Προς το περιεχόμενο

Vodafone international - 9,5gb και 100 λεπτά προς όλους κάθε μήνα με 10€


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δυνατος γυπας ο @manosfp εντοπισε το λαικο κορασιο κουρασμενο εν ωρα υπηρεσιας και αποφασισε να ορμηξει σαν σωστο αρπαχτικο, παρολα αυτα το κορασιο με περισσεια αντοχη και θαρος καταφερε και γλιτωσε απο την σχεδον σιγουρη επιθεση.

 

στο θεμα μας τωρα εχω δυο σιμ wind φοιτητικο και κοσμοτε που απλα υπαρχει γιατι με παιρνουν πολλοι σε αυτο, η κοσμοτε σιμ μετατρεπεται σε frog? και τα 4.5 gb σε συνδυασμο με τα 2 της wind ειναι καλα. της frog μεταφερονται τον αλλο μηνα;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 387
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά καλησπέρα, ρώτησα σε 2 καταστήματα vodafone και δίνουν το εν λόγω πακέτο κανονικά σε όλα τα καταστήματα. Επίσης μου επιβεβαίωσαν ότι η κάρτα λειτουργεί και σε στικάκια της vodafone, οπότε όποιος έχει κάποιο παραπεταμένο - ξεχασμένο κάνει τη δουλειά του. 10 ευρώ όλα μαζί, πακέτο συμπεριλαμβανομένης της κάρτας. Χρειάζεται ταυτότητα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα πήρα και γω την συγκεκριμένη κάρτα..την έχω ενεργοποίηση και όλα κομπλέ... Απλά εγώ δεν θέλω να το χρησιμοποιήσω σε κιν αλλά μέσω ενός WiFi dogle...

Το mobile wifi r207

Και έχω μια απορία.... Πως μπορώ να βλέπω το υπόλοιπο μου σε κάρτα και σε mb?

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο χρόνο ομιλίας που δίνει, πως γίνεται η χρέωση;

θέλω να πω, έχει ελάχιστη χρέωση ανα τηλεφώνημα, π.χ. 1 λεπτό ελάχιστη χρέωση;

η είναι ανά δευτερόλεπτο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα πήρα και γω την συγκεκριμένη κάρτα..την έχω ενεργοποίηση και όλα κομπλέ... Απλά εγώ δεν θέλω να το χρησιμοποιήσω σε κιν αλλά μέσω ενός WiFi dogle...

Το mobile wifi r207

Και έχω μια απορία.... Πως μπορώ να βλέπω το υπόλοιπο μου σε κάρτα και σε mb?

 

Ευχαριστώ

Φτιάξε ένα λογαριασμό στο vodafone.gr ή κατέβασε τη  εφαρμογή myvodafone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα το πρωί στο μετρό φιξ υπήρχει ένας πιτσιρικάς που έδινε πακέτα βονταφον.

είχε και το συγκεκριμένο και άλλα πακέτα με έμφαση στα δωρεάν λεπτά.

λογικά θα παίζει για όλο το καλοκαίρι ή μέχρι να τελειώσουν οι αριθμοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια αν κανεις το πακετο ισχυει για ενα μηνα μονο η καθε μηνα θα παιρνεις 9.5 γιγα με δεκα ευρω??

Όχι 9,5 αλλά 8.Με καποια μπόνους πας στα 9 περίπου.Καθε μηνα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί Βασίλη, είναι μόνο για νέους αριθμούς. Το πήρα και εγώ σήμερα, δεν πλήρωσα τα 5 του αριθμού, πλήρωσα μόνο τα 10 για τις μονάδες.

 

Έβαλα τα 10 ευρώ, πήρα τα 9.5 gb internet συν τα 100 λεπτα για όλους και τα 600 προς voda international, στο my vodafone app όμως βλέπω οτι έχω και 3 GB για χρήση social media και επιπλέον 6 gb για χρήση video streaming λέει. 

 

Οπότε έχω 18-19 gb με 10 ευρώ για 1 μήνα. Τώρα απ τον επόμενο, θα έχω 8 ή 8+3+6 πάλι; Όπως και να έχει, καλό ντίλ. 

 

Ευχαριστώ τον TS, και καλή τύχη με τον άγγελο του  :-D  :-D  :-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το πήρα κ εγώ... Πόσα λεφτά χρειάζονται για να πάρω τα γιγα; έκανα ανανέωση 10 και έχω υπόλοιπο 8.93.

Δώστε λίγο τα φώτα σας πως μπαίνουν τα γιγα

Επίσης δνε κι βγάζει επιλογή για 4G...η Vodafone έχει κάποια εντολή για να πάρεις 4g;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το πήρα κ εγώ... Πόσα λεφτά χρειάζονται για να πάρω τα γιγα; έκανα ανανέωση 10 και έχω υπόλοιπο 8.93.

Δώστε λίγο τα φώτα σας πως μπαίνουν τα γιγα

Επίσης δνε κι βγάζει επιλογή για 4G...η Vodafone έχει κάποια εντολή για να πάρεις 4g;

Στέλνεις 4 στο 19109
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...