Προς το περιεχόμενο

Vodafone international - 9,5gb και 100 λεπτά προς όλους κάθε μήνα με 10€


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να πω ότι είδα ότι τα ίδια ακριβώς με το international δίνει η Taza mobile που είναι σαν θυγατρική της Voda. Βεβαια δε ξερω που βρίσκεις κάρτα σιμ. http://tazamobile.com/taza/754-2/

 

Εγώ έστειλα ένα email στη Vodafone για αυτό που έγινε να δω τι θα μου πούνε (λογικά ότι δεν έχουν άμεση σχέση με τους πλανόδιους και ότι μου είπαν λάθος) άλλα έτσι για το γαμώτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 387
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Taza mobile σιμ πουλάνε σε σταθμούς μετρό (συνήθως ομόνοια).

 

 

Στη cu Μετά τους τρεις μήνες αν δεν βάλεις κάρτα έχεις και φραγή σε εισερχόμενες ή εξερχόμενες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στη cu Μετά τους τρεις μήνες αν δεν βάλεις κάρτα έχεις και φραγή σε εισερχόμενες ή εξερχόμενες ;

Όχι, στους 3 μηνες χάνεις το υπόλοιπο και σε 1χρονο φραγή.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φορητοτητα απο κοσμοτε συμβολαιο γινεται σε βονταφον καρτοκινητο?

 

χλωμο το κοβω

Τον αριθμό βρε θα πάρεις και μετά καντο ότι θες είτε συμβόλαιο είτε κάρτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παίδες, έχω διαβάσει διάφορα. Μπορεί κάποιος που να γνωρίζει σίγουρα να απαντήσει; Άν γίνει ανανέωση πριν λήξει το πακέτο, μεταφέρονται τυχών υπόλοιπα σε ΜΒ; Ευχαριστώ.

 

κάνω άλλη μια προσπάθεια μήπως γνωρίζει κανείς για το παραπάνω ερώτημα;

 

georgep800 δεν ισχύει όχι, μόνο απο Ελλάδα μου είπαν όταν την πήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Τα GB ισχύουν και για το εξωτερικό και συγκεκριμένα Αγγλία;

Το Vodafone International δεν συνδέεται σε δίκτυο Roaming. Ούτε καν για εισερχόμενες κλήσεις.

 

@antreasM77 με ανανέωση όχι. Με αγορά ακριβώς του ίδιου πακέτου μεταφέρονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Vodafone International δεν συνδέεται σε δίκτυο Roaming. Ούτε καν για εισερχόμενες κλήσεις.

 

@antreasM77 με ανανέωση όχι. Με αγορά ακριβώς του ίδιου πακέτου μεταφέρονται.

 

Έχεις δίκιο Βασίλη, δεν εννοούσα απλή ανανέωση χρόνου ομιλίας, εννοούσα να γίνει ανανέωση του πακέτου, δηλαδή να το ενεργοποιήσω εκ νέου πριν την λήξη του παλιού. Επομένως βάζω μονάδες, και ενεργοποιώ ξανά το ίδιο πριν να λήξει. 

 

Το πακέτο μου το ενεργοποιούν μόνο απο κατάστημα ή μπορώ και εγώ μέσω κάποιου μηνύματος; Ευχαριστώ για την βοήθεια φίλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα στο κατάστημα βονταφον στο Σύνταγμα και πήρα την κάρτα δωρεάν πλήρωσα μόνο τα 10 € της ανανέωσης και μου ενεργοποίησε εκεί το πακέτο γενικώς το προτεινανε σε κόσμο και Έλληνες δεν υπήρχε κάποιο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς. Μια χαρά διαθέσιμο είναι το international και σε Έλληνες σε οποιοδήποτε κατάστημα Vodafone. Taza είδα σε όλα τα μαγαζιά στα στενά γύρω από την Ομόνοια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα για αυτο που λέτε σε καταστημα και ο ιδιοκτήτης γέλασε που δεν τα έδιναν σε έλληνες. Στα παιδιά είχαν πει προωθηστε πχ τα cu σε οποιους βρείτε (πχ φοιτητές) και τα international στους τουρίστες.

 

Απλά όταν δεν καταλαβαίνεις τι σου λένε ή δεν ρωτάς ή δεν εχεις καν την βασική αντίληψη των πραγμάτων, βγαζεις οτι νάναι συμπεράσματα (μιλάω για τα παιδιά της vodafone που τα μοιράζουν)

 

Οποιος δεν τα δίνει αυτός είναι χαμένος γιατί δεν θα πιασει τον στοχο του bonus που τους βάζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μαγκες εμένα εδώ που είμαι με την κοσμοτε πήγαινε σφαίρα, τώρα με την βονταφον σέρνεται λόγο σήματος αλλά δεν γίνεται να τα έχουμε όλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μαγκες εμένα εδώ που είμαι με την κοσμοτε πήγαινε σφαίρα, τώρα με την βονταφον σέρνεται λόγο σήματος αλλά δεν γίνεται να τα έχουμε όλα

Έτσι είναι είχα κάνει δοκιμή με τον αδερφό με cosmote έπιασε 35mbs και με την Vodafone 6mbs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...