Προς το περιεχόμενο

action camera


kost09

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου αρεσει οτι εχει antishake ...ακουγεται ωραια αλλα τι κανει?

 

χοροπηδας και μετα στο βιντεο τα δειχνει ολα χωρις κουνηματα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τράβηξα σήμερα την πρωινή ποδηλατάδα στα 720p60fps και την προσάρμοσα με τους ιμάντες στο κράνος μου.

Θα επανέλθω αργότερα κάποια στιγμή με βιντεάκι, λογικά θα έχει πολύ λιγότερο κούνημα και είμαι περίεργος να δώ πώς φαίνεται στα 720p60fps και αν αξίζει σε αυτή την ρύθμιση μιας και πιάνει λιγότερο χώρο στον microsd.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και αυτό από το δρόμο προς τις διακοπές. Ας ελπίσουμε οτι κάνει και για action camera όπως μου ειπαν.

 

Forever Premium Monopod PMP-04 Waterproof

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν θα επανέλθω σε λίγο με βίντεο στα 720p60fps με την Sencor τραβηγμένο απο το κράνος στις 07:30 το πρωί. Εκ πρώτης ξεπέρασε τις προσδοκίες μου απο την ποιότητα του και την σταθερότητα της εικόνας σε γενικές γραμμές. Νεότερα σε λίγο όταν το ανεβάσω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ και το βίντεο (σας βγαίνει 1:26 σε διάρκεια;; Ακόμα, σας έμφανίζεται η επιλογή 1080p στο youtube ή όχι ακόμα;; ):

 

https://www.youtube.com/watch?v=Dh6yW8hPr9s

 

 

 

ΥΓ: Δεν την είχα κάπου σταθερά, με το ένα χέρι κολύμπαγα και με το άλλο την κράταγα.

Επεξ/σία από stratigos24
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και το βίντεο (σας βγαίνει 1:26 σε διάρκεια;; Ακόμα, σας έμφανίζεται η επιλογή 1080p στο youtube ή όχι ακόμα; ;):

 

https://www.youtube.com/watch?v=Dh6yW8hPr9s

 

 

 

ΥΓ: Δεν την είχα κάπου σταθερά, με το ένα χέρι κολύμπαγα και με το άλλο την κράταγα.

 

Μια χαρά βίντεο τα σπάει η καμερούλα για την χρήση που θέλουμε. Να σαι καλά! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ τα βίντεο που ανεβάσατε τα βρίσκω τραγικά (χωρίς παρεξήγηση). Με τόσο τρέμουλο αλλά πάρκινσον με έπιασε το κεφάλι μου.

Πάντως να σας ευχαριστήσω και με την σειρά μου γιατί πριν σκεφτόμουν για την sencor αλλά τώρα ούτε καν.

Περιμένω να δω βιντεάκι από την eken από όποιον παραλάβει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...