Προς το περιεχόμενο

Vodafone international - 9,5gb και 100 λεπτά προς όλους κάθε μήνα με 10€


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πόσα λεφτά θα μου πάρει; για έναν μήνα είναι η διάρκειά τους;

8.87 ευρώ θα σου πάρει για 8gb.Ναι για ένα μήνα διάρκεια.Αν κανείς ανανέωση πριν λήξει τυχόν υπόλοιπο σε mb,φαντάζομαι και σε λεπτά ομιλίας μεταφέρεται.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 387
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8.87 ευρώ θα σου πάρει για 8gb.Ναι για ένα μήνα διάρκεια.Αν κανείς ανανέωση πριν λήξει τυχόν υπόλοιπο σε mb,φαντάζομαι και σε λεπτά ομιλίας μεταφέρεται.

Κάτσε γιστι χάθηκα τώρα... Μπήκα στο app και μου γράφει υπόλοιπο 10gb χωρίς να κάνω κάτι;;;; πως γίνεται;

 

Κάποια μαμακια έγινε... Έχω 8.82 και δεν μπορώ να αγοράσω το πακέτο. Καμία ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Πριν 2 ώρες ενεργοποίησα την συγκεκριμένη προσφορά από κατάστημα Vodafone Αλίμου. Ακριβώς όπως τα είπε ο συμφορουμήτης manosfp (9,5 gb internet και 100 λεπτά προς όλους με 10€/μήνα). Την SIM δεν την πλήρωσα. Μου είπε ο υπάλληλος πως είναι δωρεάν (δεν ξέρω αν έχει σχέση πως είμαι ήδη συνδρομητής συμβολαίου στη Vodafone, γιατί μου ζήτησε το μητρώο μου). Το πόσο που γράφει η απόδειξη είναι 10 ευρώ ακριβώς. Την κάρτα την φόρεσα σε ένα TP-Link M7350 και δουλεύει μπόμπα. Συνδέεται ακόμα σε 3G αλλά έστειλα SMS "4G NAI" στο 1285 και αναμένω ενεργοποίηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα! Εγω πήγα σε 2 σταντ στο Σύνταγμα. Ενα στην είσοδο του μέτρο και ενα στην Ερμού και μου είπαν οτι δεν το δίνουν παρά μονο σε τουρίστες. Μάλιστα η μια κοπέλα μου είπε κατα λέξη οτι απαγορεύετε να μου το δώσει.... οτι να 'ναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα! Εγω πήγα σε 2 σταντ στο Σύνταγμα. Ενα στην είσοδο του μέτρο και ενα στην Ερμού και μου είπαν οτι δεν το δίνουν παρά μονο σε τουρίστες. Μάλιστα η μια κοπέλα μου είπε κατα λέξη οτι απαγορεύετε να μου το δώσει.... οτι να 'ναι....

τι ρατσιστική συμπεριφορά είναι αυτή? ... τι θα πει μόνο σε τουρίστες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα! Εγω πήγα σε 2 σταντ στο Σύνταγμα. Ενα στην είσοδο του μέτρο και ενα στην Ερμού και μου είπαν οτι δεν το δίνουν παρά μονο σε τουρίστες. Μάλιστα η μια κοπέλα μου είπε κατα λέξη οτι απαγορεύετε να μου το δώσει.... οτι να 'ναι....

Η κοπέλα έχει θέμα.Πηγα σε καταστημα και το πήρα στο όνομα μου.Αν απαγορευόταν δεν υπήρχε περίπτωση να μου το δωσουν
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες πως καταλαβαίνει κάποιος αν έχεις Vodafone international or Cu ;

Μου έδωσαν 600 λεπτά λέει προς Vodafone international, ισχύουν και για cu;

Οχι,μόνο για international.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ρατσιστική συμπεριφορά είναι αυτή? ... τι θα πει μόνο σε τουρίστες?

:-( :-( :-( ειπαμε... οτι να 'ναι απαντηση πηρα..... θα παω και αλλου ομως να δω τι θα μου πουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έμαθα τα εξής

Όλα τα πακέτα της Vodafone μετατρέπεται σε international με μια κλήση στο 1266

Θα χάσετε το υπόλοιπο σας μεταβένοντας σε International (ενώ φεύγοντας από το International δεν το χάνετε ) Θα χασετε και όποια άλλη προσφορά τυχόν έχέτε π.χ. φοιτητικό.

Τα 100 λεπτά ομιλίας είναι ειδική προσφορά δεν θα τα πάρετε απλά αλλάζοντας πακέτο .

Το πακέτο ενεργοποιείτε στέλνοντας 4 στο 19109 ή από κατάστημα . Δεν υπάρχει άλλος τρόπος ενεργοποίησης .

Τέλος το πακέτο δεν αφορά Roaming για την ακρίβεια ούτε εισερχόμενες κλήσεις δεν θα έχετε σε Roaming δεν συνδέετε σε κανένα άλλο δίκτυο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...