ισως λογο των μικρών χεριών που έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενεις ενα 4μηνο να βγει σε προσφορα...δεν ειναι πουθενα και εναμιση μηνα που το πηρες τσουπ βγαινει...

Τεσπα οπως και να χει ειναι αψογο οποιοι εχουν 2ες σκεψεις να τις ξεχασουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα είναι σημαντικός λόγος του us layout λογο του shift του οποίου είναι μεγαλύτερο και βοηθάει στο gaming με πιο εύκολη πρόσβαση, ισως λογο των μικρών χεριών που έχω.

Τότε καλύτερα να επικοινωνήσεις μαζί τους πριν το παραγγείλεις ωστε να το ξεκαθαρίσεις.

 

Μόλις έριξα μια ματιά στο κουτί του. Εξω έχει φωτό το US. Στο πλάι έχει ένα αυτοκόλητο που γράφει τον κωδικό και το EU.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε καλύτερα να επικοινωνήσεις μαζί τους πριν το παραγγείλεις ωστε να το ξεκαθαρίσεις.

 

Μόλις έριξα μια ματιά στο κουτί του. Εξω έχει φωτό το US. Στο πλάι έχει ένα αυτοκόλητο που γράφει τον κωδικό και το EU.

Φίλε μου, έχω 2 Κ70 στα pc μου, ο λόγος που το ανέφερα είναι ίσως βοηθήσω τους υποψήφιους αγοραστές :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...