Προς το περιεχόμενο

Τέλος η υποστήριξη των Windows Phone 8.1 από τη Microsoft


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατά την άποψη μου η Microsoft ή οποιαδήποτε άλλη δεν πρόκειται να δει μεγαλύτερο ποσοστό από το 10% ακόμα και με ένα surface Phone με full Windows... Είναι πλέον πολύ αργά... Ίσως να κάνω και λάθος αλλά ο χρόνος θα δείξει...

Λίγο είναι το 10%; Πάρτι θα κάνουν και δικαιολογημένα αν το πετύχουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Quiz : 

2K Amoled οθόνη 5.7'', Fast Charge, ασύρματη φόρτιση, μπαταρία 3340mAh (αποσπώμενη), microSD, iris scanner, 3G ram, Ίσως η καλύτερη κάμερα της πιάτσας, OS που (στο δικό μου τουλάχιστον) τρέχει νεράκι ....δεν έχω καταλάβει τι σημαίνει ιός/malware κτλ... με 150 E...

 

Τι είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάτε που κατοικεί ο καθένας μας, εγώ πχ ζω Δυτική Ευρώπη όπου τα Top notch Smartphones είναι Standard εδώ με κάθε συμβόλαιο. Είναι αναλόγως την χώρα, την πόλη και την περιοχή. 

Μιλας φιλε για τα 24μηνα συμβολαια με 70++++ λιρες (ουπς σε προδωσα) για παγιο, ενω αυτα τα παιρνεις με 10 λιρια (ουπς παλι σε προδοσα), οταν πας σε απλη συσκευη μονο??

Ναι ναι.... εχεις πολυ δικιο. Δεν μενεις μονο εσυ στην ανεπτυγμενη δυση οπως βλεπεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quiz : 

2K Amoled οθόνη 5.7'', Fast Charge, ασύρματη φόρτιση, μπαταρία 3340mAh (αποσπώμενη), microSD, iris scanner, 3G ram, Ίσως η καλύτερη κάμερα της πιάτσας, OS που (στο δικό μου τουλάχιστον) τρέχει νεράκι ....δεν έχω καταλάβει τι σημαίνει ιός/malware κτλ... με 150 E...

 

Τι είναι?

Ένα τηλέφωνο χωρίς εφαρμογές που το έχουν όλοι στο φτύσιμο μέσα σε αυτούς και η μαμά Microsoft.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quiz : 

2K Amoled οθόνη 5.7'', Fast Charge, ασύρματη φόρτιση, μπαταρία 3340mAh (αποσπώμενη), microSD, iris scanner, 3G ram, Ίσως η καλύτερη κάμερα της πιάτσας, OS που (στο δικό μου τουλάχιστον) τρέχει νεράκι ....δεν έχω καταλάβει τι σημαίνει ιός/malware κτλ... με 150 E...

 

Τι είναι?

Ενα κινητο που εφτασε να το πουλανε για 99 ευρω μεχρι και στα πανερια της Λαικης..τετοια επιτυχια και ζητηση ειχε..

Αντε παμε παρακατω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλας φιλε για τα 24μηνα συμβολαια με 70++++ λιρες (ουπς σε προδωσα) για παγιο, ενω αυτα τα παιρνεις με 10 λιρια (ουπς παλι σε προδοσα), οταν πας σε απλη συσκευη μονο??

Ναι ναι.... εχεις πολυ δικιο. Δεν μενεις μονο εσυ στην ανεπτυγμενη δυση οπως βλεπεις

Έλα μου; Από που ψωνίζεις εσύ; Γιατί εγώ πληρώνω 30€ το μήνα για 2 χρόνια με απεριόριστα τηλέφωνα, SMS και 2GB LTE και στην τιμή είναι και το iPhone μέσα. Αν εσύ τώρα δεν έχεις την δυνατότητα να κάνεις συμβόλαιο ή κοιτάς ακριβές εταιρίες δεν σου φταίω εγώ, που με πρόδωσες κιόλας.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα κινητο που εφτασε να το πουλανε για 99 ευρω μεχρι και στα πανερια της Λαικης..τετοια επιτυχια και ζητηση ειχε..

Αντε παμε παρακατω..

Αν βρείς στη λαική με 99 ευρώ κράτα μου 4-5 να έχω για τα γεράματά μου....σοβαρά μιλάω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βρείς στη λαική με 99 ευρώ κράτα μου 4-5 να έχω για τα γεράματά μου....σοβαρά μιλάω 

 

 

Όντως έπαιξε προσφορά πριν λίγο καιρό στα 99€ πάντως.

Το εδινε 99 ευρω η wind πριν καμια 20 ρια μερες για να το ξεφορτωθει...Και μιλαμε για ναυαρχιδα που κυκλοφορησε Ελλαδα Αρχες του 2016 και κοστιζε 699 ευρω...Τα λογια περιττα...

Παμε παρακατω ξαναλεω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εδινε 99 ευρω η wind πριν καμια 20 ρια μερες για να το ξεφορτωθει...Και μιλαμε για ναυαρχιδα που κυκλοφορησε Ελλαδα Αρχες του 2016 και κοστιζε 699 ευρω...Τα λογια περιττα...

Παμε παρακατω ξαναλεω..

Πήρες? Θέλω. Πολλά, 4-5 το ξαναλέω

Είναι πολύ χάλια η συσκευή, δώστε τις σε εμένα να τις ξεφορτωθείτε ...;-))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρες? Θέλω. Πολλά, 4-5 το ξαναλέω

Είναι πολύ χάλια η συσκευή, δώστε τις σε εμένα να τις ξεφορτωθείτε ...;-))

Θα σου στειλει η MS...για παρτους τηλεφωνο να σου πουνε..Μπορει να τους ξεμεινε κανενα κουτι εκει στα καταγωγια...

Μιλαμε για μιλουνια πωλησεις..Οχι αστεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...