Προς το περιεχόμενο

action camera


kost09

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρελαβα και εγω σημερα με παραγγελια 3-8 και αποστολη την ιδια μερα.

Δεν προλαβα να δω και πολλα λογω δουλειας ,αυτο που δεν μου αρεσε ,ειναι οτι δεν δουλευει οταν φορτιζει.

 

Θα προσπαθησω μεσα στο ΣΚ να τεσταρω για  να γραψω εντυπωσεις.

Δηλαδή εάν συνδεθεί με power bank, δεν...; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτον γιατί πλήρωσες τζάμπα 8,68..  εγώ πλήρωσα το απλό που λέει 1,98  5-7 εργάσιμες μέρες.

Στις 4 αυγούστου έκανα την παραγγελία στις 7 το στείλανε και 16 την παρέλαβα.

Tracking number σου δώσανε με αυτόν τον τρόπο αποστολής;

Πλήρωσα τα 8.68 γιατί έλπιζα να μου ερχόταν έγκαιρα για ένα ταξίδι που είχα μπροστά μου.

Τελικά ήρθε χθες το μεσημέρι. Δεν πρόλαβα καν να την ανοίξω.

Ναι, tracking number είχα (DHL) αλλά φαίνεται πως από την στιγμή που μπήκε Ελλάδα και μετά, δεν υπήρχε ενημέρωση (οτι πχ ήταν στην αποθήκη τους στην Αθήνα κτλ).

Δηλαδή εάν συνδεθεί με power bank, δεν...; 

Αυτό είναι σημαντικό, ένας από τους λόγους που την επέλεξα ήταν γιατί είχα διαβάσει οτι μπορείς να την έχεις σε τροφοδοσία και να γράφει.

Γνωρίζει κάποιος να μας πει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν δεν το έχω δοκιμάσει αλλά σύμφωνα με αυτά που γράφει στο fb γίνετε να φορτίζει και να γράφει αλλά για να μην ζεσταίνεται και για να μην γεράσει γρήγορα  η μπαταρία καλύτερα να την βγάζεις και να βάζεις  το power bank ή τον φορτιστή.

https://www.facebook.com/groups/EKENusergroup/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν δεν το έχω δοκιμάσει αλλά σύμφωνα με αυτά που γράφει στο fb γίνετε να φορτίζει και να γράφει αλλά για να μην ζεσταίνεται και για να μην γεράσει γρήγορα  η μπαταρία καλύτερα να την βγάζεις και να βάζεις  το power bank ή τον φορτιστή.

https://www.facebook.com/groups/EKENusergroup/

 

Δηλαδή μπορείς να τη δουλεύεις με powebank; Αυτό είναι πάρα πολύ καλό αν η χρήση της είναι dashcam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή μπορείς να τη δουλεύεις με powebank; Αυτό είναι πάρα πολύ καλό αν η χρήση της είναι dashcam.

σήμερα θα το δοκιμάσω και θα σας πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να θέσω και εγώ τη δική μου απορία όσον αφορά την εξέλιξη της παραγγελίας μου. Εν τέλη παρέλαβα σήμερα ειδοποίηση του ΕΛΤΑ με ημερομηνία 17/8 παρακαλώ!! Γιατί ρε παιδιά αφού τον έχουν από τις 17 το δέμα, έρχεται σήμερα ο ταχυδρόμος με την ειδοποίηση? Μια βδομάδα μετά? Αυτομάτως έχω χάσει μια βδομάδα από τις 15 ημέρες που το δέμα παραμένει στο ταχυδρομείο πριν επιστρέψει στον αποστολέα, σωστά? Τέλος πάντων, αύριο με το καλό θα παραλάβω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου μην χαλάς την ζαχαρένια σου, κοίταξε να χαρείς την κάμερα και τα υπόλοιπα προσπέρασε τα. Έχουν γραφτεί άπειρα σχετικά με ΕΛΤΑ φέτος το καλοκαίρι στα forum, καθυστερήσεις, χαράτσια, τελωνεία. Προφανώς και έχεις δίκιο αλλά είναι τόσο χάλια η κατάσταση και δυστυχώς δεν διαφαίνεται μελλοντική βελτίωση.

Καλοδούλευτη λοιπόν και περιμένουμε εντυπώσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όσοι έχουν την eken h9,

 

 

παρέλαβαν πακέτο σαν το δικό μου? και δεν εννοώ το ραγισμένο plexi, αλλα τη συσκευασία. Βέβαια εγώ πήρα την H9, αλλά το πακέτο γράφει H9R ωστόσο η συσκευασία δεν έχει το remote, αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μου. Σε όσα unboxings είδα άλλο πακέτο και είπα να ρωτήσω!

Επίσης έχουμε κανα topic για τη κάμερα?

 

http://imgur.com/a/WKttw

 

 

 

Επεξ/σία από cmour79
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο πακέτο, εγώ παρέλαβα εντελώς διαφορετικό though.

 

Το δικό μου πακέτο έχει έναν ποδηλάτη απέξω αλλά τα αξεσουάρ απ' ότι μπορώ να δω είναι τα ίδια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσοι έχουν την eken h9,

 

 

παρέλαβαν πακέτο σαν το δικό μου? και δεν εννοώ το ραγισμένο plexi, αλλα τη συσκευασία. Βέβαια εγώ πήρα την H9, αλλά το πακέτο γράφει H9R ωστόσο η συσκευασία δεν έχει το remote, αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μου. Σε όσα unboxings είδα άλλο πακέτο και είπα να ρωτήσω!

Επίσης έχουμε κανα topic για τη κάμερα?

 

 

20170825_154030_zpspfm56swo.jpg

 

20170825_173921_zps8xglzgiz.jpg

 

 

 

δεν εμφανίζονται οι εικόνες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσοι έχουν την eken h9,

 

 

παρέλαβαν πακέτο σαν το δικό μου? και δεν εννοώ το ραγισμένο plexi, αλλα τη συσκευασία. Βέβαια εγώ πήρα την H9, αλλά το πακέτο γράφει H9R ωστόσο η συσκευασία δεν έχει το remote, αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μου. Σε όσα unboxings είδα άλλο πακέτο και είπα να ρωτήσω!

Επίσης έχουμε κανα topic για τη κάμερα?

 

http://imgur.com/a/WKttw

 

 

 

Και εμενα ακριβως το ιδιο  πακετο, η ιδια καμερα χωρις το remote,και με ενα ανταπτορα ρευματος για Αγγλια... χωρις φορτιστη ομως.

Τους εστειλα email και μου ειπαν να στειλω φωτο του πακετου με τα ολα τα αξεσουαρ.

 

edit.

Τωρα ειδα οτι ο φορτιστης δεν συμπεριλαμβανεται στο πακετο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...