Προς το περιεχόμενο

Vodafone international - 9,5gb και 100 λεπτά προς όλους κάθε μήνα με 10€


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω.Εγω σου απάντησα τη πήρα εγώ.

manouras2 δεν έχουμε την ίδια μούρη...

Εγω πήρα και τα εκατό λεπτά και όλα τζάμπα. Και τον άλλο μήνα καραούλι στο praktiker για τον άγγελο μου και νέα sim...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 387
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν δεν κάνω λάθος, για online ανανέωση απτό κατάστημα παίρνεις 600' λεπτά προς International, 100' λεπτά προς όλους και 1,5GB internet όπου το μισό 0,5GB ισχύει για 15 μέρες!!

Τώρα για τα 9,5GB που λέτε κοστίζει γύρω στα 8-9 ευρώ και αγοράζεται μόνο από κατάστημα Vodafone!(υπάρχει άλλος τρόπος για να μην πηγαίνεις στο κατάστημα; )

Προσωπικά εμενα μου φτάνουν τα 1,5GB για internet, τελειώνω και τα 100 λεπτά, και μόλις τελειώσουν βάζω πακέτο για λεπτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

manouras2 δεν έχουμε την ίδια μούρη...

Εγω πήρα και τα εκατό λεπτά και όλα τζάμπα. Και τον άλλο μήνα καραούλι στο praktiker για τον άγγελο μου και νέα sim...

Αλλοιμονο μου να είχαμε την ίδια μούρη.Τα 100 λεπτά είναι το τελευταίο που πήρες τζάμπα.Την sim και το πρόγραμμα για ένα μηνα κοστους 10 ευρώ που πήρες τζάμπα είναι πιο σημαντικά.Ολοι λοιπόν πληρώσαμε 15 ευρώ για να πάρουμε κάτι που εσύ πήρες τζάμπα.Γι αυτό γράφω κλασικός κωλ....ος.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη φωτογραφία του πακέτου στο πρώτο ποστ γράφει ο ξανθός άγγελος σε ποιο νούμερο στέλνεις μήνυμα, τι γράφεις και τι παίρνεις!

Μάνο τα καθαρογράφεις λίγο στο Post σου σε παρακαλώ.

Στο site δεν αναφέρεται πουθενά το πακέτο 9,5GB. Πρέπει πρώτα άραγε να ενεργοποιήσουν κάτι για να μπορεί να δεχτεί αυτό το πακέτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάλληλος Vodafone here ask anything,

για την πρώτη φορά δίνει 9,5 gb με 10 ευρώ και από κει και πέρα κάθε 10ευρώ είναι 8,5 gb + 600 προς vf international. Προφανώς αν κάνεις top-up πριν λήξουν τα gigabyte, κρατάς ότι περισσέψει για τον επόμενο μήνα!

 

να ξέρετε, σε συγκεκριμένα καταστήματα ίσως να μην μπορούν να το δώσουν. είναι πακέτο που το δίνουν τουριστικές περιοχές.

Σε voda hotspot μπορω να χρησιμοποιησω την καρτα;

Εχω ενα mifi 2352

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο TS αναφέρει γιατί 100 λεπτά προς όλους.

 

Δεν ξέρω.Εγω σου απάντησα τη πήρα εγώ.

Εγώ έλαβα κανονικά τα 100 λεπτά προς όλους με άλλα 500mb για 30 ημέρες.

Το μήνυμα αναφέρει "Μόλις κερδίσατε 100Λ προς όλους & 500MB από την ειδική προσφορά του πακέτου"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έλαβα κανονικά τα 100 λεπτά προς όλους με άλλα 500mb για 30 ημέρες.

Το μήνυμα αναφέρει "Μόλις κερδίσατε 100Λ προς όλους & 500MB από την ειδική προσφορά του πακέτου"

Δεν ξερω.Εγω δεν τα πήρα.Πηρες μόνο 500 έξτρα;Γιατί εγώ πήρα 500+500.Μήπως αντί για τα δεύτερα 500 που πήρα εσύ πήρες 100 λεπτά προς όλους;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω.Εγω δεν τα πήρα.Πηρες μόνο 500 έξτρα;Γιατί εγώ πήρα 500+500.Μήπως αντί για τα δεύτερα 500 που πήρα εσύ πήρες 100 λεπτά προς όλους;

 

 

Πήγα σε κατάστημα και ρώτησα σχετικά με το καρτοκινητό , η SIM που παίρνεις έχει ονομασία "vodafone international" όπως έχει αναφερθεί και δεν έχει σχέση με cu. Ξεκίνησε όπως μου είπε ο υπάλληλος για να διευκολύνουν κυρίως πρόσφυγες που ήρθαν στην χώρα μας.

Ουσιαστικά το πακέτο σου δίνει με 8.87€ , 8192mb για κατανάλωση σε διάστημα 30 ημερών.

Πάνω σε αυτά σου δίνει δώρο 500mb απ ότι κατάλαβα από την ανανέωση.

Από την ανανέωση πάλι παίρνεις 600 λεπτά προς vodafone international (προσοχή δεν είναι προς κάθε συνδρομητή vodafone).

Δίνει 500mb από την "1η ανανέωση του μήνα" όπως το αναφέρει για κατανάλωση σε διάστημα 15 ημερών.

Και τέλος λέει 100 λεπτά ομιλίας προς όλους μαζί με 500 mb για κατανάλωση σε διάστημα 30 ημερών.

 

Ο υπάλληλος μου ανέφερε ότι αν ανανεώσεις πριν την λήξη των mb αυτά λειτουργούν αθροιστικά.

 

Όλα τα παραπάνω δεν προορίζονται για χρησιμοποίηση σε περιαγωγή δεδομένων , όπως μου είπαν.

 
Ουσιαστικά 3 * 500mb δώρο πήρα εκ των όποιων τα 2 είναι για 30 ημέρες και το 1 για 15 ημέρες 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ουσιαστικά 3 * 500mb δώρο πήρα εκ των όποιων τα 2 είναι για 30 ημέρες και το 1 για 15 ημέρες

Εγώ για κάποιο λόγο δεν πήρα τα 100 λεπτά προς όλους και το τελευταίο 500αρι.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παδια αν βαλω το πακετο πρεπι να βγαλω το φοιτητικο δεν απαντησατε... Επισης αν παω τωρα εγψ σε ενα καταστημα vodafone Και το ζητησω τι παιρνω και ποσο πληρωνω τελικα? Μπερδευτηκα.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παδια αν βαλω το πακετο πρεπι να βγαλω το φοιτητικο δεν απαντησατε... Επισης αν παω τωρα εγψ σε ενα καταστημα vodafone Και το ζητησω τι παιρνω και ποσο πληρωνω τελικα? Μπερδευτηκα.. :P

Ναι αν έχεις φοιτητικό πρέπει να πάρεις άλλο νουμερο,αν φυσικά δεν θέλεις να χάσεις το φοιτητικό.(Δεν συμφέρει να το χάσεις κατά την γνώμη μου)Θα πληρώσεις 5 ευρώ την sim και άλλα 10 για να βάλεις την πρώτη φορά το πακέτο.

Σίγουρα θα πάρεις 8gb συν 500mb+500mb από διάφορα bonus και 600 λεπτά προς άλλα international. Ένας συμφορουμιτης ανέφερε πως πήρε ακόμα 500mb και 100 λεπτά προς όλους.Εγω αυτά τα τελευταία δεν τα πήρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...