Προς το περιεχόμενο

Vodafone international - 9,5gb και 100 λεπτά προς όλους κάθε μήνα με 10€


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 387
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ισχύει και για τις Vodafone Θεσσαλονίκης η προσφορά; αν ξέρει κάποιος φίλος ας απαντήσει.

Προφανώς ισχύει σε όλη την Ελλάδα. Πηγαίνεις σε όποιο κατάστημα vodafone θες και το κάνεις. (Εφόσον ισχύει ακόμα η προσφορά θα πληρώσεις μόνο για την ανανέωση διαφορετικά πληρώνεις το νουμεράκι κανονικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σε Σύνταγμα,Πανόρμου κτλ τα δίνουν τζάμπα τα πακέτα. Απλά κάνεις την ανανέωση.

Εχθές που ρώτησα μια εξωτερική πωλήτρια μου είπε ότι τα MB από το international προορίζονται και για περιαγωγή. Επειδή ειπατε πιο πάνω πως δεν είναι. Μπορεί να το σιγουρέψει κάποιος χρήστης του πακέτου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σε Σύνταγμα,Πανόρμου κτλ τα δίνουν τζάμπα τα πακέτα. Απλά κάνεις την ανανέωση.

Εχθές που ρώτησα μια εξωτερική πωλήτρια μου είπε ότι τα MB από το international προορίζονται και για περιαγωγή. Επειδή ειπατε πιο πάνω πως δεν είναι. Μπορεί να το σιγουρέψει κάποιος χρήστης του πακέτου;

Είσαι ο 1ος που λέει οτι υπάρχει περιαγωγή , με μία αναζήτηση στο google "vodafone international roaming" σου προτείνει την σελίδα της ίδιας της vodafone (προφανώς) στην οποία αναφέρεται στις διευκρινίσεις ότι δεν υποστηρίζεται roaming στο πακέτο international.

t4w-uUh4SyCS_dXxau7F5Q.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω . Βρίσκομαι σε Roaming. Το International ούτε καν συνδέεται . Σε κανένα δίκτυο κινητής τηλεφωνίας δεν συνδέετε σε Roaming. Ούτε για φωνή ούτε καν για εισερχόμενες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το πρωί στο Σύνταγμα ζήτησα το πακέτο Inernational και δε μου το έδωσαν γιατί έχουν οδηγίες να το δίνουν μόνο σε τουρίστες ή αν το επιθυμώ για μένα να πάω σε κάποιο κατάστημα να το ζητήσω. Γιατί αυτό; Στο κατάστημα θα το πληρώσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έτσι έχουν πει σε αρκετούς από εμάς οι πλανοδίοι οπότε το κατάστημα είναι μονόδρομος. (όπου και εκεί βέβαια κάνουν οτι τους κατέβει, αλλού πληρώνεις αλλού στο δίνουν τζάμπα, κλπ)

 

Να πω ότι εγώ το παράγγειλα online αφού έχει τέτοια δυνατότητα αλλά δεν με έχουν καλέσει ακόμα (υποτίθεται σε μια εργάσιμη και έχει περάσει μια εβδομάδα και).

Επίσης ούτε έχουν απαντήσει σε email που τους έστειλα (υποτίθεται απάντηση σε 5 μέρες) σχετικά με τη διάκριση που γίνεται από τους πλανόδιους σε Έλληνες και μη. 

 

Φοβερή εξυπηρέτηση η Βοντα. Να είναι καλά το φοιτητικό CU με τη κάρτα νέων αλλιώς θα τους σούταρα εντελώς.

 

Επίσης έναν αριθμό που είχα καρτοπρόγραμμα τον έκανα international με κλήση στο 1266 αλλά έτσι αν δε κάνω λάθος δεν παίρνεις τα 100 λεπτά προς όλους ε ; Δεν έχω επιχειρήσει να βάλω κάρτα ακόμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vodafone Χαλανδρίου, δωρεάν αριθμός πήρα 9.5GB καπου μαζι με τα μπόνους και κατι video/social pass δε καταλαβα πως...

Πλήρωσα μονο την ανανέωση, ενα 10αρικο δλδ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας στο νήμα της wind έγραψε ότι μεταφέρονται τα gb; ισχύει;

Τι εννοείς μεταφέρονται;

Τα mb (όχι τα δώρα) και τα λεπτά προς όλους , αν τα ανανεώσεις πριν την λήξη τους , λειτουργούν αθροιστικά δηλαδή τα παλιά προστίθενται στα καινούργια και "παίρνουν" την ημ/νια λήξης των καινούργιων , δηλαδή +1 μήνα.

Με άλλα λόγια θα πρέπει να ανανεώνεις μία μέρα πριν την λήξη τους για να τα κρατήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς μεταφέρονται;

Τα mb (όχι τα δώρα) και τα λεπτά προς όλους , αν τα ανανεώσεις πριν την λήξη τους , λειτουργούν αθροιστικά δηλαδή τα παλιά προστίθενται στα καινούργια και "παίρνουν" την ημ/νια λήξης των καινούργιων , δηλαδή +1 μήνα.

Με άλλα λόγια θα πρέπει να ανανεώνεις μία μέρα πριν την λήξη τους για να τα κρατήσεις.

Δεν το ήξερα αυτό Ώραια καλή κίνηση, στο τέλος του χρόνου μπορεί κάποιος να έχει μεγάλο υπόλοιπο αλλά Οκ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έκανα ανανέωση... Πήρα της τανας το χαμό... 1 γιγα δώρο Για πλοήγηση συν τα 8 γιγα συν 100 προς όλους... Συν τα κλασικά για βίντεο και σοσιαλ πας κλπ.

 

Τέρμα η wind, με 10 ευρώ έχω τα πάντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...