Προς το περιεχόμενο

action camera


kost09

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια χαρά κανει για το αυτοκίνητο .

μπες εδώ και θα δεις τι έρχετε μαζί με την κάμερα

https://www.banggood.com/EKEN-H9-WiFi-Sport-Action-Camera-DV-Car-DVR-SPCA6350-4K-25fps-1080p-60fps720P-120fps-p-1085695.html?rmmds=cart_middle_products

 

δες και το βιντεάκι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αγοράσει κάποιος από την Ευρωπαϊκή αποθήκη του banggood, να μου πει πόσες μέρες κάνει να έρθει το πακέτο;

Θέλω την Eken για δώρο και φεύγουν για διακοπές σε 10 μέρες, θα έχει έρθει άραγε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αγοράσει κάποιος από την Ευρωπαϊκή αποθήκη του banggood, να μου πει πόσες μέρες κάνει να έρθει το πακέτο;

Θέλω την Eken για δώρο και φεύγουν για διακοπές σε 10 μέρες, θα έχει έρθει άραγε;

 

Οριακα φιλε. Αν βαλεις οτι απο Δευτερα θα το στειλει ο πωλητης και ισως λογο των πολλων παραγγελιων (τους ερχεται ενημερωση για το τι θα στειλουν στο λογαριασμο τους και τα στελνουν με αυξοντα αριθμο παραγγελιων) να  στο στειλει απο Τριτη. Προσωπικα δεν θα το επαιρνα εκτος αν σταλει με καμια dhl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωωωπα λες...και τώρα που το ξανασκέφτομαι εκτός από τις ενέργειες του πωλητή που αναφέρεις θα παίξουν ρόλο και τα ΕΛΤΑ που λόγω Αυγούστου ποιος ξέρει τί καθυστερήσεις θα έχουν...

Η Eken H9 αξίζει; Από αυτές που έχουν αναφερθεί εδώ είναι η καλύτερη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αγοράσει κάποιος από την Ευρωπαϊκή αποθήκη του banggood, να μου πει πόσες μέρες κάνει να έρθει το πακέτο;

Θέλω την Eken για δώρο και φεύγουν για διακοπές σε 10 μέρες, θα έχει έρθει άραγε;

Την παρήγγειλα Παρασκευή μεσημεράκι. Την έκαναν αποστολή μετά από 2 ώρες. Επειδή κι εγώ την θέλω για ένα ταξίδι που θα κάνω στο τέλος της εβδομάδας, πλήρωσα 8κάτι ευρώ για την γρήγορη παράδοση μέσω B2C Europe Register.
Ελπίζω μέχρι την Παρασκευή το πρωί να μου έχει έρθει (χλωμούλι το βλέπω, αλλά είπα να το προσπαθήσω και να πληρώσω το εξτρά κόστος της γρήγορης αποστολής μήπως και είμαι τυχερός).
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλή φαίνεται, έρχεται και με 2 μπαταριες, την είδα εχθές και εγώ την προσφορά. Για αυτό το μοντέλο (03wr) υπάρχουν λίγα βίντεο αλλά παραπάνω υπάρχουν για την 02w για να πάρουμε μια ιδέα. Με τη 02w τραβάει αυτός (για να πάρουμε μια ιδέα και υποβρύχια): 

 

 

Ακόμα, για την 03wr αναφέρεται το εως 60 μέτρα βάθος, ενώ στις περισσότερες άλλες είναι εως 30.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φαίνεται, έρχεται και με 2 μπαταριες, την είδα εχθές και εγώ την προσφορά. Για αυτό το μοντέλο (03wr) υπάρχουν λίγα βίντεο αλλά παραπάνω υπάρχουν για την 02w για να πάρουμε μια ιδέα. Με τη 02w τραβάει αυτός (για να πάρουμε μια ιδέα και υποβρύχια): 

 

 

Ακόμα, για την 03wr αναφέρεται το εως 60 μέτρα βάθος, ενώ στις περισσότερες άλλες είναι εως 30.

 

Tην είδα και εγώ την συγκεκριμένη και το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να την αγοράσω εν όψει διακοπών την άλλη βδομάδα.

Αυτό που πρόσεξα είναι ότι έχει 4k video στα 30 fps.

Επίσης όπως σωστά είπες 2η μπαταρία (σημαντικό) ενώ έρχεται και με πληθώρα αξεσουάρ που θέλω και για το ποδήλατο εκτός των άλλων.

Για κάποιον που δεν θέλει να μπεί σε διαδικασία παραγγελίας μιας eken H9 απο Κίνα ή βιάζεται και δεν μπορεί να περιμένει δίνει 30 παραπάνω και την τσιμπά. (Εγώ μάλλον θα την πάρω). :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτό που πρόσεξα είναι ότι έχει 4k video στα 30 fps.

 

 

Δε θα είναι καλό το 4k, θα είναι με σπασίματα και κολλήματα όπως σε όλες αυτές τύπου eken, ele κλπ. Είτε 15 fps λένε είτε 24 είτε 30 δεν είναι καλές. Για μένα το θέμα είναι να είναι οκ για 1080 60fps, να είναι καλές οι θήκες τους και οι μπαταρίες τους.

 

Ένας σε ένα ξένο site (που προφανώς την πήρε για 4k αυτή τη sencor) λέει, πολύ καλή η θήκη σαν θετικό και στα αρνητικά λέει βίντεο με σπασίματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά όποιος παίρνει τέτοιες κάμερες δουλεύει 1080p και μάλιστα η συγκεκριμένη έχει και 1080p 60fps. Εγώ απλά το ανέφερα διότι οι περισσότερες αναφέρουν 4k με μεγάλα γράμματα αλλά στις λεπτομέρειες μετά βλέπεις 4k στα 24-25 fps...

Η συγκεκριμένη φαίνεται καλή περίπτωση απο Ελλάδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα 4κ από την 4k02w που και αυτή στα 30 λέει

 

 

Αυτός βέβαια τραβάει ακίνητος και βοηθάει... σε πιο γρήγορες σκηνές με κίνηση τα βλέπω δύσκολα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...