Προς το περιεχόμενο

Έρχονται διαφημίσεις στην κεντρική καρτέλα του Messenger


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Members

Το Facebook συνεχίζει τις προσπάθειές του να κάνει το Messenger ελκυστική διαφημιστική πλατφόρμα για τις εταιρείες, ανακοινώνοντας πως θα επεκτείνει παγκοσμίως την πιλοτική έκδοση των Messenger ads.

Το κοινωνικό δίκτυο ήδη προσφέρει μερικές επιλογές σε όσους θέλουν να διαφημιστούν στο Messenger, ωστόσο με τις Messenger ads αποκτούν τον πιο άμεσο τρόπο προβολής, αφού οι καταχωρίσεις τους θα αναρτώνται στην κεντρική καρτέλα του Messenger. Όταν κάποιος χρηστης θα πατά πάνω στη διαφήμιση, τότε ανάλογα με την επιλογή του διαφημιζόμενου, είτε θα οδηγείται στην ιστοσελίδα του είτε θα ξεκινά συνομιλία μαζί του μέσω της πλατφόρμας.

 

Η Facebook πρωτοδοκίμασε τις Messenger ads στην Αυστραλία και την Ταϊλάνδη, με ελπιδοφόρα αποτελέσματα. Η υπηρεσία σε μερικές εβδομάδες θα γίνει διαθέσιμη σε όλους τους διαφημιζόμενους παγκοσμίως, ενώ έως τα τέλη του μήνα οι καταχωρίσεις θα είναι ορατές σε όλους τους χρήστες σε όλο τον κόσμο.

 

Δημοσιευμένη Εικόνα

 

Link.png Site: ZDNet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το πράγμα με τις διαφημίσεις παντού έχει παραγίνει... Κατά τα άλλα όλα "δωρεάν". Μας έχουν πρήξει παντού κ μετά τσιρίζουν σα μυξιάρικά για τα adblockers...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αυτό το πράγμα με τις διαφημίσεις παντού έχει παραγίνει... Κατά τα άλλα όλα "δωρεάν". Μας έχουν πρήξει παντού κ μετά τσιρίζουν σα μυξιάρικά για τα adblockers...

 

 

Δηλαδή μας λες πως θες να εχεις μια εφαρμογη δωρεαν χωρις διαφημισεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δηλαδή μας λες πως θες να εχεις μια εφαρμογη δωρεαν χωρις διαφημισεις

 

Οχι θελουμε εφαρμογες με ΛΟΓΙΚΕΣ διαφημισεις, σε σημεια οχι ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΑΣ.

 

Διαφορετικα bye-bye και παμε για αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τότε που έσβησα το Messenger άλλαξε η ζωή μου ριζικά. Πλέον δεν βλέπω τις διαφημίσεις στο κινητό μου αφού ανοίγω το Site για να συνομιλήσω και τις βλέπω εκεί. Διέγραψα και την εφαρμογή Facebook από το κινητό μου και πλέον νιώθω καινούργιος άνθρωπος, πλέον χρησιμοποιώ ποιοτικές εφαρμογές, όπως Vegan Life, 7 Minute Training και φυσικά Snapchat και Instagram φτάνει πια με την εκμετάλλευση του Facebook στα κινητά μας, πλέον παίρνω και τηλέφωνα και μιλάω με τις ώρες! Το αυτί μου βέβαια έχει κοκκινίσει αλλά δεν παραπονιέμαι. Έχασα μάλιστα και 5 κιλά και έκανα κορμοστασιά φιδίσια με τις νέες μου Vegan εφαρμογές και τα γκομενάκια κάνουν ουρά για την κορμοστασιά μου σε συνδιασμό με το φρούτο στο πίσω μέρος του κινητού μου. Σας συμβουλεύω να σβήσετε το Messenger και θα αλλάξει και εσάς η ζωή σας!

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...