Προς το περιεχόμενο

Vodafone international - 9,5gb και 100 λεπτά προς όλους κάθε μήνα με 10€


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αν έχεις φοιτητικό πρέπει να πάρεις άλλο νουμερο,αν φυσικά δεν θέλεις να χάσεις το φοιτητικό.(Δεν συμφέρει να το χάσεις κατά την γνώμη μου)Θα πληρώσεις 5 ευρώ την sim και άλλα 10 για να βάλεις την πρώτη φορά το πακέτο.

Σίγουρα θα πάρεις 8gb συν 500mb+500mb από διάφορα bonus και 600 λεπτά προς άλλα international. Ένας συμφορουμιτης ανέφερε πως πήρε ακόμα 500mb και 100 λεπτά προς όλους.Εγω αυτά τα τελευταία δεν τα πήρα.

ωραια! τα λεπτα προς internationalτι ακριβως ειναι αφου δεν ειναι προς ολους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 387
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λογικά είναι για όσους έχουν το συγκεκριμένο πακέτο. 

ααα οκ... ετσι οπως το φδιαβασα καταλαβα οτι ειναι για εξω... αν δεν δινει παντως τα 100 λεπτα δεν συμφερει με την καμμια... ας επιβεβαιωσει και καποιος αλλος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααα οκ... ετσι οπως το φδιαβασα καταλαβα οτι ειναι για εξω... αν δεν δινει παντως τα 100 λεπτα δεν συμφερει με την καμμια... ας επιβεβαιωσει και καποιος αλλος

Στην 1η ανανέωση σε εμένα τα έδωσε, ο @manouras2 δεν τα πήρε.

Για την 2η και μετά δεν γνωρίζω ακόμα , θα σου απαντήσω σε 28 ημέρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το 8gb που δίνει το πακετό για 30 μερες, αν δεν καταναλωθούν όλα μέσα στο μήνα χάνονται μετά?

Αν κάνεις ανανέωση πριν τη λήξη μεταφέρονται,μου είπαν από το κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη στιγμή έξω από τη στάση του Μετρό Μέγαρο Μουσικής δίνουν την προσφορά που πήρε ο Μάνος με τα 9.5gb.

Δεν υπάρχει ξανθός άγγελος αλλά ένας σκούρος πιτσιρικάς αλλά η προσφορά είναι η ίδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


Ο χρήστης pmav99 είπε:


@manosfp

Link?


 Είπαμε. Στα μουλωχτά... 
Αν υπάρχει κάποια πιο συγκεκριμένη πληροφορία, θα με ενδιέφερε. Στο site της Vf δεν βρήκα κάτι, ούτε για φορητό ρούτερ... Οτιδήποτε αφορά την προσφορά (τιμή, παροχές), το όνομα ή/και κάποιο τηλέφωνο εξυπηρέτησης πελατών είναι ευπρόσδεκτο. Αν είναι εφικτό ας ανοίξει νέο thread. Η ουσία είναι όμως ίδια. 

Ευχαριστώ παιδιά για τον χρόνο όλων..!

 

Μπορεί κάποιος να δώσει το όνομα του πακέτου Business με τα 30€ για να το βρω;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εγώ ομολογώ δεν κατάλαβα τπτ. Τον ξανθό άγγελο τον πέτυχε κανείς ή να μιλήσω με helpdesk της βόντα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ασχολειστε με voda....

Tο frog της COSMOTE προσφερει καλυτερο πακετο με τα ιδια χρηματα.

Ναι τι φάση, πωλητές είστε? Και εγώ λέω ο γάιδαρος πετάει...αλλά συνήθως βάζω και κανένα Link από wikipedia που να το επιβεβαιώνει. Μα τι παναγιά αυτά τα "λακωνικά" replies είναι πιο εξοργιστικά και από το trolling.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας πω εγώ για frog, επειδή πήρα πρόσφατα. Νέα SIM με κόστος 2 ευρώ (τριπλού φορμά). Προσθέτει αυτόματα €5 χρόνου ομιλίας σε 4 μηνιαίες δόσεις των €1,24. Έδωσε και κάτι λίγα δωρεάν λεπτά για διάφορους προορισμούς. Πήρα αυτό:

 

 

 

ΠPOΣΦOPA AΠO TO FROG: 4GB MOBILE INTERNET MONO ME 4,44€ ΓIA 1 MHNA. ΓIA AΓOPA TOY ΠAKETOY ΣTEIΛE 17317 ΣTO 1330. H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI EΩΣ 30/09

 

Ακριβώς όπως το λέει, στην ουσία με μια κάρτα του 10ρικου παίρνεις 2 τέτοια πακέτα. Με ανανέωση πριν τη λήξη λένε αλλού ότι μεταφέρονται στον επόμενο μήνα.

 

Λέει έως 30/9, αλλά αν δεν κάνω λάθος ήταν μέχρι 31/7 και παίρνει κυλιόμενες παρατάσεις, παίζει ένα χρόνο τώρα. Link μόνο σε άλλο forum αν επιτρέπεται. 

 

Έχεις και δικαίωμα στην τρέχουσα καλοκαιρινή προσφορά cosmote 10GB για 2 μήνες με 8€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

60' με €3,02, τα οποία μέχρι νεωτέρας διπλασιάζονται στα 120' (κυλιόμενη προσφορά δηλαδή).

 

Εμένα μου έδωσε και πολλά και διάφορα με το 10ρικο της φόρτισης, κάτι λίγα λεπτά προς διάφορες χώρες, κάτι SMS, κάτι λίγα πάλι προς όλους, αλλά δεν ξέρω αν ισχύουν για όλους, για αυτό δεν τα γράφω αναλυτικά. Έγραψα το παραπάνω γιατί δεν το αναφέρουν στο site τους αλλά ισχύει και κάνει το frog να ξεχωρίζει και είναι και προσφορά που θα ισχύει και από τον Σεπτέμβρη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...