Προς το περιεχόμενο

Vodafone international - 9,5gb και 100 λεπτά προς όλους κάθε μήνα με 10€


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 387
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βρήκα σήμερα στο δρόμο μετά απο καιρό εναν πλασιέ της vodafone να κανει το τσιγαράκι του σε μια γωνία... Λεω θα κανω κατι το ασυνηθιστο... Θα του ζητησω εγω πακετο αντι γι αυτον.. Και τον ρωταω για το vodafone international... Μου λεει πως εχει κτλ και μου λεει οτι για να μου δωσει πακετο και νουμερο θελει ενα 10ευρω ή 5 ευρω να του δωσω, δν το δινει δλδ. δωρεαν... Αλλα με το που θα το παρω θα εχω πακετο με τα συγκεκριμενα χωρις να βαλω καρτα... προς το παρον το αφησα ετσι, αλλα θα το δω... να αναφερθει οτι πιο διπλα ειχε αλλους δυο εναν της κοσμοτε που εδινε νουμερακια με 1ευρω και εναν της wind.. Θα ψαχτω τι συμφερει και θα το ενεργοποιησω... αλλα οπως και να χει δωρεαν δεν δινει κανενας μαγκες και αυτο ειναι το λογικο.. τωρα στον TS δεν καταλαβαινω τι εγινε....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπεσε στον έρωτα μου λέμε...

Αντε επεσες στον ερωτα, αλλα μετα πως σου ενργοποιησαν ολο το πακετο χωρις να βαλεις καρτα? Ρωτησα και μου ειπαν οτι αντε στην δινει δωρεαν μετα αν δεν βαλεις καρτα δεν παιζει τπτ... αν εγινε κατι τετοιο τοτε ή εκανε λαθος η ξανθια και μετα χρεωθηκε το λαθος της ή τα πλήρωσε απο την αρχη αυτη να στα κανει δωρο... δεν παιζει κατι αλλο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα με παραξένεψε αυτό, ελπίζω να μην τα πλήρωσε η κοπέλα από την τσέπη της... Πάντως δε θυμάμαι αν είχε λεφτά μέσα η κάρτα, μόλις την ενεργοποίησα έσκασε μήνυμα με τα mb και τα λεπτά ομιλίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες οι πλασιεδες δωρεαν δεν τα δινουν υποτιθεται; Μηπως επειδη το ζητησες εσυ, αποφασισε να σε χρεωσει;

Και εχω την εντυπωση οτι ειναι οι ιδιοι που τα πουλανε σε αγγελιες και στο facebook, ως δηθεν προνομιακα, και ζητανε κανα 40 ευρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες οι πλασιεδες δωρεαν δεν τα δινουν υποτιθεται; Μηπως επειδη το ζητησες εσυ, αποφασισε να σε χρεωσει;

Και εχω την εντυπωση οτι ειναι οι ιδιοι που τα πουλανε σε αγγελιες και στο facebook, ως δηθεν προνομιακα, και ζητανε κανα 40 ευρω...

Oχι φιλε μου, αλλαξαν πλεον οι εποχες... Πλεον δεν δινουν τα παντα δωρεαν και θα σου εξηγησω... Το συγκεκριμενο πακετο μου το δινει ειτε με 5 ειτε με 10 ευρω αντιστοιχα και μου περναει τις αναλογες οι υπηρεσιες, ουσιαστικα μου κανει δωρο την καρτα... Αν πας σε καταστημα και ζητησεις το ιντερνατιοναλ πρεπει να πληρωσεις 10 ευρω + την καρτα δλδ. το λιγοτερο 5 ευρω για να παρεις πακετο... ειναι αναλογα το πακετο... επισης μου ειπε οτι μου δινει να θελω φοιτητικο δωρεαν... εκει ειναι αλλιως... αλλα για το συγκεριμενο πακετο εχει παρει τετοια εντολη απο την εταιρια που τον βαζει να το πουλαει... μου λεει μπορει να πετυχεις να το δινουν δωρεαν, απλα μετα εσυ βαζεις την καρτα για να παρεις το πακετο με τα 100 λεπτα και τα gb... Ειναι ουσιαστικα το ιδιο πραγμα... Αλλιως τι νοημα εχει να σου δωσουν δωρεαν κατι μαζι με το πακετο και να μην χρειαστει ουτε καν να βαλεις καρτα???? Παλια που το εκαναν στα φοιτητικα επρεπε να βαλεις εσυ καρτα για να ξεκινησει το πακετο τουλ. 5 ευρω ... ετσι εχει λογικη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ένα μήνα είναι οι παροχές, δεν είναι για πάντα. Δεν βλέπω τίποτα το παράξενο στο να σου κάνουν τον πρώτο μήνα δώρο...

μπορει να ειναι για ενα μηνα αλλα πρεπει να μπει καρτα... και συγκεκριμενα 10 ευρω... με τα 5 ευρω σου δινουν 2gb κτλ... μπας και τα εδωσες και το ξεχασες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι βέβαια, δεν τα έχασα ακόμα (τόσο πολύ).

τοτε να ξερεις οτι τα πληρωσε απο την τσεπη της ο ξανθος αγγελος ειτε εχασε και την δουλεια του ακομα... αν τα πληρωσε η ιδια χωρις να πει τιποτα, για παρτυ σ, που δεν παιζει, τοτε βρες την και παντρεψου την...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοτε να ξερεις οτι τα πληρωσε απο την τσεπη της ο ξανθος αγγελος ειτε εχασε και την δουλεια του ακομα... αν τα πληρωσε η ιδια χωρις να πει τιποτα, για παρτυ σ, που δεν παιζει, τοτε βρες την και παντρεψου την...

Την παντρεύομαι και χωρίς κάρτα!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...