Προς το περιεχόμενο

Βουτιά -4,3% στην παγκόσμια αγορά των PC το 2ο τρίμηνο του 2017


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ενδιαφέρον είναι ότι όλοι γράφετε τι μπορεί να κάνει ένας υπολογιστή, όχι τι κάνετε εσείς.

 

Από εκεί και πέρα, λατρεύω να διαβάζω για επαγγελματίες που γράφουν την καραμέλα photoshop, render, σύνθεση μουσικής.

 

Δε σου κάνει δηλαδή το photoshop για το iPhone, θες κάτι πιο επαγγελματικό. Για αυτό και αλώστε το αγοράσατε όλοι, να παίζετε με τις φωτογραφίες σελφι με την Σουλα στα καμένα βούρλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε συ παπαρουπα ελεος

...Ασχετο αλλα με το "Δε σου κάνει δηλαδή το photoshop για το iPhone" τι λεει ρε παιδια;

Φίλε επαγγελματία, εσύ που βγάζεις το ψωμί σου από την επεξεργασία με το photoshop. Γνωρίζεις ότι υπάρχει photoshop για κινητά. Αλλά το επίπεδο επαγγελματισμου σου είναι τόσο υψηλό, που μόνο το πλήρες καλύπτει τις ανάγκες σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα εισαι γιατι εξ ιδιων κρινεις τα αλλοτρια μονο που μου κανει εντυπωση πως στις απαντησεις τους ηταν ολοι τοσο ευγενικοι με σενα τοση ωρα!..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε επαγγελματία, εσύ που βγάζεις το ψωμί σου από την επεξεργασία με το photoshop. Γνωρίζεις ότι υπάρχει photoshop για κινητά. Αλλά το επίπεδο επαγγελματισμου σου είναι τόσο υψηλό, που μόνο το πλήρες καλύπτει τις ανάγκες σου.

 

Δοκίμασε να εφαρμόσεις το ίδιο workflow (hint: δεν μιλάω για ένα έτοιμο preset για να το ανεβάσεις στο insta στα γκομενάκια και καθάρισες, αλλά για frequency separation, illumination masks, selective colouring και πολλά άλλα σε ΠΟΛΛΑ layers), στην ίδια φωτογραφία σε ένα PC/MAC και σε ένα κινητό ή tablet και έλα να μας πεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό δεν υπολογίζονται και κάπου 8-9 εκατομμύρια 2 in 1 Windows tablets που πωλούνται κάθε τρίμηνο. Και αυτά υπολογιστές είναι...

 

Ουτε τα custom made desktops υπολογίζονται στις μετρήσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πέσεις από τα σύννεφα. Πληκτρολόγιο εχουν και τα tablets. Να ανοίγουν tabs, χι χι χι

 

Ακόμη και αν το χόμπι σου ειναι να γράφεις προγράμματα hello world, υπάρχουν python, c/c++ Java compiler για table. Διαολε ολόκληρο Debian μπορείς να εγκαταστήσεις αν είσαι hardcore προγραμματιστης και χρησιμοποιείς και scanf...

ahahahahahah

 

Το αν τα προγραμματα που εχω φτιαξει ειναι το hello world ασε να το ξερουν αυτοι που τα χρησιμοποιυον καλυτερα.

 

Οσο για το Debian και τα υπόλοιπα, εσυ αν θες Αμερικη πηγαινε με το καραβι - κινητο φιλε μου.

Εγω Αμερικη πηγα με τον Αεροπλανο - PC μου.

 

Στο εχουν αναλυσει 10 διαφορετικοι ανθρωποι με 10 διαφορετικους τροπους.

 

Η δεν θες να καταλαβεις τα επιχειρηματα μας ΄΄η εισαι ηλιθιος.

 

Οτι και να ισχυει εσυ ξερεις καλυτερα.

 

Καληνυχτα.

Μεσα εισαι γιατι εξ ιδιων κρινεις τα αλλοτρια μονο που μου κανει εντυπωση πως στις απαντησεις τους ηταν ολοι τοσο ευγενικοι με σενα τοση ωρα!..

Εμενα μου τελειωσε η ευγενια όπως βλεπεις στο προηγουμενο Post :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ahahahahahah

 

Το αν τα προγραμματα που εχω φτιαξει ειναι το hello world ασε να το ξερουν αυτοι που τα χρησιμοποιυον καλύτερα...

Εγω Αμερικη πηγα με τον Αεροπλανο - PC μου.

Εμενα μου τελειωσε η ευγενια όπως βλεπεις στο προηγουμενο Post :D

Ποια Ευγενία σου τελείωσε; Η Μανωλιδου;

 

Σαν καλός και τρανός προγραμματιστης, θα ξέρεις ότι υπάρχουν λεξικά, σωστά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια Ευγενία σου τελείωσε; Η Μανωλιδου;

 

Σαν καλός και τρανός προγραμματιστης, θα ξέρεις ότι υπάρχουν λεξικά, σωστά;

 

Ναι εχεις δίκιο.

Ευγένεια ειναι το σωστο.

 

Με τόσες αηδιες που γραφεις εδω πέρα δεν προλαβαινω να απανταω και έγινε το τυπογραφικο.

Αλλα το ηλίθιος πρέπει να το εγραψα σωστα.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...