Προς το περιεχόμενο

Vodafone international - 9,5gb και 100 λεπτά προς όλους κάθε μήνα με 10€


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήγα σε κατάστημα και ρώτησα σχετικά με το καρτοκινητό , η SIM που παίρνεις έχει ονομασία "vodafone international" όπως έχει αναφερθεί και δεν έχει σχέση με cu. Ξεκίνησε όπως μου είπε ο υπάλληλος για να διευκολύνουν κυρίως πρόσφυγες που ήρθαν στην χώρα μας.

Ουσιαστικά το πακέτο σου δίνει με 8.87€ , 8192mb για κατανάλωση σε διάστημα 30 ημερών.

Πάνω σε αυτά σου δίνει δώρο 500mb απ ότι κατάλαβα από την ανανέωση.

Από την ανανέωση πάλι παίρνεις 600 λεπτά προς vodafone international (προσοχή δεν είναι προς κάθε συνδρομητή vodafone).

Δίνει 500mb από την "1η ανανέωση του μήνα" όπως το αναφέρει για κατανάλωση σε διάστημα 15 ημερών.

Και τέλος λέει 100 λεπτά ομιλίας προς όλους μαζί με 500 mb για κατανάλωση σε διάστημα 30 ημερών.

 

Ο υπάλληλος μου ανέφερε ότι αν ανανεώσεις πριν την λήξη των mb αυτά λειτουργούν αθροιστικά.

 

Όλα τα παραπάνω δεν προορίζονται για χρησιμοποίηση σε περιαγωγή δεδομένων , όπως μου είπαν.

 τόσο καιρό δεν έγινε καμία διαφήμισή τπτ ακόμα εδώ Μυτιλήνη είμαστε τίγκα στους μετανάστες και δεν το χουμε μάθει ... λες οι Έλληνες δεν θέλουν 9,5gb με 10€ ... βέβαια εμείς φταίμε που τους τα ακουμπάμε όσα μας πούνε ... οτι αρπάξουν αυτές οι κ@λ@εταιριες

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 387
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

υπάλληλος Vodafone here ask anything,

για την πρώτη φορά δίνει 9,5 gb με 10 ευρώ και από κει και πέρα κάθε 10ευρώ είναι 8,5 gb + 600 προς vf international. Προφανώς αν κάνεις top-up πριν λήξουν τα gigabyte, κρατάς ότι περισσέψει για τον επόμενο μήνα!

 

να ξέρετε, σε συγκεκριμένα καταστήματα ίσως να μην μπορούν να το δώσουν. είναι πακέτο που το δίνουν τουριστικές περιοχές.

Απορία 1. Εγώ δεν έβαλα κάρτα και τα πήρα. Την πρώτη φορά είναι δωρεάν;

Απορία 2. Γιατί τέτοιες προσφοράρες δίνονται στα μουλωχτά; Κάτι παρόμοιο συμβαίνει με το Vodafone business.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάλληλος Vodafone here ask anything,

για την πρώτη φορά δίνει 9,5 gb με 10 ευρώ και από κει και πέρα κάθε 10ευρώ είναι 8,5 gb + 600 προς vf international. Προφανώς αν κάνεις top-up πριν λήξουν τα gigabyte, κρατάς ότι περισσέψει για τον επόμενο μήνα!

 

να ξέρετε, σε συγκεκριμένα καταστήματα ίσως να μην μπορούν να το δώσουν. είναι πακέτο που το δίνουν τουριστικές περιοχές. 

 

Δεν μου ανέφεραν κάτι περί τα 8,5 gb + 600 προς vf international , από την 2η ανανέωση και μετά , μένει να το δούμε. Εγώ την κάρτα την αγόρασα από Λάρισα κέντρο.

Απορία 1. Εγώ δεν έβαλα κάρτα και τα πήρα. Την πρώτη φορά είναι δωρεάν;

 

Ίσως επειδή δεν συνάντησα τον ξανθό άγγελο , αλλά συνολικά μου κόστισε 15€ (5€ η sim , 10€ η ανανέωση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν πήγα και το πήρα κι εγώ από ένα καταστημα.Μου στοίχησε 5+10 και έχω 9192mb και 600 προς vοdafone international.Συγκεκριμένα πήρα 500 mb bonus ανανέωσης,8gb με 8,87 ευρώ,και 500 mb για 15 ημέρες για την πρώτη ανανέωση του μήνα από κατάστημα ή on line.Ολο αυτό που πήρε ο manosfp το πήρε επειδή συνάντησε τον άγγελο.(κλασικός κωλ....ος).Τέλος από το καταστημα μου είπαν πως πρέπει να γίνεται η ανανέωση μόνο σε κατάστημα.Δεν ήξεραν ότι μπαίνω insomnia.???

Επεξ/σία από manouras2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρήστης pmav99 είπε:

@manosfp

Link?

 Είπαμε. Στα μουλωχτά...

 

Αν υπάρχει κάποια πιο συγκεκριμένη πληροφορία, θα με ενδιέφερε. Στο site της Vf δεν βρήκα κάτι, ούτε για φορητό ρούτερ... Οτιδήποτε αφορά την προσφορά (τιμή, παροχές), το όνομα ή/και κάποιο τηλέφωνο εξυπηρέτησης πελατών είναι ευπρόσδεκτο. Αν είναι εφικτό ας ανοίξει νέο thread. Η ουσία είναι όμως ίδια.
Ευχαριστώ παιδιά για τον χρόνο όλων..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...