Προς το περιεχόμενο

Vodafone international - 9,5gb και 100 λεπτά προς όλους κάθε μήνα με 10€


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 387
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενημερωτικά το ΤΆΖΑ έβαλε και πακέτο 4GB με 4.44 ευρώ

Επειδή συνήθως τα πακέτα του ΤΑΖΑ ισχύουν και στο International όποιος θέλει να το δοκιμάσει ας στείλει D4 στο 1252

Είμαι εξωτερικό και δεν μπορώ να το δοκιμάσω

έχει 4g κάλυψη η τάζα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξαναπηγα σε αλλο καταστημα vodafon και nope.δεν δινουν ουτε εκει τα 100 λεπτα με 10 ευρω.δινουν 8 Gb +500 Mb απο δωρο,για τα 100 λεπτα το κοστος 5 Eυρω ειπε(Σε προηγουμενο καταστημα Vodafon 4 Ευρω)  και η Sim δωρεαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξαναπηγα σε αλλο καταστημα vodafon και nope.δεν δινουν ουτε εκει τα 100 λεπτα με 10 ευρω.δινουν 8 Gb +500 Mb απο δωρο,για τα 100 λεπτα το κοστος 5 Eυρω ειπε(Σε προηγουμενο καταστημα Vodafon 4 Ευρω) και η Sim δωρεαν

Δεν στα δίνει το κατάστημα αυτά, κάνε παιδί μου μια ανανέωση και τέλος.

Κανονικά τα πήραμε όλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και εμένα στο κατάστημα που ρώτησα σαν και καλά "ανηξερος" για τα λοιπά που δίνει μου είπε ο πωλητής ότι άλλες φορές θα δίνει άλλες όχι κ πως τώρα που θα το πάρω δεν θα δώσει και τσουπ μια χαρά τα έδωσε στην ανανέωση,οπότε μην κουράζεστε όλοι με τι κ ποιος, αυτή την στιγμή που μιλάμε τα καταστήματα το δίνουν κανονικά όλα αυτά που έχουν πει όλοι κ έχω παραθέσει σε φωτοζ πιο πριν...Μάλιστα μάλλον δεν το ξέρουν κ στα καταστήματα καν αλλά δίνει τουλάχιστον μία φορά και τα vodafone pass social και βίντεο ....μαζί με αυτά η εφαρμογή βοντα έλεγε σύνολο 18.5 περίπου γιγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, διαβασα μερικες σελιδες και δεν ειδα κατι σχετικο.

 

συνδιαζεται κανονικα με την καρτα νεων? (που δινει +10 ευρω με καθε 10 ευρω ανανεωση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Data για χρήση σε Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, Pinterest, Linkedin και Tumblr!
  • Καλοκαιρινή προσφορά με €4,5 αντί €9 μέχρι 31/8!

 Για σένα 1 ευρώ. Δίνει 2GB.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

  • Data για χρήση σε Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, Pinterest, Linkedin και Tumblr!
  • Καλοκαιρινή προσφορά με €4,5 αντί €9 μέχρι 31/8!
Για σένα 1 ευρώ. Δίνει 2GB.</p>

Εντάξει καλό αλλά με συμφέρει να βάλω κάρτα και να πάρω τα 9.5 γιγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο αν δεν σου φτάνουν τα 9.5GB αλλιώς δεν έχει νόημα.

Βασικά θυμάσαι πόσα δίνει καθαρά για internet; δεν είχα προσέξει όταν το είχα βάλει.εννοω χωρίς τα streaming κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...