Προς το περιεχόμενο

Καταγγελια στο Συνηγορο του Πολιτη για τα ΕΛΤΑ


dancer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι να τα κλείσουμε και να γίνουν ιδιωτικά. Ε οχι και να μην μιλάμε κι όλας να σκύβουμε για άλλη μια φορά το κεφάλι στον άρχοντα.Να τα κλείσουμε έτσι δεν λειτουργούν οι κηφήνες ΚΑΘΟΝΤΑΙ.

Είπα ότι πήγα και το πήρα εγώ ο ίδιος. Βασικά όταν έρχεται πάω τώρα πια ο ίδιος και το παραλαμβάνω δεν έχω χρόνο 5 ημέρες να περιμένω να μου στείλουν ειδοποιητήριο. Εχω κάνει 418 αγορές ξέρω τι σου λέω δεν είναι κάτι περιστασιακό , συμβαίνει συνέχεια.

 

Πας και το αναζητάς ΜΕΤΑ που θα δεις από το tracking ότι βρίσκεται στην Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οτιδήποτε είναι κάτω από τα 22 ευρώ και βλέπω καπέλο 3 ευρώ στέλνω email με παράπονο στα ΕΛΤΑ, και καταγγελία στη εεττ

Και τι απαντηση περνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

σε συνεχεια υτου του θεματος ελαβα απαντητικη επσιτολη και απο ελτα και απο εεττ για ερευνα του θεματος, τεσπα το τραγικο ειναι το συγκεκρικριμενο tracking number RH052322363TR που θα πεθανετε στα γελια απο τις βολτες που εχει κανει. πραγματικα απαραδεκτα πραγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε συνεχεια υτου του θεματος ελαβα απαντητικη επσιτολη και απο ελτα και απο εεττ για ερευνα του θεματος, τεσπα το τραγικο ειναι το συγκεκρικριμενο tracking number RH052322363TR που θα πεθανετε στα γελια απο τις βολτες που εχει κανει. πραγματικα απαραδεκτα πραγματα.

Εντάξει ναι έκανε τις βόλτες του αλλά δεν το λες και τραγικό.

Ούτε 2 μήνες δε συμπλήρωσε τελικά, στα όρια του νορμάλ είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε συνεχεια υτου του θεματος ελαβα απαντητικη επσιτολη και απο ελτα και απο εεττ για ερευνα του θεματος, τεσπα το τραγικο ειναι το συγκεκρικριμενο tracking number RH052322363TR που θα πεθανετε στα γελια απο τις βολτες που εχει κανει. πραγματικα απαραδεκτα πραγματα.

AXAXAXAXAX μόλις το έβαλα να δω για τις "βόλτες" που είπες και έκλαψα. Τουλάχιστον στο παρέδωσαν σήμερα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτιδήποτε είναι κάτω από τα 22 ευρώ και βλέπω καπέλο 3 ευρώ στέλνω email με παράπονο στα ΕΛΤΑ, και καταγγελία στη εεττ

ειμαι περιεργος να δω την εξελιξη... εγω δε σκοπευω να τα παραλαμβάνω πακετάκια των 1-2-3 € με νταβατζιλικια... ακομα σε εμενα προσωπικά δεν ετυχε κατι χοντρο γιατι θα γινει εκει μεσα μακελειο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...