Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν φωτογραφίες καθώς και χαρακτηριστικά του Xiaomi Redmi 5


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατά τη γνώμη μου, η σειρά Redmi Note είναι ο,τι καλύτερο έχει να παρουσιάσει η Xiaomi σε σχέση απόδοσης/τιμής. Οποιοσδήποτε δεν αρκείται με αυτά τα χαρακτηριστικά υπάρχουν πολύ ανώτερες συσκευές σε άλλες κατηγορίες. Δεν κάνουν όλα τα κινητά για όλους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Έχοντας πάρει ότι συσκευή έχει βγει σχεδόν από xiaomi note 2 xκαι μετά ότι και να πούμε ρε παιδιά ή φωτογραφικές τους είναι για τα μπάζα και μην ακούω ότι κατεβάζοντας το τάδε πρόγραμμα βελτιώνεται όλα αυτά είναι μπαρουφες τίνα κάνω τα 16megapixel όταν για να βγάλω σωστές φωτό θέλω να έχει αρκετό φως και μόλις ζουμαρςις λίγο γίνεται χαλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

 τίνα κάνω τα 16megapixel όταν για να βγάλω σωστές φωτό θέλω να έχει αρκετό φως και μόλις ζουμαρςις λίγο γίνεται χαλια

 

Στα κινητα δεν ζουμαρεις φιλε μου. Γιατι το zoom ειναι ψηφιακο.

 

Ελεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα πιαστηκες από τις λέξεις το θέμα φωτογραφία στα xiaomi είναι πονεμένη αν δεν δώσει λεφτά να βελτιώσει τον αλγόριθμο και το software δεν πάει πουθενά φωτό του κιλού θα βγαζει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο που αυτές οι εταιρίες για να βγάλουν το κέρδος που βράζει η apple πουλώντας ένα (1) iPhone πρέπει να πουλήσουν εκατό (100) συσκευές

 

Και χαίρεστε για κάτι τέτοιο ;;

 

Τι έγινε άλλαξε η xiaomi UI? Ωραίο κινητό φαίνεται.

 

υπάρχουν και πράγματα που λέγονται "θέματα" :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σου τυγχάνει μια μοναδική στιγμή να τραβήξεις μια και μοναδική φωτογραφία... αλλά έχεις xiaomi... ευχαριστώ δε θα πάρω.

στα λογια μου ερχεσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 συνολικα κινεζικα δεν ειχαν ποτε προβλημα και επειδη σκεφτηκα σαν "λογικος ελληνας" να παρω στην κοπελα απο ελλαντα κινητο για να μην μου γκρινιαζει που θα εχει μεσα κινεζικες εφαργογες ,καποιο ισως προβλημα με το ραδιο και ισως σε περιπτωση βλαβης ανελλεητη γκρινια και βεβαια το "μου πηρες το φθηνο",την πατησα .Χαλασε στο μηνα το κινητο 2 σερβις απο ελληναδες σουπερ τεχνικους και ακομα χαλασμενο ειναι.ΜΟΝΟ ΚΙΝΕΖΙΚΑ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σου τυγχάνει μια μοναδική στιγμή να τραβήξεις μια και μοναδική φωτογραφία... αλλά έχεις xiaomi... ευχαριστώ δε θα πάρω.

 

Το Redmi Note 4X της κοπέλας μου , σε σύγκριση με το iphone 7 μου , δεν βγάζει πολύ χειρότερες φωτογραφίες. Για τα χρήματα του βγάζει άψογες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το redmi 4 της γυναίκας σου είναι κάποια ειδική έκδοση?

 

Ρε φίλε μας δουλεύεις τώρα?

 

Συγκρίνεις φωτογραφία από xiaomi με iPhone και λες εντάξει δεν βλέπεις και καμιά τρομερή διαφορά?

 

Xiaomi έχω εγώ και η φωτογραφική είναι πονεμένη ιστορία. Μην παίζεις με τον πόνο μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκρίνεις φωτογραφία από xiaomi με iPhone και λες εντάξει δεν βλέπεις και καμιά τρομερή διαφορά?

 

 

αλλο το αν βγάζει κακές φωτογραφίες για αυτό που φοράει (δεν έχω γνώμη , είμαι άσχετος από αυτά) και άλλο το να το συγκρίνεις άμεσα με κάποια ναυαρχίδα 

 

Με ποια λογική να συγκρίνεις το redmi των 150 με μια συσκευή 5πλάσιας αξίας ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...