Προς το περιεχόμενο

action camera


kost09

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει οντως stabilizer η απλα το αναφερει κ τρεμει σαν να εχει παρκινσον;

 

Γτ μερικες φθηνες λενε εχουν κ τα βιντεο βγαινουν σαν να τραβας σε καραβι με 9 μποφορ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει οντως stabilizer η απλα το αναφερει κ τρεμει σαν να εχει παρκινσον;

 

Γτ μερικες φθηνες λενε εχουν κ τα βιντεο βγαινουν σαν να τραβας σε καραβι με 9 μποφορ.

Απ ότι λέει πιο πάνω ο mercier έχει αρκετά καλό stabilizer. Επίσης απ ότι βλέπω έχει επιλογή για την γωνία του φακού. Δεν σε υποχρεώνει δηλαδή να τραβήξεις σε 170 μοίρες. Αν δεν κάνω λάθος έχει επιλογή για 70, 110, 140 και 170.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

70 και 110 μοιρες που χρησιμευουν;

 

Εγω θεωρω (για τις δικες μου ληψεις βεβαια) οσο περισσοτερο τοσο καλυτερο,να τραβαει τ παντα,ειδικα οταν βαζω τετοιες καμερες γ dash cam στο αμαξι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα ένα μήνυμα στη Sencor μήπως και μου πουν το ακριβές μοντέλο σένσορα και μοντέλο επεξεργαστή της sencor 4k03wr.

 

Αν μου απαντήσουν, θα τα γράψω και εδώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

70 και 110 μοιρες που χρησιμευουν;

 

Εγω θεωρω (για τις δικες μου ληψεις βεβαια) οσο περισσοτερο τοσο καλυτερο,να τραβαει τ παντα,ειδικα οταν βαζω τετοιες καμερες γ dash cam στο αμαξι.

Κυρίως για φωτογραφίες νομίζω θα χρησιμεύει. Πχ σε θάλασσα κλπ όταν θες να τραβήξεις κάποιον να μην χρειάζεται να κολλήσεις την κάμερα πάνω του για να μην φαίνεται σαν ένα στίγμα στο κέντρο της φωτογραφίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα ένα μήνυμα στη Sencor μήπως και μου πουν το ακριβές μοντέλο σένσορα και μοντέλο επεξεργαστή της sencor 4k03wr.

 

Αν μου απαντήσουν, θα τα γράψω και εδώ.

CPU ALwinner V3

Sensor SONY IMX179

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...